Wyszukaj w serwisie
Goniec.pl > Fakty > Białystok. Ciała 30-latki i rocznego dziecka leżały pod blokiem. Ujawniono wstrząsające szczegóły
Jan Jałowczyk
Jan Jałowczyk 05.12.2022 16:18

Białystok. Ciała 30-latki i rocznego dziecka leżały pod blokiem. Ujawniono wstrząsające szczegóły

policja
Iberion

Białystok. Nie żyje 30-letnia kobieta oraz jej roczne dziecko. Ich ciała znaleziono dzisiaj przy jednym z białostockich bloków. Jak nieoficjalnie ustalili dziennikarze "Radia Zet", przyczyną dramatu mogło być rozszerzone samobójstwo.

Białystok. Nie żyje 30-latka oraz jej roczne dziecko

Tragiczne wydarzenia rozegrały się w poniedziałek około godziny 10:00. Na osiedlu Nowe Miasto w Białymstoku, przy ul. Wiadukt. Przy jednym z tamtejszych bloków mieszkalnych znaleziono ciała 30-letniej kobiety oraz maleńkiego, 1-rocznego dziecka.

W rozmowie z "Radiem ZET" o sprawie wypowiedział się podinspektor Tomasz Krupa, rzecznik Podlaskiej Policji. - Przed godz. 10.00 dowiedzieliśmy się, że przed blokiem leżą dwie osoby - młoda kobieta i maleńkie dziecko. Okazało się, że 30-letnia kobieta i niespełna roczny chłopiec nie żyją. Trwają czynności policyjne, ustalamy wszelkie okoliczności - oznajmił funkcjonariusz.

Z nieoficjalnych ustaleń wynika, że doszło do tzw. rozszerzonego samobójstwa. Matka z nieznanych przyczyn wyskoczyła, wraz ze swoim dzieckiem, z 9. piętra.

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Źródło: Radio Zet