Goniec.pl
Lech Wałęsa będzie gościem Kuby Wojewódzkiego

WOJTEK RADWANSKI/AFP/East News

Lech Wałęsa pojawi się u Kuby Wojewódzkiego

7 Maja 2021

Autor tekstu:

Monika Majko

Udostępnij:

Choć Lech Wałęsa już od dawna jest na politycznej emeryturze, to nie odmawia sobie prawa do komentowania zarówno obecnej sceny politycznej, jak i ważnych wydarzeń społecznych. Niedawno były prezydent przyjął zaproszenie do popularnego programu stacji TVN i już we wtorek zagości na telewizyjnym ekranie.

Lech Wałęsa przyjął zaproszenie Kuby Wojewódzkiego i zasiadł na kanapie popularnego programu dziennikarza, a emisja odcinka z udziałem byłego prezydenta kraju nastąpi w nadchodzący wtorkowy wieczór. Internauci już nie mogą się doczekać ich rozmowy, która według prezentera, ma pokazać nowe oblicze legendarnego przywódcy „Solidarności”.

Lech Wałęsa przyjął zaproszenie do programu Kuby Wojewódzkiego

Kuba Wojewódzki prowadzi swój słynny talk-show od 2002 roku. Wówczas program emitowany był przez Polsat, a w 2006 roku format przejęła stacja TVN. Do rozmowy w studiu dziennikarz zaprasza ważne postacie ze świata show-bizensu, polityki czy sportu.

Na kanapie w programie „Kuba Wojewódzki” zasiadało już wiele znanych gwiazd, w tym m.in. Piotr Żyła, Katarzyna Nosowska, Krzysztof Gonciarz, Borys Szyc, Aberald Giza, Dagmara Kaźmierska z „Królowych życia” czy Marcin Najman.

Niedawno prezenter zapowiedział jednak wyjątkowy odcinek, bowiem zaproszenie do rozmowy przyjął od niego były prezydent Polski i legendarny przewodniczący „Solidarności”, Lech Wałęsa. Kuba Wojewódzki zamieścił na swoim Instagramie wspólne zdjęcie z politykiem i przekazał fanom najnowsze wieści.

[EMBED-243]

- W demokracji wolno głupcom głosować, a więc wolno i głupcom rządzić... We wtorek u mnie legenda, Lech Wałęsa, jakiego nie znacie. Ile miał dziewczyn przed Panią Danutą. Czy miał kiedykolwiek idola? Jak się baluje z Eltonem Johnem i czy ma jakiś pomysł na Polskę? - napisał Wojewódzki.

Dziennikarz zapewnił fanów, że jego rozmowa z byłym prezydentem Polski pokaże jego dotychczas nieznane oblicze. Odcinek z udziałem Lecha Wałęsy ma zostać wyemitowany w nadchodzący wtorek, 11 maja. Internauci nie kryli zaskoczenia i radości z tego, że polityk zechciał przyjąć zaproszenie od Kuby Wojewódzkiego.

- Szanuje za odwagę ze względu na kontrowersje związane z Wałęsą. Można o nim dużo mówić, ale on przywrócił demokrację w tym kraju - napisał jeden  użytkowników Instagrama.

- Świetnie, nie mogę się doczekać. Szacunek dla sympatycznych panów dżentelmenów - dodał kolejny internauta.

- Widziałam to zdjęcie na fb Pana Prezydenta i po cichu liczyłam, że to zapowiedz wtorkowego odcinka. Gratuluję i odliczam dni do wtorku - napisała jeszcze inna użytkowniczka sieci.

Artykuły polecane przez redakcję Goniec.pl:
  • Tragiczny wypadek na drodze krajowej nr 77. Nie żyje jedna osoba

  • Nie żyje brat Krzysztofa Krawczyka

  • Ida Nowakowska znika z TVP ze względu na poród. Dzisiaj pożegnała się z widzami

Podobne artykuły

Abp Gądecki przeprosił za molestowania w kościele

Wiadomości

Gądecki zaczął przepraszać. Padły słowa o molestowaniu nieletnich

Czytaj więcej >
Lekarz ostrzegł rodziców

Wiadomości

Bardzo niepokojące objawy u dzieci, wcześniej ich nie było. Lekarz ostrzega rodziców

Czytaj więcej >
Parada Równości

Wiadomości

O 15:00 wyruszy Parada Równości w Warszawie. Duże utrudnienia w centrum miasta

Czytaj więcej >
Nie żyje Lucinda Riley

Wiadomości

Polki pokochały jej twórczość. Lucinda Riley zmarła w wieku 55 lat po wieloletniej chorobie

Czytaj więcej >

Wiadomości

Aleksander Kwaśniewski boi się meczu Polska:Hiszpania. Skomentował formę drużyny

Czytaj więcej >
Nie żyje 3-letnia Zuzia z Torunia

Wiadomości

Cała Polska trzymała za nią kciuki. Zuzia zmarła po kilkunastu dniach w szpitalu

Czytaj więcej >