Goniec.pl
SEM VAN DER WAL/AFP/East News

SEM VAN DER WAL/AFP/East News

Meghan Markle i książę Harry znów wywołają skandal? Pałac Buckingham zdecydowanie się sprzeciwia

4 Października 2022

Autor tekstu:

Kacper Kulpicki

Meghan Markle i książę Harry planują udzielić wywiadu Oprah Winfrey? Mieliby podzielić się swoimi przemyśleniami z pobytu wśród rodziny królewskiej tuż po śmierci królowej Elżbiety II. Czy małżeństwo znów wywoła wielki skandal? Pałac Buckingham zawczasu zdecydowanie sprzeciwia się ich medialnym zakusom. Czyżby „Royalsi” mieszkający znów a Wyspach mieli coś na sumieniu?

Pierwszy wywiad duetu Sussexów. Przypominamy, jakie słowa w nim padły

W 2021 roku księżna Meghan i jej rudowłosy małżonek udzielili pierwszego wywiadu Oprah Winfrey. Słowa, które padły podczas ich rozmowy, odbiły się szerokim echem na całym świecie. Amerykańska żona syna księżnej Diany nie miała oporów, by krytykować rodzinę królewską.

karol iii harry

Meghan Markle i książę Harry dostaną jeszcze jedną szansę? Po długich rozmowach Karol III podjął decyzję, chce pojednania

CZYTAJ DALEJ

Zanim jednak opowiedziała o przykrościach, jakie spotkały ją ze strony członków rodu Windsorów, przybliżyła swoją sytuację z czasu, kiedy jeszcze nie zdecydowała się na rezygnację z pełnienia królewskich obowiązków.

Ujawniła, że przez oziębłe i nieprzychylne traktowanie ze strony familii miała myśli samobójcze. Ze swoim problemem chciała udać się do lekarza specjalisty, jednak spotkało się to ze zdecydowaną odmową zamkowej elity.

- Powiedziałam im, że muszę gdzieś się zgłosić, aby uzyskać pomoc. Powiedzieli mi, że nie mogę. Opisujesz, że jesteś uwięziona i nie możesz uzyskać pomocy, mimo że jesteś na skraju samobójstwa — to właśnie usłyszałam. Taka jest prawda. Dzielę się tym, ponieważ jest tak wielu ludzi, którzy boją się zgłosić, że potrzebują pomocy. Wiem, jak trudno jest o tym mówić – opisywała.

Ponadto księżna Sussex zdradziła, że jeden z posiadaczy „błękitnej krwi” nie szczędził rasistowskich komentarzy względem śniadej arystokratki. Poddawał w wątpliwość, czy ich ewentualne dziecko będzie miało nieskazitelnie biały kolor skóry.

Sławetny występ przysporzył wielu kłopotów

Udział w popularnym talk-show stał się „kością niezgody” pomiędzy Meghan i bratem księcia Williama, a pozostałymi przedstawicielami znamienitego rodu. O gęstej atmosferze panującej pomiędzy nimi pisano w mediach nawet podczas częstych wystąpień będących preludium uroczystości pogrzebowych Elżbiety II.

Meghan Markle została oskarżona o bezprecedensowe i niepotrzebne ujawnianie niewygodnych faktów z życia rodziny. Słynący z powściągliwości wizerunek zawsze znakomicie przygotowanych do wystąpień publicznych Windsorów został poddany w wątpliwość. Okazało się, że i oni nie są pozbawieni skaz.

Meghan Markle i książę Harry udzielą drugiego wywiadu?

Amerykańska i brytyjska prasa spekuluje, że Oprah Winfrey zdołała ponownie nakłonić parę do spowiedzi obfitującej w liczne nawiązania do pobytu w Wielkiej Brytanii. Mówi się nawet, że cały program ma być poświęcony doświadczeniom Markle i Harry’ego z pobytu w ojczyźnie Karola III podczas żałoby po zmarłej królowej. Mieliby szczerze i bez cenzury opowiedzieć o swoich przeżyciach.

Czy ten odważny plan zostanie zrealizowany? Nie ma wątpliwości, że oglądalność byłaby rekordowa, jednak w opozycji do zapędów producentów zza oceanu stanął szeroko pojęty Pałac Buckingham.

Informatorzy australijskiego magazynu „New Idea” twierdzą, że król Zjednoczonego Królestwa i jego najbliższe otoczenie nie chcą, by w mediach opisywano przeżycia dotyczące Elżbiety II. Zwłaszcza jeśli mieliby to robić „wyklęci” arystokraci.

- Jakakolwiek monetyzacja śmierci królowej nie będzie mile widziana przez króla i resztę rodziny – donoszą złowieszczo.

Jak sądzicie, dojdzie do nagrana tej wyczekiwanej dyskusji? A może Meghan i książę Harry poświecą chwilę sławy dla naprawienia relacji rodzinnych?

