NASI DZIENNIKARZE
Janusz Schwertner
Mateusz Baczyński
Jakub Wątor
Wyszukaj w serwisie
Goniec.pl > Finanse > W Lidlu już się zaczęło, trzeba się spieszyć. Są limity dla klientów
Kacper Kulpicki
Kacper Kulpicki 26.09.2023 16:16

W Lidlu już się zaczęło, trzeba się spieszyć. Są limity dla klientów

Lidl
Aljona83, CC BY-SA 3.0 via Wikimedia Commons

Nowa gazetka Lidla kusi sporymi obniżkami, ale aby z nich skorzystać, trzeba się pośpieszyć. Pełna obniżek oferta w Lidlu obowiązuje do 27 września. Przeanalizowaliśmy ją i wiemy, na co warto zwrócić uwagę, by wyjść ze sklepu z gotówką zaoszczędzoną w portfelu.

Nowa gazetka Lidla. Co warto kupić?

Będąc w Lidlu, w pierwszej kolejności warto zajrzeć na dział z napojami. To właśnie tam na klientów czeka Coca-Cola w atrakcyjniej cenie. Wszyscy miłośnicy tego gazowanego trunku będą mogli sprawić sobie przyjemność, a jednocześnie zaoszczędzić. Wystarczy, że do wózka trafią cztery litrowe Coca-Cole, a przy kasie samoobsługowej każda z nich zostanie podliczona po promocyjnej cenie 3,99 zł. 

W nowej gazetce Lidla nie można przejść obojętnie także obok Ryneczka Lidla. Co tam znajdziemy? Od poniedziałku trwa promocja, w ramach której na soczyste, słodkie i bezpestkowe winogrona jasne obowiązuje aż 50 proc. zniżki. Cena za kilogram owoców zmniejszyła się zatem z 9,99 zł do 4,99 zł.

Promocje Lidla objęły także sekcję warzyw, chociaż marchewka to niezbyt rdzenna przedstawicielka warzywnego gatunku. Za kilogram swojskiej i polskiej marchewki z Kaszub można zapłacić tylko 2,39 zł. Zniżka obowiązuje tylko do środy. Na co warto "rzucić okiem" przechadzając się między alejkami z innymi produktami?

Agnieszka Holland ma ochronę. Po premierze "Zielonej granicy" pilnują jej całą dobę

Promocje Lidl do 27.09

Co warto kupić z nowej gazetki Lidla? Wśród największych okazji prym wiedzie karkówka wieprzowa marki Rzeźnik. Chociaż obowiązuje limit 3 kg na osobę, to nie sposób nie sprawić sobie tego kawałku mięsiwa i przyrządzić z niego pysznego obiadu. Cena? Okazyjna. Kilogram karkówki wieprzowej w Lidlu kosztuje tylko… 12,99 zł.

Przy stoisku mięsnym łaskawym okiem można spojrzeć także na wędzony boczek od Pikok. Przed obniżką kilogram kosztował 26,90, zaś teraz cena boczku została zrabatowana do 17,90 zł. Na ten polski towar obowiązuje limit 2 kg na osobę. Porzucamy artykuły spożywcze i przechodzimy do działu z artykułami, bez których trudno obejść się w domu. Które ceny zostały obniżone?

Przeceny w Lidlu. Papier toaletowy dostępny za grosze

Nowa promocja w supermarketach Lidl przewiduje spory rabat na płyn do prania ubrań ciemnych lub kolorowych znanej i cenionej marki Perwoll. Kwota spadła o równe 13 złotych i wynosi teraz 27,99 zł. 

Podobna zniżka tyczy się papieru toaletowego. Po przeliczeniu na sztukę cena za jedną rolkę to tylko… 75 groszy. Aby zaoszczędzić, trzeba ich kupić 40, co w całości kosztuje okrągłe 30 zł. Promocja tyczy się papieru toaletowego firmy Floralys, 

Źródło: Lidl