Wyszukaj w serwisie
Goniec.pl > Społeczeństwo > W Polsce przybyło aż trzech nowych milionerów. Do szczęśliwców trafi prawdziwa fortuna
Bartłomiej  Binaś
Bartłomiej Binaś 07.07.2024 17:33

W Polsce przybyło aż trzech nowych milionerów. Do szczęśliwców trafi prawdziwa fortuna

lotto
fot. materiały własne

O wielkim szczęściu może mówić aż trzech graczy, którzy w miniony weekend dołączyli do grona polskich milionerów dzięki wygranym w Lotto i Eurojackpot. W sobotnim losowaniu padły dwie główne wygrane, a w piątek w Eurojackpot odnotowano również wygraną trzeciego stopnia. Do szczęśliwców trafi prawdziwa fortuna.

Polacy rozbili bank w grach Lotto

Sobotnie losowanie okazało się szczęśliwe dla dwóch graczy, którzy mogą świętować główne wygrane. Szczęśliwie skreślone liczby, które przyniosły im fortunę to: 2, 12, 31, 39, 41 i 43. Idealnie wytypowane "szóstki" przyniosły wygraną w wysokości 1 mln 363 tys. 222 zł.

Należy jednak podkreślić, że od tej wygranej pobrany zostanie również 10-procentowy podatek, co oznacza, że ostateczna kwota, która zasili konta obu szczęśliwców, wyniesie nieco mniej, ok. 1 mln 200 tys. zł.

Zostawił psa w nagrzanym aucie, ujawniono wstrząsające kulisy. "Ratownicy parzyli się o jego ciało"

Lotto. We wtorek kolejna kumulacja

W losowaniu z 6 lipca padło wiele nagród mniejszego stopnia, zatem kolejna kumulacja, która odbędzie się we wtorek 9 lipca, znów zacznie się od 2 milionów złotych. Gigantyczne pieniądze trafiły do dwóch szczęśliwców, jednak sobotnie losowanie doczekało się również 36 "piątek", z których każda wyniosła odpowiednio 7 tys. 876 zł 10 gr. 

ZOBACZ: Tyle Polacy wydadzą na wakacje. Kwota może zaskoczyć, nie zamierzają oszczędzać

W Lotto Plus w sobotę padły liczby: 2, 5, 10, 15, 42 i 46, jednak nie odnotowano głównej wygranej. O wielkim szczęściu może mówić z kolei jeden z polskich graczy Eurojackpot. Piątkowe losowanie okazało się dla niego również bardzo udane.

Eurojackpot. Polak z wielką wygraną

Mimo iż piątkowe losowanie Eurojackpot nie odnotowało szczęśliwca, który zgarnąłby główną nagrodę w wysokości aż 360 mln zł, to jeden z polskich graczy może cieszyć się z wygranej trzeciego stopnia, która zasili jego konto o pokaźną sumę pieniędzy. W piątkowym losowaniu Eurojackpot szczęśliwe okazały się liczby: 4, 11, 16, 25, 32 oraz dodatkowe 1 i 11. Polak, który zgarnął wygraną trzeciego stopnia, otrzyma 1 mln 352 tys. 381 zł 20 gr.

ZOBACZ: Nudził się przed lotem i kupił los. Niebywała wygrana w Eurojackpot

W losowaniu z dnia 5 lipca nie padła główna nagroda, zatem teraz kumulacja w grze Eurojackpot wzrośnie do 420 mln zł. Kolejne losowanie już we wtorek 9 lipca.