Wyszukaj w serwisie
Goniec.pl > Społeczeństwo > 12-letni chłopiec odnaleziony. Był poszukiwany w Sudetach
Bartłomiej  Binaś
Bartłomiej Binaś 23.02.2024 22:36

12-letni chłopiec odnaleziony. Był poszukiwany w Sudetach

Zaginiony
Facebook @Grupa Sudecka GOPR

Grupa Sudecka GOPR w piątek poinformowała w mediach społecznościowych o poszukiwaniach 12-letniego chłopca. Jan Arciszewski zaginął w okolicach Kłodzkiej Góry. Tego samego dnia, po godz. 22, służby przekazały informację o odnalezieniu dwunastolatka.

 

12-letni Jan Arciszewski był poszukiwany w okolicach Kłodzkiej Góry

Jak przekazano, 12-letni Jan Arciszewski zaginął w okolicach Kłodzkiej Góry. Sudeckie Górskie Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe informuje w mediach społecznościowych, że chłopiec mógł zejść do Kłodzka lub w kierunku Złotego Stoku.

W akcji poszukiwawczej brały udział służby: Straż Pożarna, Policja i GOPR. Ponadto mundurowym pomagają także okoliczni mieszkańcy. 

Dowódca białoruskich ochotników: jesteśmy gotowi bronić Polski

Apel służb

Jak poinformowano w komunikacie, 12-letni Jan Arciszewski odłączył się od rodziców w piątek (23 lutego) około godziny 15:00. Oficer prasowy kłodzkiej policji podinspektor Wioletta Martuszewska przekazała, że zaginiony 12-latek z Poznania przebywał na terenie powiatu kłodzkiego wraz z rodzicami. 

 

 

ZOBACZ: 27 lutego wielkie utrudnienia. Rolnicy zablokują Warszawę

 

12-latek zaginął w Sudetach. Został odnaleziony tego samego dnia

Na szczęście historia znalazła szczęśliwy koniec. Chwilę po godz. 22 rzecznik prasowa Komendy Powiatowej Policji w Kłodzku poinformowała, że chłopiec został odnaleziony.

 

 

Postawili się Putinowi, teraz mówią: "jesteśmy gotowi bronić Polski!" Zobacz wywiad z ochotnikami walczącymi przeciwko Rosji: