NASI DZIENNIKARZE
Janusz Schwertner
Mateusz Baczyński
Jakub Wątor
Wyszukaj w serwisie
Goniec.pl > Fakty > Nie pomógł nawet śmigłowiec LPR. Nie żyje 43-latek
Ada Rymaszewska
Ada Rymaszewska 10.09.2023 19:11

Nie pomógł nawet śmigłowiec LPR. Nie żyje 43-latek

wypadek w Dydni
KPP Brzozów

Tragiczny wypadek w miejscowości Dydnia (woj. podkarpackie). Jadący motocyklem 43-latek stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w znajdujące się przy drodze ogrodzenie. Przybyłe na miejsce pogotowie ratunkowe próbowało reanimować mężczyznę, ale akcja nie powiodła się. Sprawę wyjaśnia policja pod nadzorem prokuratora.

Tragedia na drodze. Nie żyje 43-latek

Do zdarzenia doszło w niedzielę (10 września) ok. godziny 11 w miejscowości Dydnia w powiecie brzozowskim (woj. podkarpackie). Jak wynika ze wstępnych ustaleń policji, kierujący motocyklem kawasaki 43-latek stracił podczas jazdy po łuku drogi panowanie nad pojazdem.

- W wyniku tego mężczyzna zjechał z drogi i uderzył w ogrodzenie. Motocyklista odniósł obrażenia ciała, które mimo podjętej przez Lotnicze Pogotowie Ratunkowe reanimacji, okazały się być śmiertelne - przekazał portalowi Goniec.pl rzecznik Komendy Powiatowej Policji w Brzozowie asp. Tomasz Hałka.

Powiedział księdzu "dzień dobry" na górskim szlaku. Tej reakcji się nie spodziewał

Mężczyzna z impetem wjechał w ogrodzenie

Na przesłanych przez oficera prasowego brzozowskiej policji zdjęciach widać, z jak dużą siłą motocyklista musiał uderzyć w ogrodzenie, które pod wpływem naporu uległo całkowitemu zniszczeniu.

3771986499575128373 (1) (1).jpg
Źródło: KPP Brzozów
5661707023042205119 (1).jpg
Źródło: KPP Brzozów

Szczęście w nieszczęściu, że podczas wypadku w ogrodzie za płotem nie przebywały żadne inne osoby. Prace policji pod nadzorem prokuratora trwały na miejscu przez długie godziny. Sprawa będzie jeszcze dokładnie wyjaśniana.

-2242662525200949675 (1).jpg
Źródło: KPP Brzozów

Kolejny wypadek z udziałem motocyklisty

To już kolejny tragiczny wypadek z udziałem motocyklisty, jaki wydarzył się na polskich drogach w niedzielę. Jak informowaliśmy, w dramatycznym zdarzeniu w Chrcynnie zginął 40-letni kierowca jednośladu.

Mężczyzna zderzył się z jadącym z naprzeciwka samochodem osobowym, którym podróżowały dwie osoby. Kierującej audi i pasażerowi nic się nie stało.

Źródło: Goniec.pl