Wyszukaj w serwisie
Goniec.pl > Społeczeństwo > Pracownica Biedronki nagrała film w sklepie. Klienci od razu zareagowali
Agata Jaroszewska
Agata Jaroszewska 12.10.2023 22:59

Pracownica Biedronki nagrała film w sklepie. Klienci od razu zareagowali

Biedronka pracownica
goniec.p; TikTok.com/sandrula9996

Pracownica Biedronki nagrała w sklepie krótki film. Wrzuciła go na TikToka i posypały się komentarze klientów. Nie mogła spodziewać się podobnej reakcji wśród internautów, gdyż to prawdziwa rzadkość. na koncie kobiety znaleźć można więcej nagrań z Biedronki. W niesamowity sposób pokazują rzeczywistość.

Pracownica Biedronki nagrała film, tego nie mogła się spodziewać

Pracownica Biedronki postanowiła pokazać, jak wygląda nastrój w momencie, gdy “nadchodzi koniec pracy”. Kobieta postawiła telefon nieopodal działu z warzywami i owocami, a następnie się od niego oddaliła.

Wykorzystując trend na TikToku udowodniła, że im bliżej końca pracy, tym lepszy ma się humor. W rytm remiksu popularnej włoskiej piosenki zaczęła tańczyć na środku sklepu. Pod nagraniem pojawiło się wiele komentarzy, ale reakcja internautów i klientów zaskakuje. Próżno szukać bowiem złośliwości oraz zarzutów pod adresem pracownicy Biedronki.

Sebastian M. nie odpowie za zabójstwo, a za wypadek? Ekspert nie ma wątpliwości

Nagranie z Biedronki hitem sieci, klienci zachwyceni

Film opublikowany przez użytkowniczkę @sandrula9996 zebrał już ponad 2 tysiące polubień. Pracownica Biedronki udowodniła, że dystans w pracy nie jest niczym złym i zyskała sobie przychylność komentujących. Niektórzy z nich przyznali, że znają autorkę nagrania.

- Pozdrawiamy z córką najlepszą panią z naszej Biedronki - napisała jedna z klientek. Pozytywny wydźwięk nagrania ze sklepu udzielił się internautom, którzy zaczęli wymyślać, co dzieje się w Biedronce w czasie, gdy pracownica tańczy i nagrywa film na TikToka.

ZOBACZ: Bunt w Biedronkach, kasjerzy ujawniają prawdę. “To naprawdę chore”

Jedna z internautów w żartobliwym tonie wskazywała, że w czasie, gdy pracownica tańczy, klienci sklepu mogli słyszeć komunikat “przepraszamy, wszyscy nasi pracownicy są teraz zajęci”. - POV: (point of view - ang. punkt widzenia - przyp. red.) czekasz na zaakceptowanie produktów na kasie samoobsługowej, tymczasem kasjerka - dodał inny rozbawiony internauta. Nie zabrakło również komplementów dotyczących umiejętności tanecznych pracownicy Biedronki. Niemniej to nie jest jedyny film nagrany przez kobietę zatrudnioną w uwielbianej przez Polaków sieci.

Pracownica Biedronki zachwyca poczuciem humoru

W inny nagraniu pracownica Biedronki ponownie udowadnia, iż posiada ogromne poczucie humoru i dystansu. Autorka nagrała się w pokoju socjalnym i film podpisała w wymowny sposób. “Tak właśnie każdy widzi pracę w Biedronce”

ZOBACZ: Ważny apel w sprawie kart "Moja Biedronka". Sieć zwróciła się do klientów

Na nagraniu oparta jest na stole i korzysta z dostępnego dźwięku, dopasowując go do swojej sytuacji. - Nie, nie nudzi mi się. Nudziłoby mi się, jakbym sprzątała. A że leżę, to mi się nie nudzi - słyszymy na filmie. Na ekranie pojawiają się napisy przypominające, że praca w handlu jest ciężka. - Zrozumie tylko ten, kto pracuje w handlu - dodała pracownica Biedronki w satyrycznym filmie. 

Ponownie w komentarzach pojawiło się wiele pozytywnych opinii. Internauci przyznali pracownicy Biedronki rację i również przyjęli prześmiewczy ton, wyszydzając codzienne trudności. - My tylko siedzimy i kawki pijemy - drwi jedna z komentujących. - Dokładnie, ludzie widzą tylko to, co chcą - dodał ktoś inny. - Też pracowałam w Biedrze, nie ma nic gorszego - napisała kolejna osoba.