Goniec.pl
GrupaWsparcia.pl

materiały prasowe portalu GrupaWsparcia.pl

Pomoc prawna za darmo. Grupa Wsparcia na ratunek rodzinom w potrzebie

13 Maja 2021

Autor tekstu:

Patryk Przybyłowski

Udostępnij:

Wiele rodzin, które znajdują się w trudnej sytuacji, nie stać na porady specjalistów w zakresie prawa. Naprzeciw takim osom wychodzi GrupaWsparcia.pl, która zapewnia szeroko zakrojone porady prawne. Co trzeba zrobić, żeby z nich skorzystać?

Z okazji Międzynarodowego Dnia Rodziny, który przypada na 15 maja, GrupaWsparcia.pl przygotowała dla swoich użytkowników zupełnie nowy rodzaj pomocy. W ramach grupy „Pomoc prawna” będzie można uzyskać darmową pomoc prawną od poniedziałku do piątku.

- GrupaWsparcia.pl to pierwsza platforma wsparcia online w Polsce, w której użytkownicy oraz specjaliści oferują swój czas i pomoc innym. Rozwój serwisu oraz uważne wsłuchiwanie się w potrzeby odwiedzających portal sprawiły, że niedawno uruchomiliśmy grupę, w której można zasięgnąć konsultacji prawnika. Nasz specjalista pełni dyżury od poniedziałku do piątku w godz. 09:00 – 11:00 - tłumaczy Jakub Juszczyk, administrator platformy GrupaWsparcia.pl.

Bardzo ważny jest fakt, że zgłoszenie dotyczące problemów można wysyłać nie tylko we wspomnianych godzinach, a przez całą dobę. Fachowiec po drugiej stronie udzieli odpowiedzi w możliwe najszybszym dostępnym terminie.

- Pytania można kierować do niego również w innej porze. Wystarczy napisać wiadomość na czacie grupy „Pomoc prawna”, a nasz prawnik odpowie na nią w najbliższym możliwym terminie – dodaje twórca platformy.

Z jakimi problemami konkretnie można zgłaszać się do specjalistów? Zakres doradztwa jest naprawdę bardzo szeroki, a znajdziemy w nim kwestie związane z m.in.  problemami finansowymi, przemocą w rodzinie, depresją, separacją bądź rozwodem, oraz wieloma innymi zagadnieniami prawnymi.

Żeby skorzystać z pomocy prawnej wystarczy mieć konto na platformie GrupaWsparcia.pl oraz wyrazić chęć udziału w grupie „Pomoc prawna”. Zalogowani użytkownicy mogą korzystać z niej zarówno w wersji mobilnej, jak i desktopowej.

Odpowiedzi na zgłoszenia udziela Marcin Matusiewicz, który ma na swoim koncie ponad 20-letnie doświadczenie w zakresie prawa cywilnego, administracyjnego i karnego. Na co dzień prowadzi współpracę z Fundacją ADRA Polska.

Aby przejść do pltaformy wystarczy kliknąć TUTAJ.

Podobne artykuły

Abp Gądecki przeprosił za molestowania w kościele

Wiadomości

Gądecki zaczął przepraszać. Padły słowa o molestowaniu nieletnich

Czytaj więcej >
Lekarz ostrzegł rodziców

Wiadomości

Bardzo niepokojące objawy u dzieci, wcześniej ich nie było. Lekarz ostrzega rodziców

Czytaj więcej >
Parada Równości

Wiadomości

O 15:00 wyruszy Parada Równości w Warszawie. Duże utrudnienia w centrum miasta

Czytaj więcej >
Nie żyje Lucinda Riley

Wiadomości

Polki pokochały jej twórczość. Lucinda Riley zmarła w wieku 55 lat po wieloletniej chorobie

Czytaj więcej >

Wiadomości

Aleksander Kwaśniewski boi się meczu Polska:Hiszpania. Skomentował formę drużyny

Czytaj więcej >
Nie żyje 3-letnia Zuzia z Torunia

Wiadomości

Cała Polska trzymała za nią kciuki. Zuzia zmarła po kilkunastu dniach w szpitalu

Czytaj więcej >