Wyszukaj w serwisie
Goniec.pl > Społeczeństwo > Była 17:57. Niebywałe, co nagrała kamera na plaży w Ustce. A to dopiero początek
Agata Jaroszewska
Agata Jaroszewska 19.05.2024 18:29

Była 17:57. Niebywałe, co nagrała kamera na plaży w Ustce. A to dopiero początek

plaża, morze
Fot. screen WebCamera

Niesamowity widok na plaży w Ustce. Niemal nikt nie widział zapierającego dech w piesiach zjawiska. Plaża świeciła pustkami, a nad wodą odbywał się spektakl barw. Wszystko uchwyciła kamera. Zdjęcia robią wrażenie. Turyści mogą być wściekli, że ich to ominęło.

Kamery uchwyciły zapierający dech widok na plaży w Ustce

Plaża w Ustce niedzielnym popołudniem święciła pustkami. Była 17:57, gdy nad morzem pojawiło się zapierające dech w piersiach zjawisko. Niemal nikt tego nie widział, gdyż turyści zrezygnowali z wycieczki nad brzeg z racji panującej pogody.

Kamery, jakie nieustannie obserwują plażę w Ustce, pozwoliły jednak na uchwycenie tego niesamowitego widoku. Zdjęcie (widoczne poniżej) jest dowodem na to, że turyści, którzy pod koniec weekendu zrezygnowali z pójścia na plażę wiele stracili. Matka natura i pogoda zaprezentowały niesamowity spektakl.

Polacy masowo je wyprzedają. Ofert napływa z każdym tygodniem

Niesamowity widok na plaży w Ustce, niemal nikt tego nie widział

O godzinie 17:57 kamery na plaży w Ustce uchwyciły sporych rozmiarów i bardzo wyraźną tęczę. Nikt jej jednak nie podziwiał. Piasek na plaży nie był zajmowany przez turystów. Pogoda postanowiła dopasować się do piękna zjawiska i zza chmur wyszło słońce. Co więcej, uspokoiło się również Morze Bałtyckie.

zdjecie-plaza-ustka.jpg
Niesamowity widok na plaży w Ustce. Fot. screen WebCamera

ZOBACZ: Wywiesili ogłoszenie na osiedlu. Od razu wybuchła awantura, sąsiedzi są wściekli

To jednak nie wszystko. O godzinie 18:05 na horyzoncie pojawiła się druga tęcza. Była ona zdecydowanie bledsza, ale nadal odcinała się na tle błękitnego nieba. Ten nietypowy widok przyciągnął dwie osoby. Kobieta ubrana w kurtkę podeszła do prowizorycznego ogrodzenia wykonanego z palet i wykonała zdjęcie nieba nad morzem. Bardzo szybko jednak odeszła i nie podziwiała dalej widoku.

zdjecie-plaza.jpg
O 18.05 na niebie pojawiła się druga tęcza. Fot. screen WebCamera

Pogoda nie sprzyjała w weekend turystom

Powodem pustek na plaży w Ustce może być niespokojna pogoda, jaka przez weekend przetoczyła się nad Polską. Po ciepłych i wyjątkowo suchych dniach, nad kraj przyszły burze. Miejscami dochodziło do ulew i nawałnic, które powalały drzewa.

ZOBACZ: Niepozorny przedmiot z PRL wart jest fortunę. Kluczowy jeden szczegół

Dodatkowo w niedzielę 19 maja oprócz przelotnych opadów deszczu i burz w Ustce było maksymalnie 15 stopni Celsjusza. Natomiast temperatura wody to zaledwie 9,3 stopnia Celsjusza. Nie był to dobry dzień na to, by odpoczywać na plaży.

Źródło: goniec.pl