Wyszukaj w serwisie
Goniec.pl > Telewizja > Wpadka w "Teleexpressie". Widzowie załamują ręce
Bartłomiej  Binaś
Bartłomiej Binaś 15.06.2024 17:41

Wpadka w "Teleexpressie". Widzowie załamują ręce

"Teleexpress"
fot. TVP/"Teleexpress" (15.06.24)

W sobotę 15 czerwca widzów TVP w "Teleexpressie" powitała Aleksandra Kostrzewska. W pewnym momencie podczas dzisiejszego wydania serwisu doszło do wpadki. Czujne oko widzów od razu to wychwyciło.

Wpadka w sobotnim "Teleexpressie"

Trwają sportowe emocje związane z Mistrzostwami Europy w piłce nożnej, które aktualnie odbywają się w Niemczech. W sobotę o godzinie 15.00 reprezentacja Szwajcarii zmierzyła się z drużyną Węgier. Wszystkie mecze Euro 2024 transmituje Telewizja Polska.

W związku ze spotkaniem rozgrywanym o godzinie 15.00 dzisiejszy "Teleexpress" rozpoczął się niestandardowo, kilka minut po godzinie 17.00. Widzów w sobotę 15 czerwca przywitała Aleksandra Kostrzewska. Podczas jednego z dzisiejszych materiałów doszło do drobnej wpadki, którą widzowie TVP od razu wychwycili.

Nie żyje 4-letnie dziecko, matka walczy o życie. Tragiczne informacje

"Teleexpress". Widzowie od razu zauważyli tę wpadkę

Prowadząca Aleksandra Kostrzewska zaprosiła widzów TVP na materiał dotyczący wyborów prezydenckich na Słowacji. U naszego południowego sąsiada doszło do zaprzysiężenia nowej głowy państwa. Peter Pellegrini w sobotę oficjalnie objął urząd prezydenta.

ZOBACZ: Zamach na premiera Słowacji. Dramatyczna relacja świadków

Jak zaznaczono w materiale "Teleexpressu", ceremonii towarzyszyły nadzwyczajne środki bezpieczeństwa. Wszystko to w związku z dramatycznymi wydarzeniami sprzed kilku tygodni, gdy podczas spotkania z mieszkańcami po wyjazdowym posiedzeniu słowackiego rządu doszło do zamachu na życie premiera Roberta Fico. Podczas zaprzysiężenia nowego prezydenta Słowacji zrezygnowano ze spotkania z mieszkańcami. 

Podczas materiału o wydarzeniach zza naszej południowej granicy na antenie "Teleexpressu" czujni widzowie wychwycili drobną wpadkę.

Wpadka w "Teleexpressie". Grafik popełnił błąd

W materiale "Teleexpressu", w którym pokazano wydarzenia z gmachu Filharmonii w Bratysławie, gdzie odbywało się zaprzysiężenie nowego prezydenta, doszło do literówki na grafice.

ZOBACZ: Widzowie TVP będą wniebowzięci. Kultowy program powraca na antenę

Czujne oko widzów od razu to zauważyło. Grafik TVP zgubił literę "Ł" w nazwie Słowacji, przez co odbiorcy zobaczyli na ekranach niespotykany wyraz "Sowacja".

111.png
fot. TVP/"Teleexpress" (15.06.24)