Wyszukaj w serwisie
Goniec.pl > Fakty > Zaginięcie Iwony Wieczorek. Krzysztof Jackowski nie ma wątpliwości: "Znalezienie ciała nierealne"
Jan Jałowczyk
Jan Jałowczyk 06.12.2022 18:27

Zaginięcie Iwony Wieczorek. Krzysztof Jackowski nie ma wątpliwości: "Znalezienie ciała nierealne"

iwona wieczorek krzysztof jackowski
Polska Policja/materiały prasowe/ Screen Youtube JASNOWIDZ Krzysztof Jackowski Official

Zaginięcie Iwony Wieczorek to jedna z tych najbardziej tajemniczych i mrocznych spraw, z którymi przyszło się mierzyć polskim służbom. Dziewczyna przepadła bez śladu w 2010 roku i do dziś bezskutecznie próbuje się ustalić, jaki los spotkał 19-letnią wówczas nastolatkę. Nierozwiązaną zagadkę skomentował Krzysztof Jackowski, najsłynniejszy polski jasnowidz. Nie pozostawił on jednak złudzeń.

Zaginięcie Iwony Wieczorek. Krzysztof Jackowski zabrał głos

Przypomnijmy, Iwona Wieczorek zniknęła w nocy z 16 na 17 lipca 2010 roku. Gdańszczanka spędzała czas ze znajomymi w sopockich klubach. W pewnym momencie nastolatka postanowiła wrócić do domu i opuściła lokal, w którym bawiła się wraz z przyjaciółmi. Od tamtego momentu ślad po dziewczynie zaginął, a na przestrzeni lat jedynie namnożyły się teorie dotyczące losu nastolatki.

O głośną sprawę po raz kolejny został zapytany najsłynniejszy polski jasnowidz, Krzysztof Jackowski. W rozmowie z "Super Expressem" początkowo nie był zbyt wylewny. - Pozwoli pan, że na temat Iwony Wieczorek nie powiem ani słowa. W mojej głowie jest to dawno zamknięta sprawa. Ostatnią osobą, z którą rozmawiałem o Iwonie Wieczorek, tak na poważnie, był pan redaktor Szostak, który na krótko przed śmiercią napisał książkę „Kto zabił Iwonę Wieczorek?”. Potem nagle zmarł - oznajmił Jackowski.

- Nie chcę do tej sprawy wracać. Ja ją w sobie zamknąłem. Wiele lat temu doszło do konfrontacji między mną a kimś. Wtedy dużo wskazywało na to, że z tą sprawą może mieć wspólnego jakiś człowiek - oświadczył jasnowidz, po czym dodał: - Byłem później na policji przesłuchiwany w tej sprawie. Ona do dzisiaj nie jest wyjaśniona. Nie chcę się w tym taplać. Nie mam nic nowego do powiedzenia - nie pozostawiał złudzeń.

"Ciało Iwony Wieczorek może nie istnieć"

Trudno wobec sprawy zaginięcia gdańszczanki być obojętnym. Sprawa pomimo upływu lat w dalszym ciągu budzi wiele emocji. W rozmowie z dziennikarzami Krzysztof Jackowski nie mógł pozostać neutralny. Na koniec złowieszczo oznajmił.

- Obawiam się, że ciało Iwony Wieczorek może nie istnieć. I jeżeli ktoś chce wyjaśnić sprawę zaginięcia Iwony Wieczorek pod względem znalezienia ciała, to chyba jest to już w tej chwili nierealne. Według mnie tę sprawę można wyjaśnić teraz już tylko poszlakowo - nie pozostawił złudzeń jasnowidz.

Krzysztof Jackowski prowadzi kanał na YouTube, w którym omawia sprawy bieżące. Widzowie mają możliwość zapoznać się z opinią słynnego jasnowidza.

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Źródło: Super Express