NASI DZIENNIKARZE
Janusz Schwertner
Mateusz Baczyński
Jakub Wątor
Wyszukaj w serwisie
Goniec.pl > Fakty > Niebywałe sceny w szpitalu. Kobieta obudziła się w trakcie operacji. "Zemdlałam z bólu"
Bartłomiej  Binaś
Bartłomiej Binaś 26.09.2023 11:45

Niebywałe sceny w szpitalu. Kobieta obudziła się w trakcie operacji. "Zemdlałam z bólu"

operacja
Unsplash/Piron Guillaume

To miał być standardowy zabieg usunięcia pęcherzyka żółciowego. Niestety podczas operacji pojawiły się komplikacje. Taka historia i to, co przydarzyło się tej kobiecie, zdarza się niezwykle rzadko. Z całą pewnością na długo zapamięta tę wizytę w szpitalu.

Niecodzienna historia podczas zabiegu

33-letnia Natasha Japhet miała przejść rutynowy zabieg związany z usunięciem pęcherzyka żółciowego. Jej operacja została zaplanowana na wtorek 19 września. Niespodziewanie podczas procedury pojawiły się komplikacje, a pacjentka doznała niestandardowego przeżycia. Teraz komisja lekarska będzie badać, w jaki sposób doszło do błędu lekarzy.

Agnieszka Holland ma ochronę. Po premierze "Zielonej granicy" pilnują jej całą dobę

Kobieta obudziła się podczas operacji

33-letnia Natasha Japhet mieszkająca w północnej Walii jest matką czwórki dzieci. Kobieta podczas trwającej operacji niespodziewanie obudziła się w pełni świadoma.

- Jedyne, co pamiętam, to to, że obudziłam się podczas operacji. Byłam świadoma i słyszałam głosy wokół proszące o aparat. Poczułam, że nie mogę oddychać. Krzyczałam w myślach, ale zostałam "sparaliżowana", ponieważ nie mogłam się ruszyć i nie mogłem im tego powiedzieć - opowiedziała 33-latka portalowi Mirror. - Wokół mnie rozległy się głosy i wtedy usłyszałam: "O mój Boże, ona się obudziła. Zrób coś" - mówiła 33-letnia kobieta.

Kobieta przeżywa traumę

33-letnia Walijka złożyła skargę na szpital. Kobieta przeżywa traumę po tym co ją spotkało. Natasha twierdzi, że po zabiegu i wybudzeniu się z narkozy personel medyczny zapytał ją, co pamięta z operacji. Kobieta zrelacjonowała całą swoją historię. Personel poprosił ją o złożenie zeznań.

Jak informuje portal Mirror, kobieta obecnie dochodzi do siebie po operacji i incydencie, który ją spotkał, w swoim domu, przy wsparciu partnera. Wciąż jednak wracają wspomnienia z koszmaru, który przeżyła. - Nie mogę spać. Za każdym razem, gdy zasypiam, czuję, że nie mogę znowu oddychać - relacjonuje mediom.

 

Źródło: Mirror