Goniec.pl
Policja szuka zaginionego mężczyzny

KPP Kolbuszowa

Zaginął 27-letni mieszkaniec gminy Dzikowiec

16 Kwietnia 2021

Autor tekstu:

Irmina Jach

Udostępnij:

Policja poszukuje 28-letniego mieszkańca gminy Dzikowiec w województwie podkarpackim. Mężczyzna opuścił dom w poniedziałek 12 kwietnia i od tego czasu nie nawiązał kontaktu z bliskimi. W czwartek 15 kwietnia funkcjonariusze odnaleźli jego samoch&o

Zaginięcie mężczyzny zgłosiła policjantom we wtorek 13 kwietnia jego żona. 28-latek po raz ostatni był widziany w miejscu swojego zamieszkania, które opuścił wyjeżdżając samochodem osobowym marki Citroen. Od tej pory nikomu nie udało się nawiązać z nim żadnego kontaktu.

Policja szuka zaginionego mężczyzny

- Z przekazanych informacji wynika, że mężczyzna ostatni raz był widziany w poniedziałek rano w miejscu zamieszkania, skąd wyjechał samochodem osobowym marki Citroen. Od tamtego czasu nie nawiązał kontaktu z rodziną, jego telefon jest nieaktywny - przekazała Jolanta Skubisz-Tęcza, rzecznik prasowy KPP w Kolbuszowej. 

W dniu zaginięcia mężczyzna miał zamiar stawić się w pracy w miejscowości Raniżów. To właśnie tam odnotowano ostatnie logowanie jego telefonu komórkowego. W czwartek policjanci odnaleźli samochód mężczyzny w pobliżu drogi relacji Dzikowiec-Raniżów.

- Wczoraj (14 kwietnia) na drodze leśnej w Dzikowcu, w sąsiedztwie drogi wojewódzkiej relacji Dzikowiec - Raniżów został znaleziony samochód, którym odjechał mężczyzna. Pojazd był zamknięty - dodała funkcjonariuszka.

W aucie znaleziono portfel zaginionego. 28-latka nie było w pobliżu, dlatego mundurowi podjęli decyzję o rozpoczęciu szeroko zakrojonych poszukiwań. Służby zaalarmowały, że mieszkaniec gminy Dzikowiec może nie pamiętać kim jest i jak się nazywa.

- Prawdopodobnie znajduje się w okolicach Raniżowa. Podejrzewamy, że zasłabł - przekazali bliscy zaginionego. Rodzina opublikowała rysopis, z którego wynika, że mężczyzna ma 193 cm wzrostu, jest szczupłej budowy ciała, ma krótkie czarne włosy, piwne oczy.

W dniu zaginięcia był ubrany w szarą bluzę z kapturem, zielone spodnie robocze, czarną koszulkę, czarne buty robocze i czapkę z daszkiem koloru kremowego. Jego znakiem charakterystycznym jest blizna na skroni znajdująca się z prawej strony.

Trwają czynności mające na celu ustalenie miejsca pobytu mieszkańca gminy Dzikowiec. Funkcjonariusze sprawdzają tereny lasu, w którym znaleziono pojazd, a także penetrują inne miejsca, do których mógł udać się mężczyzna.  

Wszystkie osoby, które mają informacje na temat miejsca pobytu mężczyzny, proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Kolbuszowej. Numer całodobowego telefonu: 47 822 13 10. Każda wskazówka może przyczynić się do odnalezienia 28-latka.

Artykuły polecane przez redakcję Goniec.pl:

  • Nie żyje kultowa dziennikarka TVP Blanka Danilewicz

  • Minister zdrowia ogłosił zmiany w obostrzeniach

  • Kardynał Kazimierz Nycz opuścił szpital

Irmina JachAutor

Jestem absolwentką filologii polskiej. Przez ostatnie lata pracowałam jako specjalista ds. marketingu. W wolnym czasie czytam książki. Najchętniej sięgam po literaturę faktu. Interesuję się także tematyką kryminalną i polskim himalaizmem.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@goniec.pl

Podobne artykuły

Wiadomości

Producent poduszek dla niemowlaków The Bobby Company wycofuje swój produkt. Zmarło ośmioro dzieci

Czytaj więcej >

Wiadomości

Dziś w nocy dotrze nad Polskę chmura dwutlenku siarki znad wulkanu Cumbre Vieja

Czytaj więcej >

Wiadomości

Nie żyje powstaniec warszawski Henryk Filipski "Jeremi"

Czytaj więcej >

Wiadomości

Rosja: Podczas chrztu ksiądz uderzył głową dziecka o chrzcielnicę. Matka interweniowała

Czytaj więcej >
Policja

Wiadomości

Tysiące Polaków otrzymuje mandaty z fotoradarów umiejscowionych w nieoznakowanych pojazdach

Czytaj więcej >

Wiadomości

Pomorskie: Mężczyzna utonął w fontannie. Prawdopodobnie był pod wpływem alkoholu

Czytaj więcej >