Będzie nam miło, jeśli jutro rano odwiedzisz naszą stronę główną - Goniec.pl

Metamorfoza domu
(fot. Kala Kielbasińska/Polsat)

Uciekła od uzależnionego od alkoholu męża. Przejmująca historia rodziny i metamorfoza domu w programie "Nasz nowy dom"

W kolejnym odcinku programu "Nasz nowy dom" historia pani Renaty i jej rodziny, z którą mieszka w woj. zachodniopomorskim w miejscowości Hanki-Kolonia. Pani Renata jest mamą Zuzi (9 l.) i Janka (11 l.). Przez lata przechodzili piekło, uzależniony od alkoholu mąż pani Renaty znęcał się nad nią w obecności dzieci. Po śmierci swojego ojca kobieta odziedziczyła pół starego, zrujnowanego domu i postanowiła uciec. Mąż nocami nachodził ich, awanturował się, budził dzieci. W końcu udało się uzyskać sądowy nakaz zbliżania się. - Było tak, że bił mamę, krzyczał, kopał w ściany, przewalał się. Bałam się bardzo, że mamie w końcu stanie się coś poważnego. Raz było tak, że tata przyjechał w nocy i zaczął walić w drzwi, obudziłam się i bardzo się przestraszyłam. Nie chcę, żeby tata tutaj przyjeżdżał. Chcę, żeby nie miał z nami w ogóle kontaktu - mówi ze łzami oczach mała Zuzia. - Mój tata też nadużywał alkoholu, bił nas. Trochę mam żal do siebie, że swoim dzieciom zgotowałam taki sam los, jak ja miałam. Chciałam ratować nasze małżeństwo. Jeździłam z mężem po różnych instytucjach, żeby zaczął się leczyć, ale to nie dawało żadnych skutków. Ciągle ja byłam obwiniana o to, że on pije przeze mnie – dodaje pani Renata. Szczęśliwym zbiegiem okoliczności pani Renata spotkała po latach swoją szkolną miłość – Pana Tomka. Zamieszkali razem i są teraz szczęśliwą rodziną. Oboje pracują, jednak skromne dochody nie pozwalają na przeprowadzenie gruntownego remontu, ogromnym wysiłkiem finansowym wymienili dach i teraz spłacają zaciągnięty na ten cel kredyt. Katarzynę Dowbor urzekło to love story, więc z największą przyjemnością przekazała rodzinie dobre wieści. Remont zrealizowała ekipa Przemka Oślaka, a projektem zajął się Maciej Pertkiewicz.

Zobacz galerię >

Artykuły polecane przez Goniec.pl:


Źródło: Pomponik

Tagi:

Kacper KulpickiAutor

Redaktor portalu Goniec.pl. Pochodzę z Podkarpacia. Dzięki odpowiedniemu dystansowi (nie tylko w odległości) mam zdroworozsądkowe i niestereotypowe spojrzenie na to, co dzieje się na warszawskich salonach. Potrafię patrzeć na Gwiazdy w sposób życzliwy, acz przenikliwy. Doświadczenie copywriterskie pozwala mi we właściwych słowach ująć to, co ciekawi naszych czytelników. W wolnych chwilach oddaję się kulinarnym wojażom i pisaniu recenzji z podkarpackich restauracji.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: kacper.kulpicki@goniec.pl

Podobne artykuły

Henio z "Chłopaków do wzięcia" nareszcie się określił. Fot. Facebook/Chłopaki do wzięcia

Gwiazdy

"Chłopaki do wzięcia". Henio ujawnił, co naprawdę łączy go z Marysią. Postawił sprawę jasno

Czytaj więcej >
Materiały własne Iberion

Gwiazdy

Kirstie Alley nie żyje. Aktorka była gwiazdą hitowej serii komediowej "I kto to mówi"

Czytaj więcej >
Cezary Żak fot. Pawel Wodzynski/East News

Gwiazdy

Cezary Żak stanowczo o kontynuacji serialu "Ranczo". Będą nowe odcinki?

Czytaj więcej >
Renata Przemyk fot. Jakub Kaminski/East News

Gwiazdy

Renata Przemyk rezygnuje z nominacji do nagrody TVP: "Ja bym w oczy sobie spojrzeć nie mogła"

Czytaj więcej >
"Rolnik szuka żony" Mateusz i Zuzanna fot. Instagram @rolnikszukazonytvp, @kocieg

Gwiazdy

"Rolnik szuka żony". Zuzanna zabrała głos w sprawie "afery screenowej". "Wszystko zostało zmyślone"

Czytaj więcej >
Tomasz Lis fot. Piotr Molecki/East News

Gwiazdy

Tomasz Lis ma za sobą poważną operację. Wiadomo, jak się czuje

Czytaj więcej >