Goniec.pl
ślub panna młoda

Unsplash.com/Olivia Bauso (zdjęcie ilustracyjne)

Panna młoda zmarła podczas wesela. Pan młody poślubił jej młodszą siostrę

3 Czerwca 2021

Autor tekstu:

Mateusz Sidorek

Udostępnij:

Podczas jednego ze ślubów zorganizowanych w Indiach wydarzyło się coś, w co trudno uwierzyć. W trakcie ceremonii panna młoda dostała zawału serca i zmarła. Jeszcze bardziej szokujące jest to, co stało się później. Rodzina nowożeńców postanowiła kontynuować uroczystość, a pan młody ożenił się z siostrą zmarłej wybranki.

Wydarzenia, do których doszło podczas jednego ze ślubów zorganizowanych w Indiach, mogą przypominać scenariusz komediodramatu, choć rodzinom nowożeńców najprawdopodobniej do śmiechu nie było. Najpierw doszło do niespodziewanej tragedii, następnie zgromadzeni podjęli szokującą decyzję w sprawie kontynuowania uroczystości.

Choć brzmi to absurdalnie, wybranka pana młodego nie przeżyła ceremonii, ale ślub i tak się odbył. W pewnym momencie u panny młodej doszło do zatrzymania akcji serca. Lekarz przystąpił do próby reanimacji kobiety. Niestety dziewczyna zmarła. Do tych scen doszło 27 czerwca ubiegłego roku.

Panna młoda nie przeżyła ślubu

Zgodnie z informacjami przekazanymi przez Indo-Asian News Service ślub odbył się 27 czerwca w indyjskiej wiosce Samspura. Zgromadzeni w miejscowości położonej w stanie Uttar Pradesh nie podejrzewali, że staną się świadkami wstrząsających scen z udziałem pary młodej.

Podczas ceremonii panna młoda nagle zasłabła. Okazało się, że Surbhi, która właśnie przeżywała najpiękniejszy dzień w swoim życiu, dostała zawału serca. Po tym zdarzeniu na sali interweniował lokalny lekarz, ale nie mógł już pomóc kobiecie.

Nikt nie mógł uwierzyć w to, co się stało, gdy medyk stwierdził zgon Surbhi. Jednak to wydarzenie dopiero zapoczątkowało prawdopodobnie jedną z najdziwniejszych ceremonii, do jakich doszło w historii.

Z relacji brata zmarłej wynika, że obie rodziny usiadły razem do stołu i zaczęły dyskutować o tym, co powinny teraz zrobić. Nie podjęto decyzji o zakończeniu uroczystości i nie odprawiono zgromadzonych gości do domów.

Nowa panna młoda

Wreszcie rodziny zdecydowały, że ślub powinien być kontynuowany. Postanowiły, że pan młody może wyjść za młodszą siostrę zmarłej jeszcze tego samego dnia. Warto zauważyć, że zwłoki Surbhi nadal znajdowały się wówczas na sali.

Jak przekazał mediom brat zmarłej, w jednej chwili nową panną młodą została jego siostra Nisha. By móc kontynuować ceremonię, ciało Surbnhi zostało przeniesione do innego pokoju. Bliscy nowożeńców przyznali, że było to trudne doświadczenie, ale uznali, że to dobra decyzja.

Jeden z członków rodziny panny młodej przyznał, że nigdy nie odczuwał tak skrajnie różnych emocji w tym samym czasie. Świętował ślub swojej siostrzenicy, podczas gdy jej starsza siostra leżała martwa w innym pomieszczeniu.

Gdy wesele się skończyło, zgromadzeni odprawili również ostatnie namaszczenie zmarłej. Choć należy współczuć tragedii obu rodzinom, to trzeba przyznać, że to interesujący scenariusz na film.

Artykuły polecane przez redakcję Goniec.pl:

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami ze swojego regionu, koniecznie napisz do nas na adres redakcja@goniec.pl

Źródło: o2.pl

Podobne artykuły

Abp Gądecki przeprosił za molestowania w kościele

Wiadomości

Gądecki zaczął przepraszać. Padły słowa o molestowaniu nieletnich

Czytaj więcej >
Lekarz ostrzegł rodziców

Wiadomości

Bardzo niepokojące objawy u dzieci, wcześniej ich nie było. Lekarz ostrzega rodziców

Czytaj więcej >
Nie żyje Lucinda Riley

Wiadomości

Polki pokochały jej twórczość. Lucinda Riley zmarła w wieku 55 lat po wieloletniej chorobie

Czytaj więcej >
Nie żyje 3-letnia Zuzia z Torunia

Wiadomości

Cała Polska trzymała za nią kciuki. Zuzia zmarła po kilkunastu dniach w szpitalu

Czytaj więcej >
Sąsiadka rodziny zaalarmowała służby

Wiadomości

Zawiadomiła służby, bo w mieszkaniu obok płakały dzieci. Nagle zmarła ich mama

Czytaj więcej >
Seniorka wypadła z okna

Wiadomości

Dolnośląskie: 81-latka wypadła z okna domu seniora. Nie żyje

Czytaj więcej >