Wyszukaj w serwisie
Goniec.pl > Fakty > Żałoba w Wyszkowie. Zmarł wieloletni komendant Państwowej Straży Pożarnej
Bartłomiej  Binaś
Bartłomiej Binaś 11.04.2024 17:00

Żałoba w Wyszkowie. Zmarł wieloletni komendant Państwowej Straży Pożarnej

zmarły strażak
fot. Facebook/KP PSP w Wyszkowie, KM PSP Kielce (zdj. ilustracyjne)

Bardzo przykre informacje napłynęły w ostatnich godzinach z Wyszkowa (woj. mazowieckie). Zmarł tamtejszy wieloletni komendant powiatowy Państwowej Straży Pożarnej. Ignacy Woźniak odszedł w wieku 66 lat. Został pożegnany przez kolegów z jednostki we wzruszających słowach.

Żałoba w straży pożarnej w Wyszkowie. Nie żyje wieloletni komendant

Smutne informacje o śmierci Ignacego Woźniaka przekazała w mediach społecznościowych straż pożarna z Wyszkowa.

Z głębokim żalem i smutkiem informujemy o śmierci st. bryg. w st. spocz. Ignacego Woźniaka, wieloletniego Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Wyszkowie. St. bryg. - czytamy w komunikacie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Wyszkowie.

Jak przekazano, Ignacy Woźniak "służył z poświęceniem i oddaniem w wyszkowskiej straży pożarnej od 1992 roku, a w latach 2007- 2016 jako Komendant Powiatowy PSP".

Poważny wypadek dziennikarza TVP. Porażające, co znaleźli w domu sprawcy

Nie żyje Ignacy Woźniak, wieloletni komendant powiatowy PSP w Wyszkowie

Strażacy we wzruszającym wpisie złożyli także kondolencje najbliższym zmarłego Ignacego Woźniaka. Były komendant Powiatowy PSP miał 66 lat.

Jego odejście pozostawi ogromną pustkę w sercach nas wszystkich. Wyrazy współczucia kierujemy do rodziny, przyjaciół oraz wszystkich, którzy mieli zaszczyt poznać i współpracować ze st. bryg. Ignacym Woźniakiem - napisano na profilu Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Wyszkowie.

ZOBACZ: Dramatyczny wypadek pod Jasłem. 19-latek "przeleciał" autem na teren posesji

Wiadomo, że msza pogrzebowa Ignacego Woźniaka odbędzie się w sobotę 13 kwietnia o godzinie 13.00 w Kościele Parafialnym w Pniewniku.

Smutne dni w Straży Pożarnej

Bardzo smutny czas przeżywa w ostatnich dniach Straż Pożarna. W piątek 5 kwietnia w tragicznym wypadku zginął 18-letni druh Ochotniczej Straży Pożarnej w Bińczach. Piotr Serafin uległ poważnemu wypadkowi samochodowemu. Osobowe BMW, którym podróżował wraz z 18-letnią pasażerką, uderzyło w drzewo. Młody strażak został przetransportowany śmigłowcem LPR do szpitala, jednak zmarł wskutek odniesionych obrażeń.