Wyszukaj w serwisie
Goniec.pl > Fakty > 39-latka wyszła ze szpitala i przepadła bez śladu. Policja pilnie apeluje
Laura  Młodochowska
Laura Młodochowska 24.06.2024 12:42

39-latka wyszła ze szpitala i przepadła bez śladu. Policja pilnie apeluje

policja zaginiona
Fot. Małopolska Policja, Bydgoskie Centrum Zarządzania Kryzysowego,

Bydgoska policja prowadzi poszukiwania zaginionej Agnieszki Siatkowskiej. 39-latka oddaliła się ze szpitala Jurasza, po czym zniknęła bez śladu. Funkcjonariusze z komisariatu Bydgoszcz-Błonie wydali apel do osób, które mogą mieć jakiekolwiek informacje na temat zaginionej kobiety.

Bydgoszcz. Zaginęła 39-letnia Agnieszka

Trwają poszukiwania Agnieszki Siatkowskiej, która po raz ostatni widziana była w środę, 19 czerwca. Jak podaje Bydgoskie Centrum Zarządzania Kryzysowego, to właśnie wtedy 39-latka opuściła Szpital im. Jurasza w Bydgoszczy. Od tego momentu nie można nawiązać z nią kontaktu.

Rodzice szóstki dzieci zginęli podczas wakacji. Tragedia na amerykańskiej plaży

Poszukiwania Agnieszki Siatkowskiej z Bydgoszczy

Służby podały rysopis zaginionej Agnieszki Siatkowskiej. Kobieta ma 176 cm wzrostu, waży 70 kg, jest tęgiej budowy ciała. Ma proste włosy do ramion w kolorze jasnego blondu, prosty nos, oraz normalne, lekko odstające uszy.

Kobieta posiada znaki szczególne w postaci tatuaży: treść modlitwy na łopatce, imię Jakub na lewym przedramieniu i imię Nikola na plecach.

ZOBACZ: Tragedia w Małopolsce. Nie żyje motocyklistka, w akcji wiele służb

Policja prosi o informację

Centrum Zarządzania Kryzysowego dodało, że 39-latka ma przy sobie telefon komórkowy, bransoletkę marki Pandora i średniej wielkości plastikową walizkę na kółkach w kolorze bordowym.

Poszukiwania prowadzi Komisariat Policji Bydgoszcz-Błonie. O kontakt tam proszone są osoby znające miejsce pobytu zaginionej. Informacje można przekazać pod numerem telefonu 47 751 13 59 lub 112.

Poszukiwana_22-06-2024.jpeg

Fot. Bydgoskie Centrum Zarządzania Kryzysowego