Wyszukaj w serwisie
Goniec.pl > Fakty > Polski strażnik graniczny przepadł bez śladu, służby proszą o pomoc. "Nie ma przy sobie telefonu oraz dokumentów"
Ada Rymaszewska
Ada Rymaszewska 25.04.2023 12:30

Polski strażnik graniczny przepadł bez śladu, służby proszą o pomoc. "Nie ma przy sobie telefonu oraz dokumentów"

zaginiony Karol Zysk
Facebook/Zarząd Oddziałowy NSZZ FSG przy Nadwiślańskim Oddziale Straży Granicznej

Policja i bliscy poszukują zaginionego Karola Zyska. 38-letni funkcjonariusz straży granicznej od soboty, 22 kwietnia nie daje żadnego znaku życia. Służby podają, że nie ma on ze sobą ani telefonu, ani też dokumentów. Zewsząd płyną apele o pomoc w jego odnalezieniu.

Zaginął 38-letni Karol Zysk

Rodzina, znajomi, funkcjonariusze straży granicznej i policja. Oni wszyscy drżą w obawie o los 38-letniego Karola Zyska, który na co dzień pracuje w jednym z przygranicznych oddziałów. Niestety, w sobotę 22 kwietnia ok. godziny 19.30 mężczyzna wyszedł z domu, nie powiadamiając nikogo o celu swojej podróży. Od tamtej pory słuch po nim zaginął.

"Chłopaki do wzięcia". Ukochana Jarusia wyznała prawdę o ich małżeństwie. Fani są zaskoczeni

Tajemnicze zniknięcie funkcjonariusza straży granicznej

Komunikat o zaginięciu Karola Zyska ukazał się w poniedziałek, 24 kwietnia na profilu na Facebooku, należącym do Zarządu Oddziałowego NSZZ FSG przy Nadwiślańskim Oddziale Straży Granicznej.

- Karol nie posiada przy sobie telefonu oraz dokumentów pozwalających na Jego identyfikację - podano, apelując o pomoc w odnalezieniu zaginionego.

Policja i bliscy proszą o pomoc w poszukiwaniach

Fakt tajemniczego zniknięcia 38-latka został już też zgłoszony na policję, która podała szczegóły dotyczące rysopisu poszukiwanego. Jak można przeczytać, mężczyzna mierzy ok. 178 cm wzrostu, jest szczupły i ma krótkie, ciemne włosy.

- Ostatni raz ubrany był w bluzę z kapturem koloru zielono-niebieskiego, spodnie jeansowe oraz buty sportowe - przekazano.

Osoby posiadające jakiekolwiek informacje dotyczące zaginionego i jego obecnego miejsca pobytu proszone są o kontakt z funkcjonariuszami Komendy Rejonowej Policji Warszawa III pod całodobowym numerem telefonu 47 723-93-50.

Źródło: Facebook