Wyszukaj w serwisie
Goniec.pl > Fakty > Wypadek z udziałem radiowozu w Warszawie. Trzech policjantów trafiło do szpitala
Agata Jaroszewska
Agata Jaroszewska 04.12.2023 22:09

Wypadek z udziałem radiowozu w Warszawie. Trzech policjantów trafiło do szpitala

radiowóz wypadek
(zdj. ilustracyjne) policja.pl

Warszawa. Wypadek z udziałem policyjnego radiowozu na Mokotowie. Samochód osobowy zderzył się z pojazdem policji w poniedziałek 4 grudnia. Do szpitala trafiło trzech policjantów.

Warszawa: suzuki wbiło się w radiowóz, są poszkodowani

Groźne zdarzenie z udziałem radiowozu policyjnego w Warszawie. W poniedziałek 4 grudnia tuż po godzinie 15 na skrzyżowaniu ulic Rostafińskich i Boboli zderzyły się dwa pojazdy.

Samochód osobowy marki suzuki nagle zmienił swój tor jazdy i z impetem wbił się w nadjeżdżający radiowóz. Konieczne było wezwanie karetki i przewiezienie poszkodowanych do szpitala.

Księża wyjawili smutną prawdę o prowadzeniu kolędy. Padły mocne słowa

Trzech policjantów trafiło do szpitala

Suzuki wbiło się w radiowóz na warszawskim Mokotowie. Na skrzyżowaniu pojawiło się wiele stłuczonego szkła, ale początkowo to nie uprzątnięcie jezdni było najważniejsze.

ZOBACZ: Policja pilnie prosi o pomoc w znalezieniu 45-letniego mężczyzny. Ma charakterystyczny znak szczególny

Ratownicy karetki pogotowia po dotarciu na miejsce byli pewni, że policjanci siedzący w radiowozie potrzebują pomocy lekarzy. Super Express dotarł do informacji, że po wypadku aż trzech funkcjonariuszy zostało przetransportowanych do szpitala. Nie jest wiadome to, w jakim są stanie. Co było przyczyną zdarzenia?

Okoliczności zderzenia z radiowozu z osobówką zostaną zbadane

Okoliczności zderzenia radiowozu i samochodu osobowego będą wyjaśniane przez policję. Niemniej wszystko wskazuje na to, że to osoba kierująca suzuki odpowiada za doprowadzenie do wypadku.

ZOBACZ: Co spotka w więzieniu 44-latka, który strzelał do policjantów? "Klawisz" postawił sprawę jasno

- Kierująca pojazdem marki suzuki z nieustalonych przyczyn zjechała na przeciwległy pas ruchu i tym samym doprowadziła do zderzenia z jadącym radiowozem, którym podróżowało trzech policjantów - przekazał w rozmowie z se.pl Jacek Wiśniewski z zespołu prasowego Komendy Stołecznej Policji.

Na miejscu nie tylko zebrano dowody niezbędne do dokładnego orzeczenia o winie. - Kierujący zostali przebadani pod kątem zawartości alkoholu w wydychanym powietrzu, byli trzeźwi - dodał stołeczny policjant.

Źródło: se.pl