Goniec.pl
TVN, fot. Pawel Wodzynski/East News; KAPiF

Pawel Wodzynski/East News; KAPiF

TVN zabrał głos ws. morderstwa w Inowrocławiu. Mocne oświadczenie stacji

24 Stycznia 2023

Autor tekstu:

Paweł Sekmistrz

TVN podjął odpowiednie działania po tym, jak do mediów przedostała się informacja, że morderca 10-letniej dziewczynki z Inowrocławia był uczestnikiem "Kuchennych rewolucji". Stacja zadbała o to, byśmy nie zobaczyli już odcinka ze wspomnianym mężczyzną.

TVN reaguje na morderstwo uczestnika "Kuchennych rewolucji"

W poniedziałek media obiegła informacja o makabrycznym mordzie, do którego doszło w jednym z mieszkań w Inowrocławiu. Aleksander M. przy pomocy noża miał zabić swoją 10-letnią córkę.

Policja

Uczestnik "Kuchennych rewolucji" miał zabić 10-letnią córkę. Ujawniono nagranie z programu

CZYTAJ DALEJ

Mężczyzna następnie wyskoczył z okna lokalu na czwartym piętrze. Przetransportowany do szpitala zmarł po kilku godzinach. Wkrótce dziennikarze donieśli, że był on osobą, która pojawiła się już w mediach za sprawą "Kuchennych rewolucji".

Magda Gessler wizytowała prowadzoną przez Aleksandra M. i jego żonę restaurację. Widzowie mogli już wtedy zobaczyć, że uczestnik zmagał się z problemami emocjonalnymi. Odcinek z jego udziałem był do niedawna dostępny w serwisie Player. Dziś już tam go nie znajdziemy.

Policja.pl

Uczestnik "Kuchennych rewolucji" miał zabić 10-letnią córkę. Najbliższa rodzina przerwała milczenie

CZYTAJ DALEJ

Sprawne działania stacji

TVN zadecydował o całkowitym usunięciu odcinka z serwisu. Portal Wirtualne Media dotarł do osoby z kręgu stacji i poprosił o wyjaśnienie tego ruchu. Rozmówca serwisu nie miał wątpliwości, że to standardowe działanie w tego typu sytuacjach.

- To zupełnie zrozumiały ruch, nie ma w nim niczego nadzwyczajnego. Byłoby czymś głęboko niemoralnym pozostawienie tego odcinka dostępnym na Playerze, a zdjęć z niego w innych miejscach sieci. Przecież mówimy o zbrodni — wskazało źródło portalu.

/fot. TRICOLORS/East News

Magda Gessler ma wnętrza godne królowej. Wystrój nie z tej epoki, a kuchnia zupełnie z innej bajki

Magda Gessler to jedna z najbarwniejszych postaci polskiego show-biznesu, która nie raz zaskakiwała swoich fanów nietypowym wyglądem czy ekspresyjnym zachowaniem. Okazuje się, że kolorowa jak ptak gwiazda w swoim domu woli hołdować tradycji, choć mieszkanie również nie jest pozbawione barw. Do sieci trafiły zdjęcia wnętrza mieszkania słynnej restauratorki, która osiedliła się na stałe pod Warszawą. Choć gwiazda część swojego czasu spędza w Kanadzie, gdzie mieszka jej obecny partner, to uwielbia wracać do domu w Polsce. - To miejsce, w którym regeneruję energię, wspominam stare czasy, maluję. To miejsce koncentracji, szczególnie nocą, kiedy nikt mi nie przeszkadza. Mój dom jest tak kolorowy, jak ja - wyznała restauratorka.

Zobacz galerię >

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Źródło: wirtualnemedia.pl

Zachęcamy do wsparcia zbiórki, której celem jest zakup 30 kamizelek kuloodpornych dla ukraińskich żołnierzy walczących na froncie. Każda wpłata ma fundamentalne znaczenie! Taka kamizelka bardzo często ratuje życie: nic nie zastąpi kamizelki, jeśli chodzi o skuteczną ochronę krytycznie ważnego obszaru, m.in. serca i płuc. 

Jeśli masz kamizelkę, postrzał może skończyć się tylko dużym siniakiem. Brak kamizelki w przypadku trafienia oznaczać może śmierć lub w najlepszym razie ciężką ranę, która angażuje wiele osób i duże pieniądze podczas ewakuacji, leczenia i rehabilitacji, bez gwarancji powrotu do pełnego zdrowia. Pomóżmy razem ocalić życie ukraińskich żołnierzy!

Tagi:

Paweł SekmistrzAutor

Redaktor portalu Goniec.pl. Przez lata związany byłem z lokalnymi rozgłośniami radiowymi, gdzie udzielałem się jako prezenter i dziennikarz. Od 2020 r. pełniłem funkcję redaktora portali WTV i Wawa Info. Z wykształcenia jestem polonistą i filmoznawcą. Moje hobby to przede wszystkim kino - to dobre i to złe. Współpracuję z magazynem "Netfilm". Jestem szaleńczo zakochany w Polsce, choć nie zawsze w Polakach.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: pawel.sekmistrz@goniec.pl

Podobne artykuły

Ewa Gawryluk / KAPiF

Gwiazdy

Ewa Gawryluk opowiedziała o przemocy, której doświadczała na co dzień. Dramatyczne wyznanie

Czytaj więcej >
Romuald Lipko zmarl trzy lata temu. Jego żona wciąż nie pogodziła się z jego śmiercią. Fot. Kapif

Gwiazdy

Romuald Lipko zmarł 3 lata temu. Wdowa po muzyku wciąż stara się z tym pogodzić

Czytaj więcej >
Joanna ze Ślubu od pierwszego wejrzenia poinformowała o chorobie. Fot. Instagram @asia_lazar33 / kadr z programu Ślub od pierwszego wejrzenia, prod. TVN, wyd. 2020r, Player

Gwiazdy

"Ślub od pierwszego wejrzenia 4". Joanna trafiła do szpitala, usłyszała diagnozę od lekarzy

Czytaj więcej >
"The Voice Senior". Uczczono przedwczesną śmierć jednego z uczestników. Fot. kadr z programu The Voice Senior, prod. TVP, wyd. 04.02.2023r., TVP VOD

Gwiazdy

Ostatni występ Adama Anusewicza w "The Voice Senior" przed śmiercią

Czytaj więcej >
Ralph Kamiński obiektem drwin w sieci. Fot. Kapif

Gwiazdy

Ralph Kamiński obiektem drwin w sieci. "To dramat"

Czytaj więcej >
"The Voice Senior". Burza po decyzji Piotra Cugowskiego. Fot. kadr z programu The Voice Senior, prod. TVP, wyd. 2023r., TVP VOD

Gwiazdy

Piotr Cugowski podpadł widzom "The Voice Senior". Wszystko przez jedną decyzję

Czytaj więcej >