Goniec.pl

Twitter.com/@ntvru; Twitter.com/@nexta_tv

Czarna seria Putina trwa, kolejny gigantyczny pożar w Moskwie. Nie żyje już jedna osoba, są ranni

24 Sierpnia 2022

Autor tekstu:

Agata Jaroszewska

Władimir Putin nie ma szczęścia nie tylko na froncie, ale również we własne kraju. W Rosji wybuchł kolejny poważny pożar. Płomienie nie miały litości i zabiły jedną osobę. Kilka innych zostało rannych. Dym unosił się nad północną częścią Moskwy, a nagrania udostępnione w sieci pokazują skalę zniszczeń.

Władimir Putin jest dowodem na istnienie mitycznej karmy. Równo sześć miesięcy temu Rosja napadła na Ukrainę i podważyła jej suwerenność. Od tego czasu nad krajem agresorów przetaczają się prawdziwe kataklizmy.

Od niespotykanych pożarów na Syberii , po tajemnicze płomienie w kolejnych wielkich magazynach ważnych z punktu widzenia logistyki całego kraju .

Rosyjska telewizja NTZ oraz Ministerstwo Stacji Nadzwyczajnych Rosji poinformowali o kolejnej tragedii. Na północy Moskwy doszło do prawdziwego dramatu. Nie obyło się bez ofiar śmiertelnych.

Moskwa: ogromny pożar magazynu na północy stolicy

Kolejny tajemniczy pożar w Rosji, który strawił ważny dla Władimira Putina punkt na mapie. Mowa o magazynie na północy Moskwy.

Telewizja NTZ ujawniła skalę tragedii. - Powierzchnia pożaru przekroczyła już 1,5 tys. m. kw., a ogień nie został jeszcze ugaszony - czytamy we wpisie na temat akcji gaśniczej rosyjskich strażaków.

Dym widać było z daleka

Sytuacja na północy stolicy Rosji była dramatyczna i nie są to jedynie słowa rzucane na wiatr. W wyniku zdarzenia zginęła jedna osoba. Kolejne kilka osób przebywających w płonącym magazynie w czasie pożaru zostało dotkliwie rannych.

Pieczę nad tokiem akcji gaśniczej i ratowniczej przejęli najlepsi ludzie Władimira Putina. Specjaliści z Ministerstwa Sytuacji Nadzwyczajnych w Rosji opublikowało na Telegramie najświeższe wiadomości na temat rozwoju sytuacji.

W komunikacie przekazano, że przy pożarze magazynu pracuje 150 osób. Na miejsce przyjechały aż 42 pojazdy straży pożarnej.

W sieci pojawiły się nagranie pokazujące, co dzieje się na północy Moskwy. Kłęby gęstego dymu unoszą się do góry i złowieszczo wiszą nad okolicą. Rosjanie nie są w stanie przeoczyć kłębu szaro-brązowego słupa, który odcina się na tle nieba.

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Źródło: onet.pl

Tagi:

Podobne artykuły

Polska

Fryzjerka otrzymała 304 tys. zł zasiłku. ZUS chciał ją pozbawić tej kwoty, ale przedsiębiorczyni wygrała w sądzie
Czytaj więcej >

Polska

Otrzymała do zapłaty podatek od nieruchomości i załamała ręce. Polacy nie mogą uwierzyć
Czytaj więcej >

Wiadomości

Przed nami dynamiczne dni w pogodzie. Najpierw burze, później eksplozja ciepła
Czytaj więcej >

Wiadomości

Bydgoszcz. Zaginęła 17-letnia Wiktoria Obrembska. Policja apeluje o pomoc w poszukiwaniach
Czytaj więcej >

Wiadomości

Zielona Góra. Dramatyczne znalezisko koło szpitala. Nie żyje 41-letni pacjent
Czytaj więcej >

Wiadomości

Już w środę wielka akcja policji w całej Polsce. Posypią się mandaty i punkty karne
Czytaj więcej >
Agata Jaroszewska

Redaktor portalu Goniec.pl. Studiowałam na Uniwersytecie Warszawskim oraz w Szkole Głównej Służby Pożarniczej. Interesuję się głównie problemami społecznymi oraz zagadnieniami związanymi z kulturą. W swojej pracy skupiam się na nagłaśnianiu ważnych i istotnych spraw w skali lokalnej, a do opisywanych spraw zawsze podchodzę bezstronnie. Moją pasją jest etnologia, szczególnie kwestie związane z kulturowym uwarunkowaniem społeczeństwa oraz dawne wierzenia. Szczególną uwagę przywiązuję do historii mówionej, gdzie nie ma jedynej i słusznej wersji wydarzeń historycznych. Przez trzy lata prowadziłam badania etnograficzne na terenie Ukrainy. Na Huculszczyźnie rozmawiałam ze świadkami historii na temat ich wspomnień o szkołach prowadzonych przez Polaków, czy prześladowaniu grekokatolików w czasie delegalizacji tego Kościoła na tamtejszych terenach.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]