Wyszukaj w serwisie
Goniec.pl > Społeczeństwo > Pan młody w jedną chwilę zniszczył całe wesele. "Rozwiodłabym się"
Agata Jaroszewska
Agata Jaroszewska 27.11.2023 22:29

Pan młody w jedną chwilę zniszczył całe wesele. "Rozwiodłabym się"

wesele panna młoda
TikTok.com/chloehamiltonprice

Nagranie z wesela stało się hitem sieci. Pan młody zrobił coś, co oburzyło internautów. Świeżo upieczony mąż zrujnował ślub swojej małżonce, która ewidentnie próbowała ratować się z sytuacji. - Wzięłabym rozwód - stwierdza z miejsca jedna z komentujących osób.

Nagranie z wesela hitem sieci, pan młody chciał być "zabawny"

Wesele to dzień, który w teorii pamięta się całe życie. Pewna panna młoda z TikToka bez dwóch zdań będzie pamiętać zachowanie swojego męża. Mężczyzna najprawdopodobniej chciał być zabawny, jednak wyszło zupełnie inaczej.

Nagranie z kontrowersyjnego momentu wesela trafiło do sieci. Para stała się gwiazdami internetu i prawie nikt nie broni pana młodego. Mężczyzna w mgnieniu oka zniszczył pannie młodej ten wyjątkowy dzień.

Wpadka podczas zaprzysiężenia nowego rządu. Wszyscy widzieli, co robił

Pan młody zrujnował żonie wesele

Nagranie z wesela, które szturmem podbija TikToka, udokumentowało (w założeniu) uroczy moment krojenia tortu. Tradycyjnie para młoda nie tylko wspólnie kroi ciasto, ale i karmi się kawałkiem tortu weselnego. Wszystko uwiecznia fotograf, przez co pamiątka towarzyszy małżeństwu przez całe życie.

ZOBACZ: Ksiądz wstawił nagranie z wesela i w sieci zawrzało. “Zawsze chętny”

Niemniej ta panna moda raczej nie chce pamiętać tego, co stało się podczas krojenia tortu podczas jej własnego wesela. Ubrana niczym księżniczka kobieta padła ofiarą swojego “zabawnego” męża. Mężczyzna uznał, że zabawne będzie wysmarowanie ukochanej w drogim makijażu i ze staranną fryzurą słodkim ciastem z kremem.

Internauci oburzeni zachowaniem pana młodego

Na nagraniu wyraźnie widać, jak panna młoda stara się uniknąć kontaktu z kawałkiem tortu trzymanego przez pana młodego. Kobieta nie dała jednak rady i ciasto wylądowało nie tylko na jej twarzy. Krem widać nawet we włosach ozdobionych opaską z koralikami. Ostatecznie panna młoda wylądowała na ziemi i zdecydowanie nie wyglądała, jakby cała sytuacja była dla niej dobrą zabawą.

ZOBACZ: Panna młoda napiła się wina mszalnego podczas ślubu. Jej reakcja jest hitem internetu

Internauci natychmiast stanęli po stronie kobiety. Wskazali na niedojrzałe i absurdalne zachowanie mężczyzny. Bez dwóch zdań musiał wiedzieć, ile czasu jego ukochana włożyła w to, by prezentować się niczym księżniczka. - Poryczałabym się - stwierdza wprost jedna z komentujących.

Krytycznych komentarzy pod adresem pana młodego jest jednak więcej. - Wzięłabym rozwód - stwierdza stanowczo kolejna osoba oburzona zachowaniem mężczyzny. - Jak można zniszczyć najlepszy dzień w życiu? - czytamy w kolejnym komentarzu. - Nie wiem, kim jest ten facet, ale właśnie go znienawidziłam, mimo że mi nic nie zrobił - dodała inna internautka.

Źródło: o2.pl