Goniec.pl > Życie > Lekarka nie żyła przez 15 minut. Twierdzi, że mieszkała w niebie przez pięć lat
Agata Jaroszewska
Agata Jaroszewska 26.08.2023 22:27

Lekarka nie żyła przez 15 minut. Twierdzi, że mieszkała w niebie przez pięć lat

chmury kobieta
YouTube.com/NDE Diary; unsplash.com/ Timo Volz

Kobieta doświadczyła śmierci klinicznej. Nie żyła przez 15 minut, ale gdy lekarze przywrócili jej czynności życiowe, ta oświadczyła, że żyła w niebie przez pięć lat. Wspomniała o “polu kwiatów” i “istotach niebiańskich”.

Doświadczyła śmierci klinicznej, opowiedziała o niebie

Kobieta 6 maja 2001 r. doznała niebezpiecznego wypadku we własnym domu. O 2 w nocy poszła do łazienki i poczuła, że jest śpiąca. Chwilę później poczuła, że się unosi. Doświadczyła wtedy śmierci klinicznej. Zobaczyła, jak mąż wbiega do pokoju z dwoma ratownikami. Fizycznie nie żyła przez 15 minut. Kiedy jej serce ponownie zaczęło bić, ratownicy usłyszeli zaskakujące słowa.

Linda Kramer z wykształcenia jest lekarzem, więc nieobca jest jej nauka, a szczególnie biologia oraz specyfika działania ludzkiego ciała. Obecnie Linda prowadzi podcast oraz wydała książkę, gdzie opisała to, co pamięta z życia po śmierci. Kobieta bowiem przekonuje, że była w niebie przez pięć lat. Jej słowa to dla wielu osób prawdziwe świadectwo.

Beata Kozidrak błaga o pomoc. Piosenkarka może stracić dom

Nie żyła 15 minut, ale w niebie mieszkała przez pięć lat

15 minut śmierci klinicznej w świecie astralnym miało trwać tyle samo co pięć lat. Linda Kramer przekonuje, że mieszkania w niebie przez pięć lat. Kobieta w jednej z wypowiedzi wspomina, że po śmierci przyciągało ją promienne światło.

Dodatkowo Linda była zachęcana do tego, by porzucić “granice ludzkiej percepcji”. Kobieta opisywała, że w niebie doświadczała obecności niebiańskich istot, które emanowały poczuciem współczucia oraz mądrości. Co więcej, nie była ograniczona w komunikacji, gdyż języki przestały mieć znaczenie. - Wchłonęłam głębokie duchowe spostrzeżenia i doświadczyłam połączenia z wszelkim życiem - opisuje po latach.

- W tym miejscu czas nie istnieje, mogłam przybierać dowolną postać, nawet innych ludzi - mówiła Linda po powrocie ze stanu śmierci klinicznej. Jak wygląda niebo? Kobieta zwróciła uwagę na konkretne widoki.

Kobieta opowiedziała, jak wygląda życie po śmierci

Po śmierci Linda miała przez pięć lat mieszkać w niebie. - Znalazłam się na tak zwanym “polu kwiatów”, patrzyłam na pasmo górskie 30 000 razy większe od Mount Everest - powiedziała kobieta, która przez 15 minut nie oddychała.

Podcast oraz nagrania Lindy Kramer są chętnie oglądane w sieci. Wiele osób szuka odpowiedzi na pytanie co dzieje się po śmierci, a historia tego, co widziała Linda podczas doświadczania śmierci klinicznej jest dla sporej części osób otuchą.

Źródło: marca.com, historyofyesterday.com, YouTube.com/NDE Diary

Tagi: Nie żyje