Goniec.pl
Policja znalazła ciało mężczyzny

KMP Zabrze

Znaleziono ciało zaginionego Łukasza K. z Zabrza

20 Kwietnia 2021

Autor tekstu:

Monika Majko

Udostępnij:

Policja zakończyła poszukiwania 29-letniego Łukasza K. z Zabrza, który zaginał w środę 14 kwietnia 2021 roku. Niestety, funkcjonariusze przekazali tragiczne wiadomości. Na terenie zabrzańskiej przepompowni odnaleziono zwłoki mężczyzny.

Policja miała otrzymać zgłoszenie o zwłokach od ochroniarza, który pracuje w pobliskiej firmie. Na teren przepompowni natychmiast skierowano funkcjonariuszy służb oraz prokuratora. Trwa wyjaśnianie okoliczności śmierci 29-latka z Zabrza.

Policja odnalazła ciało 29-letniego Łukasza K.

Poszukiwania Łukasza K. z Zabrza w województwie śląskim trwały już od kilku dni. Mężczyzna w środę 14 kwietnia około godziny 23:00 pożegnał się ze znajomymi z ulicy Jarzębiej i ruszył w kierunku swojego mieszkania na ul. Gagarina.

Niestety, 29-latek nigdy nie dotarł do domu. Gdy Łukasz K. nie pojawił się w domu, zaniepokojeni bliscy i przyjaciele mężczyzny próbowali się z nim skontaktować telefonicznie. Po nieudanych próbach powiadomili o jego zniknięciu lokalne służby.

- Pomyśleliśmy, że został tam, żeby się przespać i wkrótce wróci. Wreszcie jego telefon przestał odpowiadać, jakby był rozładowany lub wyłączony, więc zaczęliśmy go szukać - mówiła w rozmowie z portalem dziennikzachodni.pl matka zaginionego mężczyzny.

Poszukiwania Łukasza K. zakończyły się tragicznie. Zabrzańscy policjanci otrzymali informację o zwłokach, które zauważył na terenie miejskiej przepompowni przy ulicy Na Piaski pracownik ochrony, zatrudniony w zakładzie obok.

Na teren przepompowni skierowano policję oraz prokuratora, a wkrótce okazało się, że odnalezione ciało należy do poszukiwanego 29-latka. Trwa wyjaśnianie przyczyn oraz okoliczności śmierć młodego mężczyzny.

Dokonano już wstępnych czynności śledczych i na razie wszystko wskazuje na to, że na terenie przepompowni doszło do nieszczęśliwego wypadku. Z nieoficjalnych informacji wynika, że nic nie wskazuje na to, by do śmierci 29-latka przyczyniły się osoby trzecie.

Służby zaplanowały sekcję zwłok mężczyzny, która ma wyjaśnić tajemnicze okoliczności jego nagłej śmierci, a także określić dokładny czas jego zgonu.

Wczoraj informowaliśmy również o zgonie 36-latka z Rudy Śląskiej, który został śmiertelnie raniony w czasie policyjnego pościgu. Do dramatycznych scen doszło w poniedziałek 19 kwietnia rano, a więcej na ten temat przeczytasz TUTAJ.

Artykuły polecane przez redakcję Goniec.pl:

Monika Majko

Najchętniej piszę o wydarzeniach lokalnych i kulturze. Hobbystycznie związana jestem z kobiecą sceną muzyczną. Pochodzę znad morza i uwielbiam wszelkie sporty wodne.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@goniec.pl

Podobne artykuły

koronawirus

Wiadomości

Prof. Krzysztof Tomasiewicz: "To początek czwartej fali, która potrwa przynajmniej dwa miesiące"

Czytaj więcej >
Monika Bawaj

Wiadomości

Tarnowskie Góry: Zaginęła 15-letnia Monika Bawaj. Policja prosi o pomoc

Czytaj więcej >
Dariusz Ś.

Wiadomości

Radny Nowoczesnej znęcał się nad żoną. Nie pójdzie do więzienia

Czytaj więcej >
policja

Wiadomości

Kontrowersyjny projekt zmian kar dla pijanych kierowców. W grze konfiskata pojazdu

Czytaj więcej >
Andrzej Duda

Wiadomości

Prezydent: rząd chciał, żeby stan wyjątkowy trwał trzy miesiące

Czytaj więcej >

Wiadomości

Poznań: Pomimo reanimacji zmarł 2,5-latek, który wypadł z okna

Czytaj więcej >