Goniec.pl
Rodzice pobili niemowlę

Pixabay/RitaE

Niemowlę zostało skatowane przez rodziców

6 Maja 2021

Autor tekstu:

Irmina Jach

Udostępnij:

Lekarze, który badali pięciomiesięczne dziecko, byli pełni obaw. Mimo że rodzice tłumaczyli, że doszło do nieszczęśliwego wypadku podczas użytkowania zabawki, ślady na ciele chłopczyka wskazywały na pobicie. Rany znajdowały się nawet w ustach malca. Natychmiast wezwano policję.

Do tragicznego zdarzenia doszło w Północnej Karolinie w Stanach Zjednoczonych. 19-letnia Rachel Herron oraz 21-letni Billy Hawkins zrobili swojemu pięciomiesięcznemu synkowi okrutną rzecz. Lekarze, którzy badali chłopca, nie mogli znaleźć słów, by opisać tę tragedię.

Rodzice pobili niemowlę

O tym, co rodzice zrobili malutkiemu dziecku, rozpisywały się media na całym świecie. Kiedy Rachel Herron i Billy Hawkins zjawili się w szpitalu, medycy nie kryli przerażenia. Zarówno lekarze, jak i opinia publiczna nie mogą uwierzyć w gehennę, którą przeszedł chłopczyk.

Rodzice chłopczyka zawieźli go do szpitala, kiedy był już w krytycznym stanie. Zdaniem opiekunów gryzak, którym bawiło się niemowlę, wybuchł mu w ustach. Twarz dziecka była zmasakrowana, doszło także do złamania obydwu rąk. Malec był pobity, miał spuchnięte oko, rany i siniaki.

Po zbadaniu niemowlęcia lekarze byli prawie pewni, że dziecko jest ofiarą przemocy domowej. Natychmiast powiadomili o sprawie policję. Funkcjonariusze uzyskali nakaz przeszukania domu rodziny, co skończyło się niepokojącym odkryciem.

W koszu na śmieci odnaleziono dziecięcy gryzak, który był cały we krwi. Zabawka wcale nie wybuchła, jak twierdzili rodzice. Prawdopodobny scenariusz jest taki, że opiekunowie z całej siły wciskali maluszkowi zabawkę do jamy ustnej.

Pięciomiesięcznym chłopczykiem zaopiekowali się już pracownicy opieki społecznej. Rodzice zostali aresztowani. Usłyszeli zarzut brutalnego znęcania się nad niemowlęciem. W tym momencie czekają w celi na proces sądowy, który zakończy się ogłoszeniem wyroku.

Historia malutkiego dziecka i jego bezlitosnych rodziców wywołała ogromne wzburzenie wśród internautów. Komentujący są przerażeni tym, jak dorośli ludzie mogli dopuścić się takiego czynu wobec bezbronnego noworodka, który nie jest w stanie samodzielnie obronić się przed oprawcami.

  • Śmierć przyjaciela zdruzgotała Michała Wiśniewskiego. W nocy opublikował smutne wspomnienie

  • Matylda Damięcka w piękny sposób pożegnała zmarłego Bronisława Cieślaka

  • Tragiczny wypadek na A4. Dwie osoby zginęły na miejscu

Podobne artykuły

Abp Gądecki przeprosił za molestowania w kościele

Wiadomości

Gądecki zaczął przepraszać. Padły słowa o molestowaniu nieletnich

Czytaj więcej >
Lekarz ostrzegł rodziców

Wiadomości

Bardzo niepokojące objawy u dzieci, wcześniej ich nie było. Lekarz ostrzega rodziców

Czytaj więcej >
Nie żyje Lucinda Riley

Wiadomości

Polki pokochały jej twórczość. Lucinda Riley zmarła w wieku 55 lat po wieloletniej chorobie

Czytaj więcej >
Nie żyje 3-letnia Zuzia z Torunia

Wiadomości

Cała Polska trzymała za nią kciuki. Zuzia zmarła po kilkunastu dniach w szpitalu

Czytaj więcej >
Sąsiadka rodziny zaalarmowała służby

Wiadomości

Zawiadomiła służby, bo w mieszkaniu obok płakały dzieci. Nagle zmarła ich mama

Czytaj więcej >
Seniorka wypadła z okna

Wiadomości

Dolnośląskie: 81-latka wypadła z okna domu seniora. Nie żyje

Czytaj więcej >