Wyszukaj w serwisie
Goniec.pl > Fakty > Ojciec zapomniał swojej kwestii podczas chrzcin córki. Reakcja księdza podzieliła internautów
Zuzanna Ptaszyńska
Zuzanna Ptaszyńska 09.01.2023 17:00

Ojciec zapomniał swojej kwestii podczas chrzcin córki. Reakcja księdza podzieliła internautów

Chrzciny filmik TikTok
TikTok/Anonimowy głupek

Do sieci trafił zeszłoroczny filmik z chrzcin, na którym ksiądz skarcił zdenerwowanego tym doniosłym wydarzeniem ojca dziecka. Kiedy młody tata nie pamiętał, co odpowiedzieć na pytanie: "O co prosicie Kościół Boży dla Zosi?", duchowny nazwał go "tłukiem", co podzieliło internautów.

Roztargniony tata kontra ksiądz

Chrzest dziecka to zapewne dla wielu rodziców zarówno doniosła, jak i stresująca chwila. Nic dziwnego, że można zapomnieć swojej "kwestii". Niewinna pomyłka ojca została skwitowana przez księdza... no właśnie - kontrowersyjnie i przykro czy ciepło i z humorem?

- O co prosicie Kościół Boży dla Zosi? - zapytał ksiądz podczas chrztu. Zakłopotany ojciec rzeczonej Zosi wertował w głowie wszystko, o co może prosić dla córki. - O schronienie? O dom? - odpowiedział pytaniem. Coś, co można byłoby obrócić w sympatyczną gafę - bądź co bądź, to chyba nic złego, że zatroskany ojciec chce dla dziecka domu i schronienia - ksiądz zdecydował się skomentować. słowami: - O chrzest, tłuku jeden! No, matko jedyna! - zwrócił uwagę poirytowany duchowny.

@anonimowyglupek #dlaciebie #dc #fypシ #funny #video #chrzest #schronienie #dom ♬ dźwięk oryginalny - Daniel

Choć wideo pochodzi z zeszłego roku, zostało ostatnio "odświeżone" na TikToku i ma już ponad dwa miliony wyświetleń. Co ciekawe, odpowiedź księdza nie sfrustrowała rodziców Zosi. Zarówno matka, jak i ojciec z uśmiechem zareagowali na te słowa.

Być może jest to oznaka, że para dobrze zna się z duchownym, dlatego ten pozwolił sobie na tego typu żart. Internauci wydają się być jednak w tej kwestii podzieleni. Część z nich wprost krytykuje zachowanie księdza, inni z kolei z nostalgią wspominają swoje wpadki podczas kościelnych uroczystości. A co Wy sądzicie o słowach księdza?

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Źródło: TikTok/Anonimowy głupek