Goniec.pl
świeczki

Pixabay/ Arcaion

Nie żyje Witold Szczepan. Wieloletniego pracownika TVN-u wspominają wzruszeni koledzy

20 Stycznia 2023

Autor tekstu:

Jan Jałowczyk

Nie żyje Witold Szczepan. Wieloletni pracownik TVN-u, uwielbiany przez gwiazdy operator kamery. Pracował przy wielu produkcjach telewizyjnych. Zmarłego wspominają poruszeni koledzy. "Zawsze elegancki, zawsze uprzejmy, zawsze z delikatnym uśmiechem" - czytamy we wzruszających wpisach w mediach społecznościowych.

Nie żyje Witold Szczepan

Witold Szczepan, doświadczony operator kamery, od lat pracujący w stacji TVN, odszedł 19 stycznia. Oprócz pracy w telewizji współtworzył filmy fabularne oraz dokumentalne. O jego odejściu poinformowali koledzy za pomocą mediów społecznościowych. Przyjaciele zmarłego nie kryli swojego smutku wspominając "kochanego Wicia".

nie żyje świeczka Iberion 1

Nie żyje David Crosby. Legendarny muzyk odszedł po długiej chorobie, przez lata zmagał się z uzależnieniem

CZYTAJ DALEJ

- Wit, (Witold Szczepan) nie będę wrzucał Twoich zdjęć w czerni i bieli. Byłeś zbyt radosny i kolorowy. Na razie nie mogę zebrać myśli, mam mętlik, nie wierzę, rozpłakałem się jak dzieciak - napisał na Facebooku Bartek Jędrzejak, prezenter pracujący na co dzień w TVN.

Kolega zmarłego nie mógł opanować emocji. - Takiego Ciebie zapamiętam. Za kamerą. Nigdy nie zapomnę, kiedy wyszedłem na scenę Big Brothera. Stałeś za główną kamerą w studiu. Uśmiechnąłeś się i powiedziałeś : „Luz niczym się nie przejmuj. Pamiętaj, że mówisz do mojej kamery. Jak by co jestem zaraz za nią" i przybyliśmy piątkę. Taki jesteś, bo byłeś nie przechodzi mi przez gardło. Chciałbym przypomnieć sobie więcej, coś jeszcze napisać. Tyle lat pracy razem, ale mam gonitwę myśli, właściwie chyba nie myślę. Nie wiem. Może Mariusz Walter gdzieś tam wysoko buduję swoją telewizję i wszyscy się tam spotkamy - czytamy.

Koledzy wspominają

Inni koledzy zmarłego w czwartek Witolda Szczepana także nie kryli smutku. "Witek, tyle wspólnych wspomnień, tyle kilometrów po wertepach, tyle noclegów byle jakich. Słynna kurtka Witka, jego olimpijski spokój i bezcenne uwagi. A teraz wybrał się w tę podróż bez powrotu. Trzymaj miejsce Witek, kiedyś dołączymy" - napisał podróżnik Piotr Harton.

Prowadzący "Dzień Dobry TVN", Damian Michałowski, także nie mógł ukryć emocji. - Profesor, tak żartobliwie mówiliśmy do Wicia. Człowiek z wymalowaną dobrocią na twarzy. Oaza spokoju, profesjonalizmu. Na planie nigdy się nie spieszył, profesorskim krokiem dochodził do kamery, z której często się wychylał i uśmiechał do nas dodając otuchy. Trudno mi w to uwierzyć… Wyrazy współczucia dla Basi, jego ukochanej żony - mówił dziennikarz w rozmowie z redakcją dziendobry.tvn.pl.

zrzutka.pl

Bohaterka Powstania trafiła do szpitala. Wyszła z uszkodzoną twarzą. Bulwersujące kulisy wizyty na SOR

CZYTAJ DALEJ

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

  • TVP wycofa uwielbiane przez Polaków seriale? Mateusz Matyszkowicz robi porządki na antenie

  • Hamburg. 18-letnie bliźniaczki potrącone przez pociąg, jedna nie żyje. Szokujące szczegóły tragedii

  • Andrzej Rosiewicz zdradził, ile dostaje emerytury. Na nic mu nie wystarcza

Źródło: Facebook/ dziendobry.tvn.pl

Zachęcamy do wsparcia zbiórki, której celem jest zakup 30 kamizelek kuloodpornych dla ukraińskich żołnierzy walczących na froncie. Każda wpłata ma fundamentalne znaczenie! Taka kamizelka bardzo często ratuje życie: nic nie zastąpi kamizelki, jeśli chodzi o skuteczną ochronę krytycznie ważnego obszaru, m.in. serca i płuc. 

Jeśli masz kamizelkę, postrzał może skończyć się tylko dużym siniakiem. Brak kamizelki w przypadku trafienia oznaczać może śmierć lub w najlepszym razie ciężką ranę, która angażuje wiele osób i duże pieniądze podczas ewakuacji, leczenia i rehabilitacji, bez gwarancji powrotu do pełnego zdrowia. Pomóżmy razem ocalić życie ukraińskich żołnierzy!

Tagi:

Jan JałowczykAutor

Redaktor portalu Goniec.pl. Wiecznie ciekawy świata i ludzi. Interesuję się geopolityką oraz stosunkami międzynarodowymi. Pasjonat muzyki (szczególnie ostrzejszej), piłki nożnej oraz tenisa.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: jan.jalowczyk@goniec.pl

Podobne artykuły

Zaspy, Limanowa, Facebook, screen

Wiadomości

Małopolska: Zimowy żywioł atakuje, zaspy dochodzą do dwóch metrów

Czytaj więcej >
Adam Pabiś
Kadr z programu "Pytanie na śniadanie"/TVP VOD

Wiadomości

Podawał się za lekarza, występował w mediach jako ekspert. Jest zawiadomienie do prokuratury

Czytaj więcej >
Pixabay.com Henryk Niestrój

Wiadomości

Poszła spać z bolącym ramieniem. Mąż znalazł ją martwą w łóżku, miała zaledwie 41 lat

Czytaj więcej >
Raport Gońca ze Świata. Joe Biden i Xi Jinping

Wiadomości

Raport Gońca ze Świata. Chiński balon nad USA oraz sprawa F-16 dla Ukrainy

Czytaj więcej >
Kadr z programu "Sprawa dla reportera"/TVP VOD

Wiadomości

Mecenas Piotr Kaszewiak mocno o alimentach Marcinkiewicza. Nie gryzł się w język

Czytaj więcej >
Dawid Kubacki
ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER

Wiadomości

Polscy skoczkowie nie mieli szczęścia w Willingen. Medaliści olimpijscy z kiepskimi wynikami

Czytaj więcej >