Wyszukaj w serwisie
Goniec.pl > Społeczeństwo > Niebywałe, jak nauczycielka ubrała się na studniówkę. Nagranie jest hitem
Ada Rymaszewska
Ada Rymaszewska 21.01.2024 16:21

Niebywałe, jak nauczycielka ubrała się na studniówkę. Nagranie jest hitem

studniówka
wikimedia commons/Kapsuglan, TikTok/a_ps89

Początek roku dla każdego maturzysty oznacza tylko jedno. Zanim przyjdzie im na zawsze pożegnać się ze szkołą średnią, czeka ich jeszcze długo wyczekiwana studniówka. Okazuje się jednak, że szkolna zabawa to okazja do poczucia się wyjątkowym nie tylko dla uczniów. Pewna nauczycielka pokazała na TikToku, że śmiało może konkurować z przebojowymi nastolatkami. Internauci oszaleli na jej punkcie.

Nauczycielka zachwyciła studniówkowym lookiem

Nadszedł czas studniówek. Uczniowie klas maturalnych, zamiast myśleć o czekającym ich stresie egzaminacyjnym, przygotowują się na swój pierwszy w życiu poważny bal. Ale czy tylko oni? Aleksandra Pospieszałowska-Skuza udowadnia, że nauczyciele także mają w tej kwestii coś do powiedzenia.

Właścicielka tiktokowego konta @a_ps89 postanowiła pokazać, iż stereotyp o skromnych, cichych i nudnych belfrach to zwykły mit. Kobieta nagrała i udostępniła w sieci film, na którym przygotowuje się na szkolną imprezę swoich maturzystów i wzbudziła falę zachwytów. To, jak zaprezentowała się finalnie, przeszło najśmielsze oczekiwania internautów. Co więcej, zaryzykujemy stwierdzenie, że w ogromnym szoku z pewnością byli również jej podopieczni.

Poczta Polska wydała pilny komunikat. Już jutro zaczną się problemy

Kobieta wyglądała jak milion dolarów

Pani Aleksandra nie miała żadnych oporów przed tym, aby na szkolną imprezę przyjść w swoim najlepszym wydaniu. Kobieta udowodniła, że na obecnych trendach zna się lepiej niż niejedna nastolatka, a ponadto potrafi tak umiejętnie z nich skorzystać, żeby wypaść z klasą.

ZOBACZ: Ksiądz nie miał żadnych oporów. Zrobił to na oczach uczniów, film jest hitem

Na opublikowanym przez nauczycielkę wideo widać, że na tegoroczną studniówkę wybrała i cekiny, i pióra, i odważne prześwity. Dodatkowo, wszystko mieniło się srebrem, które przywodziło na myśl najlepsze czasy dawnego Hollywood. Całość zaprezentowała się ze smakiem i bez krzty przesady. Można by rzec: nic dodać, nic ująć.

Internauci rozpłynęli się z zachwytu

Zachwyceni stylizacją pani Aleksandry byli także internauci, którzy chętnie komentowali jej oszałamiającą odsłonę. 

Wow, to chyba aniołek Victoria’s Secret; Wygląda pani, jakby to była pani studniówka; Myślałam, że to uczennica; Pani skradnie całe show; Ktoś tu chyba zostanie królową studniówki; Aż by się chciało wrócić do szkoły dla takiej nauczycielki - pisali.

Z innego pokazanego przez nauczycielkę filmu wynika z kolei, że zabawa udała się w 100 proc. 34-latka spędziła wspaniałe chwile z uczniami i kolegami z pracy. Następna okazja do zabłyśnięcia już za rok.

Źródło: TikTok