Wyszukaj w serwisie
Goniec.pl > Pytanie Na Śniadanie

Pytanie Na Śniadanie

__Pytanie na Śniadanie__ to poranny program pordanikowo-informacyjny emitowany w TVP2 od 2002 roku. Tzw. "śniadaniówka" startuje o godz. 7:55 i trwa do 11:30. Każdy odcinek to inne poruszane tematy dotyczące najczęściej codzienności widzów. Do studia zapraszani są goście z różnych specjalizacji. Często są to gwiazdy, które mają doświadczenie w poruszanym temacie. "Pytanie na śniadanie" prowadzą następujące duety: - Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski, - Tomasz Kammel i Izabella Krzan, - Ida Nowakowska i Tomasz Wolny, - Małgorzata Opczowska i Robert El Gendy, - Małgorzata Opczowska i Łukasz Nowicki.

pytanie na śniadanie prowadzący studio
10.02.2024 09:11 Widzowie TVP mają dosyć. Bojkotują „Pytanie na śniadanie”

Zmiany w „Pytaniu na Śniadanie” zdają się męczyć dotychczasowych widzów. Następstwem zwolnień znanych nazwisk porannego programu TVP są przede wszystkim nowi prowadzący, którym na ten moment nie udało się przekonać do siebie publiczności. W internecie pojawiło się sporo głosów bojkotujących znaną śniadaniówkę. Widzowie mają poważne zarzuty do nowej szefowej programu. 

Danuta Holecka
06.01.2024 21:10 Zaskoczenie w TVP w Trzech Króli. Danucie Holeckiej nie przeszłoby to przez gardło

Nietypowe sceny miały miejsce w sobotnim (6 stycznia) wydaniu “Pytania na śniadanie”. Na kanapach programu zasiedli wyjątkowi goście, których do niedawna nikt nie odważyłby się zaprosić. Tak radykalna zmiana została pozytywnie przyjęta przez widzów, niekryjących swojego zadowolenia. - Czarnek ma zawał - żartowali z sytuacji w komentarzach w sieci.

Adam Pabiś
05.02.2023 21:16 Podawał się za lekarza, występował w mediach jako ekspert. Jest zawiadomienie do prokuratury

Rzecznik Praw Pacjenta zareagował na materiał dziennikarzy Onetu, którzy zdemaskowali Adama Pabisia. Mężczyzna był przedstawiany jako specjalista m.in. od szumów usznych i brylował jako ekspert w stacjach telewizyjnych i radiowych. Okazało się, że Pabiś, choć prowadzi leczenie, nie figuruje w Centralnym Rejestrze Lekarzy.

PNŚ
21.01.2022 16:04 Pielęgniarz skrytykował rząd PiS na antenie TVP2. Nagranie zniknęło z sieci

W niedzielnym wydaniu "Pytania na śniadanie" w TVP2 gościł Gilbert Kolbe. Pielęgniarz i były rzecznik białego miasteczka pod Kancelarią Premiera w krytycznych słowach wypowiedział się o polskiej służbie zdrowia i osobach za nią odpowiedzialnych. Po kilku godzinach wideo zostało usunięte z oficjalnej strony programu.Gilbert Kolbe zasłynął w mediach popieraniem protestów medyków i surowymi, aczkolwiek prawdziwymi ocenami na temat polskiej opieki zdrowotnej. Były rzecznik białego miasteczka cały czas zaangażowany jest w walkę o lepsze warunki pracy kadry medycznej i nie kryje się ze swoimi poglądami.Postawa pielęgniarza umknęła jednak twórcom "Pytania na śniadanie", którzy zaprosili go do studia, by ten opowiedział o tym, jak przygotować się do pobytu w szpitalu. Już na początku Kolbe zaskoczył władze TVP występując z plakietką "Popieram protest pracowników ochrony zdrowia", później natomiast wygłosił kilka mocnych słów pod adresem rządzących.

niebieski tekst goniec.pl na białym tle
20.07.2021 14:19 Władze TVP miały wyciągnąć poważne konsekwencje przez emisję materiału z tęczową flagą

Nie od dzisiaj TVP zalicza poważne wpadki, ale takiej afery związanej z Telewizją Polską nie było dawno. W popularnym programie pojawiła się tęczowa flaga oraz manifest Karin Ann, która wsparła mniejszości seksualne. Niedługo później wydawca „Pytania na śniadanie” stracił pracę. Według nieoficjalnych doniesień jego przełożeni oczekiwali zdecydowanej reakcji.Kilka dni temu TVP emitowało kolejny odcinek „Pytania na śniadanie”. Początkowo wszystko szło zgodnie z planem wydawcy. Przed kamerami pojawiła się pochodząca ze Słowacji piosenkarka Karin Ann. Artystka miała wykonać jeden ze swoich utworów. Chwilę wcześniej fani śniadaniówki mogli być zaskoczeni.Gdy Karin Ann znalazła się już na wizji TVP, niespodziewanie wyjęła tęczową flagę. Tego nie spodziewali się prawdopodobnie ani widzowie, ani producenci. Artystka oświadczyła publicznie, że wspiera społeczność LGBTQ i zasugerowała, że obecnie w Polsce sytuacja mniejszości nie wygląda dobrze.