Wyszukaj w serwisie
Goniec.pl > Fakty > Policja pilnie prosi o pomoc w znalezieniu 45-letniego mężczyzny. Ma charakterystyczny znak szczególny
Agata Jaroszewska
Agata Jaroszewska 04.12.2023 16:56

Policja pilnie prosi o pomoc w znalezieniu 45-letniego mężczyzny. Ma charakterystyczny znak szczególny

mężczyzna policjant
Policja Podkarpacka; policja.pl

Policja prosi o pomoc w znalezieniu 45-letniego mężczyzny. Komenda z Jarosławia opublikowała wizerunek Adriana Skrzypczaka z nadzieją, że ktokolwiek go rozpozna. Śledczy proszą o pilny kontakt każdego, kto wie, gdzie znajduje się poszukiwany.

Zaginął 45-latek, policja prosi o pomoc

Adrian Skrzypczak zaginął. Policjanci prowadzący sprawę 45-letniego mężczyzny zdecydowali się poprosić o pomoc społeczeństwo i na stronie podkarpackiej policji pojawił się krótki apel oraz fotografia poszukiwanego.

Sytuacja jest poważna z racji panujących warunków atmosferycznych oraz tego, iż nikt nie wie, gdzie znajduje się Adrian Skrzypczak. - Wyszedł z domu 3 grudnia br. po godz. 8 i do tej pory nie powrócił, jak też nie nawiązał kontaktu z bliską osobą - wyjaśniają policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Jarosławiu.

7-latek biegł ulicą i wzywał pomocy. Zareagował policjant po służbie i pracownik restauracji

Adrian Skrzypczak wyszedł z domu w niedzielę 3 grudnia

Policja prowadząca śledztwo opublikowała rysopis poszukiwanego. 45-letni mężczyzna ma 176 cm wzrostu i szczupłą sylwetkę. Nosi krótko obcięte włosy, a grzywkę zaczesuje na bok. Dodatkowo charakteryzuje go lekki zarost, niebieskie oczy oraz prosty nos.

ZOBACZ: Rodzina i znajomi zmarłej 14-latki z Andrychowa przerwali milczenie. Padły mocne słowa

Adrian Skrzypczak zaginął w niedzielę 3 grudnia i ubrany był wtedy w granatowe jeansy i zimowe ciemnobrązowe buty. Miał na sobie kurtkę koloru khaki typu fleck oraz granatową saszetkę Champion. Chociaż wszystko wskazuje na to, że 45-latek wziął ze sobą dokumenty oraz telefon, to nie pomogło to w namierzeniu jego lokalizacji. Policja zwraca uwagę na znak szczególny i publikuje otwarty apel z prostym przekazem.

Policja prosi o kontakt wszystkich, którzy wiedzą co dzieje się z zaginionym

Zaginiony 45-latek posiada znak szczególny. Jest to tatuaż zlokalizowany na lewej piersi. Tatuaż przedstawia herb klubu Pogoń Szczecin.

ZOBACZ: Auto wypadło z drogi i dachowało. Trzy osoby ranne, w tym dwoje małych dzieci

- Wszystkie osoby, które mogą pomóc w ustaleniu miejsca pobytu zaginionego, bądź mają jakiekolwiek informacje dotyczące jego zaginięcia, proszone są o pilny kontakt z Komendą Powiatową Policji w Jarosławiu tel. 47 824 1310 lub z najbliższą jednostką Policji tel. 112 - czytamy w specjalnym apelu policji z Jarosławia.

poszukiwany-zaginiony-policja.jpg
Policja prosi o popmoc w znalezineiu zaginionego 45-latka. Fot. Policja Podkarpacka