Goniec.pl
Zdjęcie z dzieciństwa

youtube.com Andrzej Duda

Andrzej Duda pokazał zdjęcia z dzieciństwa

1 Czerwca 2021

Autor tekstu:

Monika Majko

Udostępnij:

W sieci pojawiły się zdjęcia z młodości Andrzeja Dudy, a internauci z trudem rozpoznali na nich obecnego prezydenta kraju. Polityk opublikował na swoim oficjalnym koncie na platformie YouTube filmowe życzenia z okazji minionego Dnia Matki.

Zdjęcia małego Andrzeja Dudy wywołały ogromne poruszenie internautów. Prezydent podziękował za opiekę nie tylko swojej mamie, ale również żonie, Agacie Kornhauser-Dudzie, która jest matką ich jedynej córki, Kingi Dudy. 

Andrzej Duda pokazał zdjęcia z rodzinnego albumu

Z okazji Dnia Mamy na kanale youtubowym prezydenta Polski pojawił się film z życzeniami. Andrzej Duda podziękował w nim swojej mamie za trud, jaki włożyła w jego wychowanie. Prezydent pokazał również kilka zdjęć z dzieciństwa i młodości.

- Mama zawsze była moją ostoją. Ja wiedziałem zawsze, że będę miał w mojej mamie oparcie i zawsze to oparcie w mojej mamie było - wyznał Andrzej Duda.

Szczególne poruszenie wśród internautów wzbudziły zdjęcia kilkuletniego chłopca, w którym ciężko rozpoznać przyszłego przywódcę kraju. Na fotografiach Andrzej Duda znajduje się głównie w towarzystwie rodziców, ale także żony.

Andrzej Duda podziękował także Agacie Kornhauser-Dudzie za jej opiekę nad ich wspólną córką, Kingą Dudą. Prezydent podkreślił, że jego żonie na sercu wyjątkowo leży dobro dzieci i od lat aktywnie działa na ich rzecz.

- Agata uwielbia dzieci. Pomaganie dzieciom chyba jest najważniejsze. Zrozumiałem, jak wspaniałą rzeczywiście jest osobą i potrafi z siebie dać także i innym - mówił Andrzej Duda

Z kolei okazji Dnia Dziecka o marzeniach małego Andrzeja Dudy opowiedział w rozmowie z dziennikarzami jego ojciec, prof. Jan Tadeusz Duda. Jak przyznał ojciec prezydenta, w dzieciństwie był on dobrym i grzecznym dzieckiem, jednak zdarzało mu się od czasu do czasu psocić.

Prof. Jan Tadeusz Duda ujawnił również, że jego syn nie zawsze chciał stać na czele państwa. W dzieciństwie Andrzej Duda uwielbiał bawić się resorakami i pragnął zostać zawodowym kierowcą.

- Uwielbiałem spędzać z nim czas i zabierać synka w góry, w okolice Krakowa. Andrzej był dobrym, grzecznym dzieckiem, dobrze się uczył, ale też psocił tyle, ile trzeba było. I dobrze. Pozwalaliśmy mu na wolność - przekazał w rozmowie z „Super Expressem” ojciec prezydenta Polski.

Artykuły polecane przez redakcję Goniec.pl:

  • Na koncercie ku pamięci Krawczyka na scenę wyszła Rodowicz. Wielu fanów oburzonych jej kreacją

  • Nie żyje Uros Peterka

  • Ksiądz odmówił dziewczynce udziału w pierwszej komunii. Powołał się na ubiór

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami ze swojego regionu, koniecznie napisz do nas na adres redakcja@goniec.pl

Źródło: NaTemat/Super Express

Podobne artykuły

Abp Gądecki przeprosił za molestowania w kościele

Wiadomości

Gądecki zaczął przepraszać. Padły słowa o molestowaniu nieletnich

Czytaj więcej >
Lekarz ostrzegł rodziców

Wiadomości

Bardzo niepokojące objawy u dzieci, wcześniej ich nie było. Lekarz ostrzega rodziców

Czytaj więcej >
Parada Równości

Wiadomości

O 15:00 wyruszy Parada Równości w Warszawie. Duże utrudnienia w centrum miasta

Czytaj więcej >
Nie żyje Lucinda Riley

Wiadomości

Polki pokochały jej twórczość. Lucinda Riley zmarła w wieku 55 lat po wieloletniej chorobie

Czytaj więcej >

Wiadomości

Aleksander Kwaśniewski boi się meczu Polska:Hiszpania. Skomentował formę drużyny

Czytaj więcej >
Nie żyje 3-letnia Zuzia z Torunia

Wiadomości

Cała Polska trzymała za nią kciuki. Zuzia zmarła po kilkunastu dniach w szpitalu

Czytaj więcej >