Goniec.pl
Mężczyzna zobaczył ducha?

REDDIT OBIARUF

Mężczyzna zrobił córce zdjęcie na plaży. W tle zobaczył męskie buty

10 Maja 2021

Autor tekstu:

Irmina Jach

Udostępnij:

Mężczyzna wybrał się na plażę w towarzystwie ukochanej córeczki. Dzień należał do wyjątkowo udanych - rodzina bawiła się w piasku i spacerowała brzegiem morza, skrupulatnie fotografując każdą chwilę. Po powrocie do domu tata postanowił obejrzeć wykonane zdjęcia. W tle jednego z nich zobaczył postać, której z pewnością nie było na plaży.

Mężczyzna i jego córka są obywatelami Japonii. Mieszkają blisko morza, dlatego chętnie korzystają z uroków okolicznych plaż. Mała dziewczynka, jak większość dzieci w jej wieku, uwielbia harce na świeżym powietrzu, długie spacery i obserwowanie żyjących nad wodą zwierząt.

Mężczyzna zobaczył ducha?

Dzień, w którym zrobiono fotografię, która obiegła internet, z pozoru był taki sam, jak wszystkie inne. Rodzina spędziła kilka godzin zbierając muszle, budując zamki z piasku i prowadząc długie rozmowy na temat otaczających ich warunków przyrodniczych.

Dziewczynka bardzo cieszyła się z tego, że zapracowany zwykle ojciec zdołał poświęcić jej cały dzień. Założyła na tę okazję zieloną bluzeczkę we wzory, fioletowe buciki i pstrokate szorty. Włosy związała w dwa kucyki tak, by nie przeszkadzały jej w zabawie.

Kilkulatka bardzo lubi pozować do zdjęć, dlatego poprosiła ojca, by zabrał na plażę aparat fotograficzny. Mężczyzna przystał na tę propozycję z dużym entuzjazmem. Regularnie dokumentował wszystkie wspaniałe chwile, by mieć pamiątkę na przyszłość.

Jak wiadomo, małe dzieci bardzo szybko dorastają, stając się nastolatkami. Nic dziwnego, że rodzice chcą zachować w pamięci momenty, w których maluchy ceniły sobie towarzystwo opiekunów i traktowały ich jako najlepszych towarzyszy zabaw.

Tym razem warunki na plaży doskonale sprzyjały sesji zdjęciowej. Dzień był nieco wietrzny, dlatego nad morzem nie było turystów. Ojciec i córka mogli cieszyć się zupełnie pustymi terenami i ciszą. Znacznie prostsze było także robienie fotografii - obcy ludzie nie pojawiali się niespodziewanie w kadrze.

Tata, zachwycony efektami sesji zdjęciowej, natychmiast po powrocie do domu postanowił przyjrzeć się efektom swojej pracy. To, co dostrzegł na jednej fotografii, kompletnie go zmroziło. Natychmiast poczuł się jak bohater filmów grozy.

Na zdjęciu widać dziewczynkę zwróconą plecami w stronę morza. Tuż za nią widoczne są męskie, wojskowe buty. Ojciec był pewien, że nie widział na plaży żadnego mężczyzny. Na kolejnych zrobionych przez niego zdjęciach tajemnicza zjawa nie była już widoczna.

Internauci sądzą, że takie buty mogły należeć do japońskich wojowników z dawnych lat. Inni uważają, że to skały, które ułożyły się w specyficzny sposób. Nie brakuje również głosów, że zdjęcie zostało zretuszowane w celu zdobycia rozgłosu przez autora. Która wersja wydaje wam się najbardziej prawdopodobna?

Źródło zdjęcia: REDDIT OBIARUF

  • Nie żyje były prezydent Gdańska

  • Aleksandrów Łódzki: dwie osoby nie żyją, dwie trafiły do szpitala po wypadku

  • Chińska rakieta spadła do Oceanu Indyjskiego

Podobne artykuły

Abp Gądecki przeprosił za molestowania w kościele

Wiadomości

Gądecki zaczął przepraszać. Padły słowa o molestowaniu nieletnich

Czytaj więcej >
Lekarz ostrzegł rodziców

Wiadomości

Bardzo niepokojące objawy u dzieci, wcześniej ich nie było. Lekarz ostrzega rodziców

Czytaj więcej >
Parada Równości

Wiadomości

O 15:00 wyruszy Parada Równości w Warszawie. Duże utrudnienia w centrum miasta

Czytaj więcej >
Nie żyje Lucinda Riley

Wiadomości

Polki pokochały jej twórczość. Lucinda Riley zmarła w wieku 55 lat po wieloletniej chorobie

Czytaj więcej >

Wiadomości

Aleksander Kwaśniewski boi się meczu Polska:Hiszpania. Skomentował formę drużyny

Czytaj więcej >
Nie żyje 3-letnia Zuzia z Torunia

Wiadomości

Cała Polska trzymała za nią kciuki. Zuzia zmarła po kilkunastu dniach w szpitalu

Czytaj więcej >