Wyszukaj w serwisie
Goniec.pl > List Gończy

List Gończy

poszukiwany
13.03.2024 13:29 List gończy za byłym policjantem. Śmiertelnie potrącił 13-latkę

Sąd Rejonowy w Lesznie wydał list gończy za poszukiwanym 32-letnim Krystianem Grygielem. Mężczyzna to były policjant, który po wyrzuceniu ze służby skupił się na walkach MMA. W lipcu 2021 r. spowodował śmiertelny wypadek, w którym zginęła 13-letnia dziewczynka.

Marek Majcher
06.12.2023 08:13 Jest poszukiwany listem gończym. Teraz znieważył zmarłych policjantów

Skandaliczny film obiegł sieć dzięki działaniom Ośrodka Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych. Widać na nim poszukiwanego listem gończym Marka Majchera ps. “Czujny”. Mężczyzna ma na sumieniu m.in. znęcanie się nad kobietą w ciąży. Teraz z kolei zszokował społeczeństwo, znieważając wrocławskich policjantów, którzy zginęli z rąk Maksymiliana F.

Grzegorz Borys policjanci
30.10.2023 13:39 Interpol ściga Grzegorza Borysa. Za 44-latkiem wydano "czerwoną notę", co to oznacza?

Ważna decyzja dotycząca poszukiwań Grzegorza Borysa. 44-latek jest od tej pory ściany “czerwoną notą” Interpolu. Międzynarodowy list gończy pojawił się na oficjalnej stornie organizacji. Uwagę zwraca zdjęcie.

Grzegorz Borys policja
21.10.2023 21:07 Policja właśnie przekazała. Przełomowa decyzja ws. poszukiwanego Grzegorza Borysa

Ważna decyzja dotycząca poszukiwań Grzegorza Borysa. 44-latek z Gdyni podejrzewany jest o morderstwo 6-letniego syna. Prokurator ds. Wojskowych Prokuratury Rejonowej w Gdyni wydał list gończy za żołnierzem. Wskazano powód wydania dokumentu.

policja las
16.10.2023 12:09 Nietypowy finał grzybobrania. Policjanci wyprowadzili grzybiarza z lasu w kajdankach

Grzybiarz z Lublina potrzebował pomocy policji. Nikt nie mógł przewidzieć jednak, że finał akcji w lesie zostanie zakończony w tak nietypowy sposób. Policja przekazała, że 43-latek został znaleziony, ale nie wróci do domu. Funkcjonariusze odkryli bowiem jedną, ale kluczową rzecz, która na to nie pozwala.

policja
24.08.2023 17:25 Policja wydała list gończy za 22-latkiem. Przeklinał w miejscu publicznym

Ta sprawa i ten poszukiwany przez małopolską policję mężczyzna bardziej budzą uśmiech na twarzy, niż poważne emocje. Za 22-letnim Maciejem wystawiono list gończy. Przewinienie, jakiego miał się dopuścić młody mężczyzna, jest bardzo nietypowe.

Poszukiwany listem gończym
05.05.2023 13:09 Zaskakujący finał przejażdżki autobusem. 32-latek jest poszukiwany listem gończym

Kuriozalna sytuacja w Krakowie (woj. małopolskie). Sąd Rejonowy dla Krakowa-Krowodrzy wydał list gończy za 32-letnim Mateuszem Miłkiem, który został skazany za jazdę bez biletu lokalną komunikacją miejską. Mężczyzna jest poszukiwany przez policję, gdyż ma do odbycia karę... siedmiu dni pozbawienia wolności.

Poszukiwany Paweł Jastrzębski
02.05.2023 18:47 Policja poszukuje tego mężczyzny listem gończym. Oburzające, czego się dopuścił

Sąd Okręgowy w Opolu wydał list gończy w sprawie Pawła Jastrzębskiego. Mężczyznę poszukują policjanci z Komisariatu II Policji w Opolu. Nie wiadomo, w jakich rejonach może obecnie przebywać. Mundurowi apelują o pomoc.

KPP Wołomin
05.08.2022 09:22 Policja poszukuje 25-letniej Sandry Szlezinger. Mundurowi wystosowali ważny apel

Policja z podwarszawskich Marek prowadzi intensywne poszukiwania Sandry Szlezingier. Za kobietą, która dopuścić się miała dwóch poważnych przestępstw, wydano list gończy, a jej zdjęcie i rysopis udostępniono w sieci. Mundurowi proszą o pomoc w odnalezieniu 25-latki wszystkich, którzy mogą posiadać jakiekolwiek informacje dotyczące aktualnego miejsca jej pobytu.Niewinna uroda 25-letniej Sandry Szlezinger nie powinna zwieść już nikogo. Urokliwa kobieta miała poważnie złamać prawo, a następnie, gdy sprawa wyszła na jaw, zapaść się pod ziemię. Do tej pory tak sprytnie igra z policją, że pozostaje nieuchwytna. Mundurowi liczą jednak, że w końcu uda się doprowadzić ją przed wymiar sprawiedliwości.

Piękna Anita
25.05.2022 17:13 "Piękna Anita" jest podejrzana o straszne przestępstwo. List gończy za 31-latką z Łomży

Policjantom nadal nie udało się zlokalizować i zatrzymać 31-letniej Anity Szudrawskiej z Łomży (woj. podlaskie). Za kobietą wydano list gończy. 31-latka jest podejrzana m.in. o sutenerstwo, czyli czerpanie korzyści majątkowej z uprawiania prostytucji przez inną osobę.