Goniec.pl > Wiadomości > Michał Szczerba jest w żałobie, poseł KO stracił ukochaną mamę. "Rozleciał się mój świat"
Agata Jaroszewska
Agata Jaroszewska 10.07.2023 11:02

Michał Szczerba jest w żałobie, poseł KO stracił ukochaną mamę. "Rozleciał się mój świat"

świeczka koalicja obywatelska
Piotr Molecki/East News; unspalsh..com/ Anjo Antony

Żałoba u jednego z najbardziej aktywnych polityków Koalicji Obywatelskiej. Michał Szczerba w niedzielę 9 lipca przekazał wyjątkowo smutne wiadomości. - Pękło moje serce i rozleciał się mój świat - czytamy w rozdzierający serce wpisie. To nie pierwsza tragedia w życiu polityka opozycji.

Michał Szczerba opublikował poruszający wpis, przeżywa głęboką żałobę

Michał Szczerba podzielił się w niedzielę 9 lipca wyjątkowo smutną wiadomością. Polityk Koalicji Obywatelskiej przynajmniej przez jakiś czas będzie skupiony na rodzinie, a praca zawodowa odejdzie na dalszy plan.

Wszystko za sprawą śmierci, która dotknęła jedną z najważniejszych osób w jego życiu. Michał Szczerba poinformował, że zmarła jego ukochana mama. Zamieścił w sieci wpis, który pokazuje, że ta śmierć dotknęła go wyjątkowo mocno.

Niemowlę spędziło 9 godzin w nagrzanym aucie, nie żyje. Rodzice zapomnieli o dziecku

Smutne wiadomości od posła KO, nie ukrywa swojego bólu

Poseł KO nie spodziewał się zapewne, że w niedzielę będzie musiał podzielić się tak smutną informację. - Dziś zmarła Moja Mama. Elżbieta, Ela, Elka. Najważniejszy, najcudowniejszy, najukochańszy człowiek na świecie - czytamy w żałobnym wpisie Michała Szczerby.

- Dobra, życzliwa, pomocna. Waleczna w życiu i chorobie - dodał polityk opozycji, a cały wpis zakończył dwoma zdaniami, które ściskają za gardło.

Jeden z najaktywniejszych polityków KO nie ma zamiaru ukrywać, że śmierć matki jest dla niego wyjątkowo bolesnym i trudnym przeżyciem. - Ty byłaś moja, a ja byłem Twój. Tak bardzo Cię kocham Moja Mamo. Pękło moje serce i rozleciał się mój świat. Michał - napisał poseł. Na znak żałoby zmienił swoje zdjęcie profilowe oraz zdjęcie w tle na Facebooku na czarną planszę.

Popłynęło morze kondolencji

Michał Szczerba w Sejmie zasiada od 2007 r., ale chociaż wyborcy dobrze go znają, to nie każdy wie, że śmierć matki posła nie jest pierwszą rodzinną tragedią. Niemal 20 lat temu poseł pożegnał brata, który wówczas był młodym piłkarzem.

Po przekazaniu wiadomości o tym, że mama Michała Szczerby nie żyje, zaroiło się od słów wsparcia kierowanych do posła. - Michał. Przytulam Cię całym sercem - napisał Bartosz Arłukowicz, były minister zdrowia. - Nigdy nie jesteśmy gotowi na odejście najbliższej osoby. Bardzo, bardzo Ci współczuję - czytamy we wpisie posłanki Katarzyny Piekarskiej.

Źródło: goniec.pl, se.pl

Tagi: Nie żyje