Goniec.pl
ślub panna młoda

Unsplash.com/Olivia Bauso (zdjęcie ilustracyjne)

Panna młoda zmarła podczas wesela. Pan młody poślubił jej młodszą siostrę

3 Czerwca 2021

Autor tekstu:

Mateusz Sidorek

Udostępnij:

Podczas jednego ze ślubów zorganizowanych w Indiach wydarzyło się coś, w co trudno uwierzyć. W trakcie ceremonii panna młoda dostała zawału serca i zmarła. Jeszcze bardziej szokujące jest to, co stało się później. Rodzina nowożeńców postanowiła kontynuować uroczystość, a pan młody ożenił się z siostrą zmarłej wybranki.

Wydarzenia, do których doszło podczas jednego ze ślubów zorganizowanych w Indiach, mogą przypominać scenariusz komediodramatu, choć rodzinom nowożeńców najprawdopodobniej do śmiechu nie było. Najpierw doszło do niespodziewanej tragedii, następnie zgromadzeni podjęli szokującą decyzję w sprawie kontynuowania uroczystości.

Choć brzmi to absurdalnie, wybranka pana młodego nie przeżyła ceremonii, ale ślub i tak się odbył. W pewnym momencie u panny młodej doszło do zatrzymania akcji serca. Lekarz przystąpił do próby reanimacji kobiety. Niestety dziewczyna zmarła. Do tych scen doszło 27 czerwca ubiegłego roku.

Niebo

Zalążek trąby powietrznej na Śląsku. Mieszkańcy zaniemówili na ten widok

CZYTAJ DALEJ

Panna młoda nie przeżyła ślubu

Zgodnie z informacjami przekazanymi przez Indo-Asian News Service ślub odbył się 27 czerwca w indyjskiej wiosce Samspura. Zgromadzeni w miejscowości położonej w stanie Uttar Pradesh nie podejrzewali, że staną się świadkami wstrząsających scen z udziałem pary młodej.

Podczas ceremonii panna młoda nagle zasłabła. Okazało się, że Surbhi, która właśnie przeżywała najpiękniejszy dzień w swoim życiu, dostała zawału serca. Po tym zdarzeniu na sali interweniował lokalny lekarz, ale nie mógł już pomóc kobiecie.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo

Nikt nie mógł uwierzyć w to, co się stało, gdy medyk stwierdził zgon Surbhi. Jednak to wydarzenie dopiero zapoczątkowało prawdopodobnie jedną z najdziwniejszych ceremonii, do jakich doszło w historii.

Z relacji brata zmarłej wynika, że obie rodziny usiadły razem do stołu i zaczęły dyskutować o tym, co powinny teraz zrobić. Nie podjęto decyzji o zakończeniu uroczystości i nie odprawiono zgromadzonych gości do domów.

Nowa panna młoda

Wreszcie rodziny zdecydowały, że ślub powinien być kontynuowany. Postanowiły, że pan młody może wyjść za młodszą siostrę zmarłej jeszcze tego samego dnia. Warto zauważyć, że zwłoki Surbhi nadal znajdowały się wówczas na sali.

Jak przekazał mediom brat zmarłej, w jednej chwili nową panną młodą została jego siostra Nisha. By móc kontynuować ceremonię, ciało Surbnhi zostało przeniesione do innego pokoju. Bliscy nowożeńców przyznali, że było to trudne doświadczenie, ale uznali, że to dobra decyzja.

Jeden z członków rodziny panny młodej przyznał, że nigdy nie odczuwał tak skrajnie różnych emocji w tym samym czasie. Świętował ślub swojej siostrzenicy, podczas gdy jej starsza siostra leżała martwa w innym pomieszczeniu.

Gdy wesele się skończyło, zgromadzeni odprawili również ostatnie namaszczenie zmarłej. Choć należy współczuć tragedii obu rodzinom, to trzeba przyznać, że to interesujący scenariusz na film.

Pamiętasz największe afery PiS? Przy siódmym pytaniu trudno uwierzyć, że politycy mogą być aż tak bezczelni

Pytanie 1 z 7

Ile Jacek Sasin wydał z publicznych pieniędzy na wybory kopertowe, które się nie odbyły?

Artykuły polecane przez redakcję Goniec.pl:

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami ze swojego regionu, koniecznie napisz do nas na adres redakcja@goniec.pl

Źródło: o2.pl

Mateusz Sidorek

Interesuję się literaturą, kinem europejskim oraz arthouse’owym i kulturą francuską w każdym wydaniu. Tworzyłem treści m.in. dla i-D Poland, Noizz, K MAG oraz Hiro.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@goniec.pl

Podobne artykuły

nowa metoda oszustów

Wiadomości

Złodzieje opracowali nową metodę okradania mieszkań. Chcą mierzyć poziom hałasu

Czytaj więcej >

Wiadomości

Pod Pałacem Prezydenckim odbywają się Dożynki Prezydenckie

Czytaj więcej >

Wiadomości

74-latek został okradziony po wyjściu z banku. Rzucił się złodziejom na samochód

Czytaj więcej >
policja

Wiadomości

Morderstwo w Suszu. Policjanci zarządzili obławę

Czytaj więcej >
Radosław Sikorski

Wiadomości

Radosław Sikorski zażartował z Jarosława Kaczyńskiego i TVP na konwencji PO

Czytaj więcej >

Wiadomości

Na Pomorzu zaobserwowano niecodzienną trąbę lądową

Czytaj więcej >