Wyszukaj w serwisie
Goniec.pl > Fakty > Nie żyją dwie małe dziewczynki i ich matka. Policja zatrzymała ojca
Agata Jaroszewska
Agata Jaroszewska 18.11.2023 20:14

Nie żyją dwie małe dziewczynki i ich matka. Policja zatrzymała ojca

radiowóz policja
policja.pl

Dramat w Wielkopolsce. W domu w Puszczykowie znaleziono trzy ciała. Jedno z nich należy do kobiety, a dwa pozostałe to dzieci. Najmłodsza ofiara miała zaledwie 1,5-roku. Zatrzymano już mężczyznę, to mąż kobiety i ojciec zmarłych dziewczynek.

Puszczykowo: ciała kobiety i dwójki dzieci znalezione w domu

Puszczykowo pod Poznaniem w Wielkopolsce stało się miejsce makabrycznego wydarzenia. - Po godz. 15 otrzymaliśmy informację o zwłokach kobiety i dwójki dzieci - przekazał nadkom. Maciej Święcichowski z zespołu prasowego Komendanty Wojewódzkiej Policji w Poznaniu w rozmowie z Polsat News.

Policja z województwa wielkopolskiego również potwierdza, iż w Puszczykowie ujawniono zwłoki trzech osób. Mł. insp. Andrzej Borowiak w rozmowie z Polską Agencją Prasową ujawnił wiek ofiar. Matka dzieci miała 29 lat. Dziewczynki, których ciała znaleziono obok matki, miały 4,5 lat oraz półtora roku. Co wiadomo w tej sprawie?

Tragiczny wypadek pod Kutnem. Nie żyje młoda kobieta, policja apeluje do świadków

Zatrzymano jedną osobę, to ojciec i mąż zmarłych

Na miejsce tragedii wezwano nie tylko policję, ale również prokuratora. Natychmiast przystąpiono do zabezpieczania śladów, które pomogą wyjaśnić, co stało się za zamkniętymi drzwiami domu.

ZOBACZ: Pięć osób w szpitalu, w tym czworo dzieci. W akcji policja, karetki i straż pożarna

- Na tym etapie sprawy więcej szczegółów nie podajemy - przekazał  mł. insp. Andrzej Borowiak. Niemniej rzecznik wielkopolskich policjantów potwierdził, iż zatrzymano już jedną osobę. To mąż zmarłej oraz ojciec obu dziewczynek.

Nieoficjalne: mężczyzna sam miał zgłosić się do ochrony

Lokalny portal epoznan.pl przekazał, iż mężczyzna zatrzymany w związku ze znalezienim ciała kobiety i dwójki dzieci, sam zgłosił się do ochrony na pobliskim dworcu. Wiadomość ta została przekazana przez czytelnika portalu.

ZOBACZ: Oburzające słowa pracownicy Lidla w stronę 13-latka z niepełnosprawnością. Ojciec nagłośnił sprawę

Na ten moment tajemnicą pozostaje nie tylko to, co było przyczyną śmierci trzech osób. Policja nie ujawniła, czy na zwłokach odnotowano widoczne ślady, które mogły być przyczyną śmierci. Więcej informacji dostarczą sekcje zwłok. Śledczy będą przede wszystkim starali się dotrzeć do informacji na temat motywów ojca dzieci oraz męża zmarłej kobiety.

Źródło: polsatnews.pl, PAP, epoznan.pl