Goniec.pl > Wiadomości > Nie żyje Mirosława Masłowska, była posłanka PiS. Wiceminister: "głęboko przeżywam stratę"
Agata Jaroszewska
Agata Jaroszewska 30.05.2023 14:03

Nie żyje Mirosława Masłowska, była posłanka PiS. Wiceminister: "głęboko przeżywam stratę"

znicz
materiały własne Iberion

Nie żyje Mirosława Masłowska. Była posłanka Prawa i Sprawiedliwości odeszła w wieku 80 lat. - nie żyje nasza koleżanka - napisał w pożegnaniu wiceminister infrastruktury Marek Gróbarczyk.

Nie żyje Mirosława Masłowska, była posłanka PiS miała 80 lat

Żałoba w Prawie i Sprawiedliwości. Nie żyje ceniona i zasłużona polityczka PiS, która przez lata zasiadała w poselskich ławach.

Zmarła Mirosława Masłowska. Była posłanka PiS miała 80 lat. Obecnie w Sejmie zasiada jej syn, Artur Szałabawka. Podobnie jak matka reprezentuje on PiS.

Michał Szpak zaśpiewał utwór Violetty Villas. Tuż po występie odezwał się do niego syn artystki

Wiceminister żegna byłą posłankę PiS

Wiadomości o śmierci Mirosławy Masłowskiej przekazał wiceminister infrastruktury Marek Gróbarczyk. Zamieścił on w sieci czarno białe zdjęcie byłej posłanki PiS i przekazał smutne informacje.

- Nie żyje Nasza koleżanka Mirosława Masłowska - mama Naszego kolegi Artura Szałabawki. Przez dwie kadencje była posłanką na Sejm, a wcześniej przez cztery kadencje radną Szczecina - czytamy w pierwszej części wpisu wiceministra.

Składam kondolencje i głęboko przeżywam stratę. Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie - dodał Marek Gróbarczyk. Artur Szałabwka nie zamieścił jeszcze w swoich mediach społecznościowych żadnych osobistych słów po śmierci matki.

Wyborcy cenili jej pracę, w Sejmie zasiadała dwa razy

Mirosława Masłowska wystartowała w wyborach do Sejmu z ramienia PiS w 2005 r. Wcześniej przez siedem lat (1998-2005) pełniła funkcję radnej Szczecina. Wyborcy jej zaufali i w 2007 r. oddali na nią aż 8431 głosów, dzięki czemu ponownie zasiadła w sejmowych ławach Prawa i Sprawiedliwości.

Tagi: Nie żyje PiS