NASI DZIENNIKARZE
Janusz Schwertner
Mateusz Baczyński
Jakub Wątor
Wyszukaj w serwisie
Goniec.pl > Społeczeństwo > Dino przygotowało szaloną ofertę. Już w środę w sklepach nieprawdopodobne okazje
Piotr Szczurowski
Piotr Szczurowski 27.09.2023 11:31

Dino przygotowało szaloną ofertę. Już w środę w sklepach nieprawdopodobne okazje

Dino
Łukasz Świerczewski, CC BY-SA 4.0, via Wikimedia Commons

Już w środę 27 września we wszystkich sklepach należących do sieci Dino obowiązywać zacznie nowa oferta, w ramach której wprowadzono obniżki cen rozmaitych produktów - również tych najpopularniejszych. Szczególnie atrakcyjne będą ceny dwóch kategorii produktów.

Dino przygotowało atrakcyjne oferty. Promocja wystartuje już w środę 27 września

Od środy 27 września klienci sklepów sieci Dino będą mogli sporo zaoszczędzić. Okazuje się, że wyjątkowo skorzystają na tym miłośnicy słodkości oraz niskoprocentowych napojów alkoholowych. Na co zatem najbardziej opłaca się zwrócić uwagę?

Sieć sklepów Dino przyzwyczaiła nas do tego, że regularnie przygotowuje wyjątkowo atrakcyjne oferty, które sprawiają, że klienci masowo kierują swoje kroki do ich punktów. Od 27 września do 3 października (lub wyczerpania zapasów) obowiązywać będzie nowa gazetka promocyjna, w której wyszczególnione zostały szczególnie korzystne oferty. Na pierwszej stronie biuletynu znajdziemy te, które zdaniem przedstawicieli sieci, dostępne będą w wyjątkowo atrakcyjnych cenach. Na co warto zwrócić uwagę?

Agnieszka Holland ma ochronę. Po premierze "Zielonej granicy" pilnują jej całą dobę

Na co zwrócić uwagę w gazetce promocyjnej sieci sklepów Dino

Co znajdziemy w najnowszej ofercie popularnego sklepu, co może skusić fanów oszczędności? Jak wspominaliśmy wcześniej, wielbiciele złotego trunku mogą zdecydować się na popularne piwo marki Żubr. Przy zakupie sześciu butelek, za jedną sztukę zapłacimy wówczas zaledwie 2,49 zł.

Również wielbiciele łakoci znajdą coś dla siebie. W ofercie obowiązującej od 27 września do 3 października praliny marki Toffifee kupimy w cenie 7,99 zł przy zakupie minimum dwóch sztuk.

Oczywiście mało kto funkcjonować będzie na samym piwie i słodyczach, dlatego w ofercie znalazły się także artykuły wyższej potrzeby. W gazetce Dino uwagę przykuwa, np. promocja na kawę mieloną Prima Finezja. Opakowanie zawierające 750 gr kawy zostało przecenione z 29,19 na 22,99 zł.

Na co zwrócić uwagę w ofercie Dino? Najlepsze oferty trafiły na pierwszą stronę gazetki

Ostatnim przecenionym produktem, który znalazł się na pierwszej stronie gazetki, a więc zdaniem sieci jest wyjątkowo atrakcyjną propozycją, jest filet maślany z indyka. Za kilogram mięsa drobiowego zapłacimy jedynie 29,99 zł. To dość spora obniżka, gdyż wcześniej za kilogram należało zapłacić 36,99 zł.

Atrakcyjna oferta i bliskość sklepów Dino sprawia, że z pewnością sporo osób skusi się na oferowane przez nie produkty. Obecnie w naszym kraju funkcjonuje już ponad 2000 sklepów sieci Dino i w ekspresowym tempie na mapie pojawiają się kolejne. Jak czytamy na oficjalnej stronie sieci, Dino Polska jest jedną z najszybciej rozwijających się sieci supermarketów w Polsce.

- Ideę marketów "Najbliżej Ciebie" stworzyliśmy w 1999 roku, kiedy na fundamencie polskiego kapitału, na terenie województwa wielkopolskiego, powstały pierwsze sklepy Dino. W kolejnych latach systematycznie pracowaliśmy jednakowo nad rozwojem sieci w nowych lokalizacjach, stałym podnoszeniem jakości oraz komfortem robienia zakupów przez naszych klientów - czytamy na oficjalnej stronie sieci sklepów Dino - marketdino.pl. Na stronie znajdziemy również gazetkę promocyjną w wersji online.

Tagi: zakupy