Wyszukaj w serwisie
Goniec.pl > Społeczeństwo > Zaskakujące informacje o pieczywie w Biedronce. Trik dużo ułatwia
Ada Rymaszewska
Ada Rymaszewska 15.02.2024 17:52

Zaskakujące informacje o pieczywie w Biedronce. Trik dużo ułatwia

pieczywo Biedronka
Goniec.pl, Marek BAZAK/East News

Kto z nas nie lubi świeżych i pachnących wypieków oferowanych m.in. przez Biedronkę? W popularnym dyskoncie pieczywo kupuje wiele osób, ale tylko garstka robi to bez większych kłopotów. Obsługa wielkich szuflad niejednemu spędza sen z powiek, ale jest łatwy sposób, by temu zapobiec. Wystarczy tylko znać specjalny trik związany z wygodną funkcją półek. O co dokładnie chodzi?

Kupno pieczywa w Biedronce może być jeszcze łatwiejsze

Biedronka od lat jest jednym z najbardziej ulubionych sklepów Polaków. Większość z nas regularnie robi w niej codzienne zakupy, a te zazwyczaj nie mogą obejść się bez pieczywa, które zjadamy chętnie na śniadanie, lunch czy też kolację. 

Dyskont doskonale zdaje sobie z tego sprawę, dlatego też stale powiększa swój asortyment o słodkie i słone wypieki, spośród których każdy wybierze coś dla siebie. Mało kto wie jednak, że łowy w dziale z chrupiącymi chlebami, bułeczkami i drożdżówkami mogą być jeszcze łatwiejsze niż teraz. Jak to możliwe? Wszystko dzięki specjalnej funkcji, ukrytej w szufladach z tego typu towarem. Od teraz klienci z pewnością z chęcią zaczną korzystać z sekretnych możliwości regałów.

Seniorzy powinni uważać. Można stracić część emerytury, chodzi o limity

Ukryta funkcja w szufladach z pieczywem w Biedronce

Wysuwane szuflady z pieczywem wprowadzono do wielu sklepów po to, by znajdujący się w nich towar jak najdłużej pozostawał świeży, jednak czasem przysparzają nam one wielu problemów. Dopóki bowiem w regale wypieków jest pełno, sięgnięcie po nie jest przysłowiową bułką z masłem. Schody zaczynają się, kiedy przychodzi nam sięgnąć głęboko po ostatnie sztuki, zalegające gdzieś głęboko w szufladzie.

ZOBACZ: Biedronka rozsyła klientom zaskakujące SMS-y i uderza w Lidla. Mamy odpowiedź sieci

Takie sytuacje to zmora wielu osób, które muszą porządnie wygiąć się, by zdobyć wypatrzony towar, ale jest na to sposób. Z pomocą przychodzi tu właśnie ukryta funkcja szuflady, o której wiedzą tylko nieliczni. A szkoda. Wyjaśniamy więc, jak rozwiązać mocno kłopotliwy problem.

Wystarczy pociągnąć za dźwignię

Aby ułatwić codzienne zakupy w Biedronce, podczas kolejnych koniecznie przyjrzyjcie się szufladom z pieczywem, a dostrzeżecie zamontowane w prawym górnym rogu półek dźwignie. Wystarczy skorzystać z nich poprzez pociągnięcie, aby szuflada całkowicie się wysunęła. Ot i cały sekret.

Co równie istotne, gdy już zdobędziecie wymarzony wypiek, pamiętajcie, by szufladę zamknąć. Dzięki temu pieczywo nie wyschnie i będzie zdatne do kupienia przez innych klientów. Prawda, że łatwe?

Źródło: WP