Wyszukaj w serwisie
Goniec.pl > Telewizja > Widzowie TVP Info przecierali oczy ze zdumienia. Tak wygląda nowa dziennikarka stacji
Agata Jaroszewska
Agata Jaroszewska 05.01.2024 20:22

Widzowie TVP Info przecierali oczy ze zdumienia. Tak wygląda nowa dziennikarka stacji

TVP Info Wioleta Wramba
screen TVP Info; Instagram.com/wioleta_wramba

Widzowie TVP Info ponownie przeżyli szok. Na antenie pojawiła się znana z Polsatu dziennikarka. Wygląd Wiolety Wramby wzbudzać może wielkie emocje szczególnie wśród konserwatywnych widzów. O co dokładnie chodzi?

Spore zaskoczenie na wizji TVP Info

W TVP Info trwa rewolucja. Kanał informacyjny wrócił do nadawania po przerwie i przed kamerami usiedli nowi dziennikarze. Wśród nich znalazła się Joanna Dunikowska-Paź z TVN24, czy Witold Tabaka, który w pierwszy dzień zwrócił się do widzów z jasnym oświadczeniem.

Niemniej ostatnio wybuchła afera w związku z wyglądem dziennikarki Karoliny Opolskiej. Prezenterka pojawiła się na wizji i nawet nie próbowała zakryć swoich tatuaży, które posiada nawet na szyi. Konserwatywny widz TVP Info bez dwóch zdań ma problem z zaakceptowaniem takiego stanu rzeczy. Na horyzoncie pojawił się kolejny problem.

Arcybiskup zabrał głos w sprawie Funduszu Kościelnego. Niebywałe słowa hierarchy, aż trudno w to uwierzyć

Dziennikarki TVP Info z tatuażami

Nie tylko Karolina Opolska to nowa dziennikarka TVP Info z tatuażami. Wioleta Wramba, która zdecydowała się na opuszczenie “Wydarzeń” Polsatu i przeniesienie się do Telewizji Polskiej również chętnie chwali się ozdobami na swoim ciele.

ZOBACZ: TVP Info zaliczyło falstart. Dane mówią same za siebie

Tatuaże Wiolety Wramby znajdują się jednak w takich miejscach, w których bez problemu można ukryć je ubraniami. Niemniej jednak nie brakuje zdjęć, na których widać, iż siedząca za stołem dziennikarka ma ozdobę zrobioną tuszem m.in. na stopie. Kiedy w piątek 5 stycznia pojawiła się w porannym paśmie, widzowie TVP Info mogli być zaskoczeni widząc, iż wytatuowana dziennikarka dokładnie ukryła wszystkie fragmenty ciała, gdzie widoczne są ozdoby wykonane przez tatuażystę. Nowa dziennikarka TVP Info jakiś czas temu podzieliła się intrygującym filmem przed wejściem na wizję. W Telewizji Polskiej będzie tak samo?

Wioleta Wramba z TVP Info chętnie pokazuje tatuaże

Wioleta Wramba raczej nie będzie równie chętnie, jak Karolina Opolska prezentować swoich tatuaży na antenie TVP Info. W 2023 r. była dziennikarka Polsatu pokazała na TikToku nagranie, jak makijażyści specjalnym fluidem przykrywają wszystkie jej tatuaże na długo przed tym, jak prezenterka zasiada przed kamerą.

ZOBACZ: W czołówce TVP Info zaszyfrowano wiadomość. Kod złamał internauta: “Ludzie, co ja odkryłem!”

Na profilu Wiolety Wramby na Instagramie bez problemu można znaleźć zdjęcia, gdzie widać, iż tatuaże na jej ciele nie są jedynie drobnymi wzorami, czy napisami. Nowa dziennikarka TVP Info ma na ramieniu sporych rozmiarów portret. Tatuaże ciągną się przez całą prawą rękę prezenterki. Widzowie TVP Info, którzy należą do osób o raczej prawicowych i tradycyjnych poglądach, mogą mieć trudności z zaakceptowaniem nowego stanu rzeczy na antenie kanału informacyjnego Telewizji Polskiej.

Źródło: rmf.fm, goniec.pl

Tagi: TVP TVP Info