Goniec.pl
Ida Nowakowska znamy powód

East News Jan Bielecki

Ida Nowakowska znika z TVP ze względu na poród. Dzisiaj pożegnała się z widzami

6 Maja 2021

Autor tekstu:

Mateusz Sidorek

Udostępnij:

Ida Nowakowska publicznie potwierdziła już, że odchodzi z TVP. Prowadząca "Pytanie na śniadanie" jest w ciąży z pierwszym dzieckiem i uznała, że nadszedł czas, by zrezygnować z pracy i skupić się jedynie na porodzie. Gwiazda pożegnała się już z fanami jednej z najpopularniejszych śniadaniówek. Nie zdradziła daty powrotu do telewizji.

Prowadząca „Pytanie na śniadanie” Ida Nowakowska wykorzystała swój czas antenowy, by w programie na żywo pożegnać się z widzami TVP. Teraz prezenterkę czeka przerwa, podczas której skupi się na życiu rodzinnym. W końcu niedługo zajdzie w nim mała rewolucja wywołana przez pierwsze dziecko gwiazdy, które ma przyjść na świat już wkrótce.

Ida Nowakowska to już kolejna prowadząca, która w tym roku opuści „Pytanie na śniadanie”. Wcześniej zrobiła to Marzena Rogalska, która zdecydowała, że zerwie ze współpracą z TVP. Od tego czasu prowadzi własną działalność w mediach społecznościowych. Zastąpienie jej okazało się wyzwaniem, ponieważ po 12 latach pracy w Telewizji Polskiej stała się prawdziwą twarzą śniadaniówki.

Czas na rodzinę – Ida Nowakowska odchodzi z TVP

Nie po raz pierwszy Ida Nowakowska dzieli się ważnymi wiadomościami na antenie TVP. Niektóre gwiazdy wydają komunikaty w mediach społecznościowych, natomiast prowadząca „Pytanie na śniadanie” zdecydowała, że złoży oświadczenie w programie na żywo.

Widzowie popularnej śniadaniówki o ciąży prowadzącej mogli dowiedzieć się w styczniu. Prezenterka telewizyjna, która znalazła się na wizji „Pytania na śniadanie”, przyznała, że spodziewa się dziecka. Jak sama zdradziła, była wówczas w 6. miesiącu.

[EMBED-243]

Dziennikarka nie ukrywała przed widzami, że termin porodu wyznaczono na maj. Po chwili prezenterka mogła już pływać w kwiatach i gratulacjach, którymi została obdarowana. Dla wiernych fanów prowadzącej „Pytanie na śniadanie” to jednak nie powinno być duże zaskoczenie.

W przeszłości podczas wywiadów Ida Nowakowska wyraźnie zaznaczała, jaki ma stosunek do rodzicielstwa i kariery. Na łamach magazynu „Party” wyznała, że marzy o zostaniu matką. Wówczas miała już męża – Jacka Herndona.

W rozmowie z mediami zdradzała też jednak, że planuje długo pracować. Z jej wypowiedzi wynikało, że czerpie z telewizji mnóstwo pozytywnej energii i zadecyduje o przerwie, dopiero gdy poczuje zmęczenie. Najwyraźniej nadszedł ten moment.

Ida Nowakowska pożegnała się z widzami TVP

Stało się – Ida Nowakowska przyznała, że to czas, by już poważnie przygotować się do porodu, skupiając się tylko i wyłącznie na tym. Wiemy już, że prezenterka i jej mąż postanowili, by dać pierworodnemu polskie imię. Nie było to takie oczywiste, ponieważ partner dziennikarki jest Amerykaninem,

Wszystko wskazuje na to, że widzowie przez dłuższy czas nie będą mogli oglądać Idy Nowakowskiej na wizji. Niektórzy wyrazili ubolewanie nad tym faktem, jednak nie wszyscy – zwłaszcza fani Marzeny Rogalskiej, którzy do dzisiaj nie mogą pogodzić się z jej odejściem.

Tomasz Wolny, który wraz z Idą Nowakowską prowadzi „Pytanie na śniadanie”, spróbował się dowiedzieć, kiedy jego koleżanka ze studia planuje powrót. Na pytanie jednak prezenterka nie odpowiedziała. Zareagowała żartem i uśmiechnęła się do widzów.

[EMBED-701]

  • Zenek Martyniuk w żałobie. Stracił teściową

  • Ministerstwo zdrowia potwierdziło pierwszy przywilej dla zaszczepionych

  • Widz obraził dziennikarzy TVP Info

Podobne artykuły

Nowy bohater „Chłopaków do wzięcia” zaskoczył widzów

Gwiazdy

Marek z „Chłopaków do wzięcia” szuka dużo młodszej partnerki. Internauci nie szczędzą krytyki

Czytaj więcej >

Gwiazdy

Christian Eriksen padł na murawę. Reanimacja na boisku podczas meczu Euro 2020

Czytaj więcej >

Gwiazdy

Magda Narożna zmieniła fryzurę. Fani nie szczędzą komplementów

Czytaj więcej >

Gwiazdy

Zespół disco polo Daj To Głośniej zaskoczył fanów. Cała płyta za darmo w internecie

Czytaj więcej >
Grzegorz Krychowiak został zaatakowany

Gwiazdy

Grzegorz Krychowiak padł ofiarą agresorów. W młodości podpalili mu włosy

Czytaj więcej >
Szczęsny i Marina

Gwiazdy

Marina Łuczenko stanęła w obronie męża po samobójczym golu w meczu ze Słowacją

Czytaj więcej >