Wyszukaj w serwisie
Goniec.pl > Fakty > Jarosław Kaczyński zaskakująco o meczu Polska-Francja. "Będę skakał w powietrze"
Paweł Sekmistrz
Paweł Sekmistrz 04.12.2022 15:19

Jarosław Kaczyński zaskakująco o meczu Polska-Francja. "Będę skakał w powietrze"

Jarosław Kaczyński
ANDREJ ISAKOVIC/AFP, TOMASZ RADZIK/AGENCJA SE/East News

Mundial 2022 dla Polaków może zakończyć się już w niedzielę. Wszystko zależy od meczu z Francją, który dla polskiej reprezentacji może okazać się wyjątkowo wymagający. Fani wciąż jednak wierzą w zwycięstwo, ma na nie nadzieję również Jarosław Kaczyński, który już zapowiedział, co zrobi, gdy nasi wygrają!

Mundial 2022. Jarosław Kaczyński kibicuje Polakom

Mundial 2022 przeszedł do fazy pucharowej, do której dzięki niemałemu szczęściu udało się zakwalifikować również polskiej reprezentacji. W niedzielę ekipa Czesława Michniewicza rozegra decydujące spotkanie.

Nasi piłkarze spotkają się na boisku z zawodnikami z Francji. Obawy są uzasadnione, w końcu przyjdzie im walczyć z mistrzami świata. Piłka nożna wielokrotnie nauczyła nas jednak, że bywa nieprzewidywalna.

Polscy kibice mają ogromną nadzieję na zwycięstwo. Wierzy w nie również Jarosław Kaczyński, który na spotkaniu z wyborcami w Legnicy zabrał głos w sprawie tak ważnej obecnie dla części społeczeństwa.

- Trafiliśmy na mistrza świata. Ja oczywiście jestem pełen wiary - zadeklarował prezes PiS.

Jarosław Kaczyński zdradził, co zrobi, gdy Polacy wygrają mecz

Jarosław Kaczyński z melancholią powrócił do czasów zwycięstw Polaków na zawodach piłki nożnej i przyznał, że marzy o tym, by nasza reprezentacja znów mogła szczycić się obecnością w "pierwszej czwórce" zwycięzców.

Przy okazji wyjawił też, co zrobi, jeśli mimo pesymistycznych prognoz specjalistów, polskiej reprezentacji w piłce nożnej uda się pokonać Francję podczas niedzielnego spotkania 1/8 Mundialu 2022.

- Każdy korzystny dla nas wynik, w tym wypadku to musi być zwycięstwo, choćby o jeden punkt, to będę skakał w powietrze - zdradził Jarosław Kaczyński.

Czy chcielibyście zobaczyć prezesa PiS "skaczącego w powietrze"?

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Źródło: polsatnews.pl