Goniec.pl
Twitter/Timothy Burke

Twitter/Timothy Burke

Wpadka w telewizji na żywo. Dziennikarkę potrącił samochód

23 Stycznia 2022

Autor tekstu:

Maria Glinka

Udostępnij:

Do nietypowego zdarzenia doszło w trakcie programu na żywo na antenie amerykańskiej stacji newsowej WSAZ. Reporterka została potrącona przez samochód, ale natychmiast wstała i kontynuowała relację. Internautów zaskoczyła reakcja prowadzącego wydanie wiadomości.

Nagranie z tej groźnej sytuacji szybko trafiło do internetu. Obejrzało je już ponad 4,2 mln użytkowników. Dziennikarz prowadzący program zdradził kulisy incydentu na Twitterze.

Jacek Jaworek

Ruszyła specjalna akcja służb. Chodzi o poszukiwania Jacka Jaworka

CZYTAJ DALEJ

Reporterka przerwała relację na żywo. Potrącił ją samochód

W środę 19 stycznia wieczorem Tori Yorgey realizowała materiał na żywo dla stacji WSAZ. Pojechała do miasta Dunbar (Wirginia Zachodnia, USA), gdzie wybuchła awaria wodociągów. 

Prowadzący rozpoczął relację, ale reporterka nie zdążyła nawet zabrać głosu, ponieważ potrącił ją samochód. Kamera, która łączyła ją ze studiem, upadła na ziemię.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo

Kobieta, która kierowała autem wysiadła i zapytała reporterkę, czy coś się stało. - To telewizja na żywo dla ciebie. Wszystko dobrze. W koledżu też zostałam tak potrącona przez samochód - odpowiedziała Tori Yorgey.

Po chwili wstała i kontynuowała relację. - Właśnie zostałam potrącona przez samochód, ale wszystko ze mną w porządku, Tim - wytłumaczyła całe zamieszanie prowadzącemu wydanie wiadomości.

Najbardziej żenujące paski z "Wiadomości TVP". Numer 10 przechodzi ludzkie pojęcie, brak słów

Paski z "Wiadomości TVP" są prawdziwym hitem internetu. Przedstawiamy subiektywny ranking najbardziej pamiętliwych tytułów.

Zobacz galerię >

Internauci zmieszani. Zarzuty wobec prowadzącego

Nagranie z tego incydentu trafiło na Twittera w piątek. Pod wpisem pojawiło się mnóstwo komentarzy. Niektórzy internauci mają wątpliwości co do reakcji Tima Irra, który prowadził środowy program.

Użytkownicy zwrócili uwagę, że dziennikarz nie okazywał emocji i nie przejął się incydentem. Na jego twarzy pojawiło się raczej zdziwienie niż zmartwienie. 

Jednak te zarzuty okazały się bezpodstawne, co wytłumaczył inny dziennikarz, który opublikował ten filmik na Twitterze. Okazuje się, że prowadzący nie widział, co dzieje się na antenie. Stał przed nim jedynie prompter, a połączenie z reporterką było głosowe. 

Sam Tim Irr podgrzał atmosferę wokół incydentu, publikując w czwartek wieczorem zdjęcie zapowiadające to nagranie. Jedna z użytkowniczek - była reporterka, oceniła, że robienie sensacji przez prowadzącego z tak niebezpiecznego momentu jest "obrzydliwe".

Tim Irr odpowiedział na jej zarzuty, wskazując, że władze stacji próbowały przekonać Tori Yorgey, aby zrezygnowała z dalszych materiałów zaplanowanych na ten dzień i wróciła do domu. "Nie chciała tego zrobić, nalegała, aby zrobić inne wywiady", czytamy w komentarzu dziennikarza. 

Internautka ucięła dyskusję. Zwróciła jedynie uwagę, że Tori Yorgey miała dużo szczęścia, a skutki potrącenia mogłyby znacznie bardziej poważne. Poza tym zaznaczyła, że reporterka nie powinna realizować materiału w terenie sama, bez pomocy operatora czy realizatora. Artykuły polecane przez redakcję Goniec.pl:
  • Adam Niedzielski prognozuje sytuację pandemiczną w następnym tygodniu

  • Lublin: służby zakończyły poszukiwania 73-latki. Tragiczny finał

  • Adam Małysz przekazał fenomenalne wieści ws. Kamila Stocha

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami z Twojego regionu, koniecznie napisz do nas na adres redakcja@goniec.pl

Źródło: Twitter

Maria GlinkaAutor

Redaktor portalu Goniec.pl. Doświadczenie zdobywałam w redakcjach TVN24 i Euractiv. Jestem absolwentką stosunków międzynarodowych i studentką dziennikarstwa na Uniwersytecie Warszawskim. Interesuje się polityką polską i zagraniczną, problemami społecznymi w ujęciu lokalnym i globalnym, literaturą i filmem.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: maria.glinka@goniec.pl

Podobne artykuły

Morawiecki

Wiadomości

Nowy wiceminister przy rządzie Mateusza Morawieckiego. Michał Wiśniewski zasili szeregi MON

Czytaj więcej >
Pixabay/pasja100

Wiadomości

Zbliża się ważna data dla właścicieli nieruchomości. Będą musieli złożyć deklarację, inaczej zapłacą

Czytaj więcej >

Wiadomości

Prognoza pogody: wielkie ostrzeżenie przed nadchodzącymi burzami. IMGW wydał alerty

Czytaj więcej >
komunia

Wiadomości

Popularny ksiądz zdradził pomysł na idealny prezent komunijny. Dzieci mogą nie być zadowolone

Czytaj więcej >
kremlin.ru & Youtube/Grung

Wiadomości

Córka Władimira Putina Katerina Tichonowa odegra kluczową rolę? Nikt nie chce być na jej miejscu

Czytaj więcej >
Nowa partia w ramach PO? Polityk ujawnia, to dla Donalda Tuska ogromny problem

Wiadomości

Po wakacjach Donald Tusk straci część posłów? "Mówi się dziś o nowej partii"

Czytaj więcej >