Wyszukaj w serwisie
Goniec.pl > Telewizja > Anita Werner przekazała widzom "Faktów" ważne wieści
Ada Rymaszewska
Ada Rymaszewska 26.03.2024 17:09

Anita Werner przekazała widzom "Faktów" ważne wieści

Anita Werner
Fot. Instagram/anita_werner_official

Widzowie “Faktów” TVN po raz kolejny mają powody do zadowolenia. Wystarczył tylko jeden wpis jednej z ich ulubionych prezenterek, aby w mediach społecznościowych zaroiło się od pełnych sympatii komentarzy. Tak pozytywne emocje wzbudziła bowiem Anita Werner, która na początku tygodnia ogłosiła wspaniałe nowiny. Do dziennikarki popłynęła wówczas prawdziwa fala życzliwości, której z pewnością pozazdroszczą jej redakcyjni koledzy.

Anita Werner jednym z filarów TVN

Anita Werner jest jedną z najpopularniejszych twarzy “Faktów” TVN oraz stacji TVN24, którą widzowie darzą ogromną sympatią. Choć jej początki w telewizji nie wskazywały na to, że zasiądzie ona za dziennikarskim stołem, a raczej wróżyły karierę piosenkarki lub aktorki, gwiazda postawiła na świat informacji i polityki. Jej fani z pewnością są z tego faktu bardzo zadowoleni.

Mało kto wie, że dziennikarka związana jest z TVN24 od początku jej istnienia, czyli już 23 lata. Trudno w to uwierzyć, patrząc na młodzieńczą energię i nieprzemijającą urodę Werner, ale liczby nie kłamią. Przez prawie ćwierć wieku prezenterka zbudowała sobie niezachwianą pozycję i doczekała się sporego grona wielbicieli. Ci nieustannie czekają na kolejne wpisy swojej idolki w mediach społecznościowych i żywo interesują się jej życiem. Teraz w końcu mają powody do radości.

Seniorka staranowała grupkę dzieci. Nie żyje 11-latek

Dziennikarka TVN pochwaliła się wiosennym sukcesem

Anita Werner w bardzo wyważony sposób prowadzi swoje konto na Instagramie, chroniąc prywatność i od czasu do czasu dzieląc się z fanami swoimi małymi oraz nieco większymi sukcesami. Powszechnie wiadomo, że dziennikarka od lat związana jest z Michałem Kołodziejczykiem, z którym to dzieli także hobby.

ZOBACZ: Jacek Kurski ma kłopoty. Jest zawiadomienie do prokuratury

Dziennikarski duet ma na koncie wspólną książkę o piłce nożnej, a w wolnych chwilach ściga się podczas treningów biegania. W miniony weekend, na przykład, Werner pochwaliła się publicznie, że z przytupem rozpoczęła sezon wiosenny i z wielką radością wraca do formy.

Pierwszy weekend wiosny i trening biegowy zrobiony! Było trochę szybciej, trochę wolniej i o to dziś chodziło, ale w sumie te 40 minut biegu dało dziś niecałe 7 km w średnim tempie 5:52 - cieszyła się we wpisie.

Anita Werner zachwyciła fanów. Przekazała radosne wieści

Co istotne, nawet resetując umysł, Anita Werner nie zapomina o swoich zawodowych zobowiązaniach, o czym możemy przekonać się czytając jej najnowszy post. Dziennikarka zamieściła w nim zdjęcie, na którym wygląda na naprawdę szczęśliwą i pełną werwy w związku z czekającymi ją kolejnymi wyzwaniami, a także poinformowała, że na początku tygodnia to ona będzie gospodynią wieczornych “Faktów”.

Nowy tydzień zaczęłam tak. Do zobaczenia także jutro o 19.00 w "Faktach" TVN - podała, czym wzbudziła falę entuzjazmu wśród obserwatorów.

Pod postem można przeczytać mnóstwo komentarzy, w których do Anity Werner płyną same miłe słowa.

Ach ten uśmiech; Cudownie i z klasą, Pięknie pani wygląda - zachwycają się widzowie “Faktów”, którym trudno się dziwić.

Źródło: Instagram