Wyszukaj w serwisie
Goniec.pl > Fakty > Policja poszukuje 25-letniej Sandry Szlezinger. Mundurowi wystosowali ważny apel
Ada Rymaszewska
Ada Rymaszewska 05.08.2022 09:22

Policja poszukuje 25-letniej Sandry Szlezinger. Mundurowi wystosowali ważny apel

KPP Wołomin
KPP Wołomin

Policja z podwarszawskich Marek prowadzi intensywne poszukiwania Sandry Szlezingier. Za kobietą, która dopuścić się miała dwóch poważnych przestępstw, wydano list gończy, a jej zdjęcie i rysopis udostępniono w sieci. Mundurowi proszą o pomoc w odnalezieniu 25-latki wszystkich, którzy mogą posiadać jakiekolwiek informacje dotyczące aktualnego miejsca jej pobytu.

Niewinna uroda 25-letniej Sandry Szlezinger nie powinna zwieść już nikogo. Urokliwa kobieta miała poważnie złamać prawo, a następnie, gdy sprawa wyszła na jaw, zapaść się pod ziemię. Do tej pory tak sprytnie igra z policją, że pozostaje nieuchwytna. Mundurowi liczą jednak, że w końcu uda się doprowadzić ją przed wymiar sprawiedliwości.

Policja poszukuje Sandry Szlezinger

Na tropie 25-letniej przestępczyni od jakiegoś czasu są policjanci z Marek (woj. mazowieckie), którzy we wtorek udostępnili na swojej stronie internetowej zdjęcie kobiety wraz z jej dokładnym rysopisem.

Jak wynika z przekazanych informacji, poszukiwana ma 165 cm wzrostu, szczupłą budowę ciała, długie włosy oraz oczy koloru piwnego.

Policjanci apelują do wszystkich osób, które mogą posiadać wiedzę na temat aktualnego miejsca pobytu Sandry Szlezinger o przekazywanie informacji, dzwoniąc na numer alarmowy 112, 997 lub bezpośrednio do Komisariatu Policji w Markach pod numer 47 72 47 761 albo też przesłanie informacji na adres mailowy: [email protected]

Za 25-latką wydano list gończy

Na szybkie zatrzymanie 25-latki liczy także Prokuratura Rejonowa w Wołominie, która wydała za podejrzaną list gończy. Po tym, jak uda się ja ująć, Sandra Szlezinger spędzi trzy miesiące w areszcie, a następnie o jej dalszym losie zadecyduje sąd.

Jeśli jednak potwierdzą się przypuszczenia śledczych, sprawa z pewnością nie skończy się dla kobiety łagodnym wyrokiem. Nad niebudzącą podejrzeń drobną brunetką ciążą bowiem poważne zarzuty złamania dwóch artykułów kodeksu karnego.

- Kto znęca się fizycznie lub psychicznie nad osobą nieporadną ze względu na jej wiek, stan psychiczny lub fizyczny, podlega karze pozbawienia wolności od 6 miesięcy do lat 8 - brzmi jeden z nich.

Z kolei art. 157 kk głosi, iż "Kto powoduje naruszenie czynności narządu ciała lub rozstrój zdrowia trwający nie dłużej niż 7 dni, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2".

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Źródło: Goniec.pl