Goniec.pl > Motoryzacja > Adam Małysz pochwalił się nowym autem. Jest warte fortunę
Piotr Szczurowski
Piotr Szczurowski 09.05.2022 13:05

Adam Małysz pochwalił się nowym autem. Jest warte fortunę

Adam Małysz pochwalił się nowym autem. Jest warte fortunę
ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER

Adam Małysz, dotychczas kojarzony z autami marki Mercedes-Benz, zmienił frakcję. Pochwalił się w mediach społecznościowych nowym pojazdem, który w salonie może kosztować nawet milion złotych!

Były skoczek narciarski i jeden z najbardziej lubianych polskich sportowców został ambasadorem Grupy Krotoski - autoryzowanego dealera samochodów marki Volkswagen, Skoda, Audi oraz Porsche. W zamian otrzymał na własny użytek jeden z topowych modeli marki Audi - warte około 700 tys. zł.

Adam Małysz otrzymał nowy samochód. Zmienił dotychczasową markę

- Wypatrujcie mnie na drodze! - napisał Małysz, chwaląc się nową zabawką. Były sportowiec wie, co dobre. Od lat znany jest z zamiłowania do motoryzacji. Utytułowany skoczek po zakończeniu kariery nawet związał się z motorsportem, startując w słynnym rajdzie Dakar oraz rywalizując w Pucharze Świata w rajdach terenowych.

- Odkąd zacząłem startować w rajdach, radykalnie zmieniłem styl jazdy po drogach publicznych. Jeżdżę wolniej, jestem skupiony za kółkiem i staram się przewidzieć reakcje innych uczestników ruchu drogowego - mówił w jednym z wywiadów. To dość częste zjawisko wśród kierowców wyczynowych, którzy niezbędną dawkę adrenaliny pozyskują na torach wyścigowych i rajdowych oesach.

Małysz, obecnie dyrektor sportowy ds. skoków narciarskich i kombinacji norweskiej w Polskim Związku Narciarskim, przez jakiś czas był ambasadorem sosnowieckiego dilera samochodów Mercedes-Benz. Przez lata mogliśmy widywać go w różnych modelach niemieckiej marki. Teraz postanowił przejść do konkurencji i zamienił gwiazdę na cztery pierścienie. Małysz został ambasadorem grupy dilerskiej Krotoski. W zamian do dyspozycji otrzymał luksusowy samochód Audi S8.

- Z wielką przyjemnością mogę ogłosić, że zostałem nowym ambasadorem Grupy Krotoski. Dzięki rozpoczęciu współpracy mam do dyspozycji nowe, ekscytujące Audi S8, które kilka dni temu odebrałem z Audi Centrum Łódź. Mam nadzieję na owocną i satysfakcjonującą kooperację. A tymczasem wypatrujcie mnie na drodze - napisał Małysz w mediach społecznościowych.

W serwisie YouTube pojawiło się nawet nagranie, na którym widzimy, jak utytułowany sportowiec odbiera nowe auto od dilera. Nagranie udostępniamy poniżej:

Artykuły polecane przez redakcję Goniec.pl:

Źródło: fakt.pl