Wyszukaj w serwisie
Goniec.pl > Tvp

Tvp

tvp info
13.05.2024 08:22 Skandaliczna wpadka w TVP. Widzowie usłyszeli to na żywo

Dziennikarskie wpadki podczas programów na żywo, mimo iż nie są codziennym zjawiskiem, to zazwyczaj wywołują kontrowersje. Tym razem spory blamaż zaliczyła TVP, a konkretnie jeden z jej pracowników, który przedstawiał relację z warszawskiej Białołęki, gdzie wczoraj doszło do potężnego pożaru. W pewnym momencie dziennikarz chyba zapomniał, że jest na antenie na żywo. - Co oni zrobili z Telewizją Polską… tragedia - komentuje w internecie poseł Adam Andruszkiewicz. 

Marek Czyż
12.04.2024 20:15 Burza wokół zarobków Marka Czyża. Dziennikarz w ogniu krytyki

Marek Czyż stwierdził niedawno w podcaście "Wprost Przeciwnie", że nie jest pracownikiem Telewizji Polskiej. Jak zaznaczył, jego firma świadczy usługi dla publicznego nadawcy. Słowa dziennikarza spotkały się z lawiną krytyki. Internauci wytykają mu wypowiedzi sprzed miesięcy.

Joanna Dunikowska-Paź
09.04.2024 21:16 Nietypowy początek "19:30". Na ekranie nagle pojawił się komunikat

Nietypowo rozpoczęło się wtorkowe wydanie głównego serwisu informacyjnego TVP "19:30". 9 kwietnia chwilę przed startem programu widzowie zobaczyli na ekranach ważny komunikat. Po chwili przywitał ich widok Joanny Dunikowskiej-Paź.

maciej orłoś
01.04.2024 18:42 "Teleexpress" nagle przerwany. Maciej Orłoś zabrał głos

W niedziele 31 marca widzowie "Teleexpressu” zobaczyli niecodzienne sceny. Maciej Orłoś jak zwykle rozpoczął program, jednak zaraz po tym musiał przeprosić oglądających za problemy techniczne. Nagle sam zniknął z anteny, a wpadki w wielkanocnym wydaniu wystąpiły jeszcze kilka razy. Dziennikarz ujawnił, co dzieje się za kulisami programu i jak radzi sobie w tak stresujących chwilach. 

Danuta Holecka
05.03.2024 20:07 Danuta Holecka dziękuje widzom za rekordowe wyniki. Czy aby na pewno?

Danuta Holecka na sam koniec poniedziałkowego wydania serwisu "Dzisiaj" w Telewizji Republika zwróciła się do widzów z uśmiechem na ustach, przekazując podziękowania. - Dzięki państwu mamy rekordowe wyniki oglądalności - stwierdziła. Najnowsze dane Nielsen Media TV mówią jednak co innego. 

marek czyż studio tvp mężczyzna
02.03.2024 15:33 Marek Czyż jest ofiarą hejtu. To go spotyka na ulicy

Prowadzący programu “19.30” opowiedział, z czym musiał się zmierzyć po dołączeniu do nowego zespołu TVP. Marek Czyż przyznał, że od momentu pojawienia się na antenie stacji notorycznie pada ofiarą hejtu. Mowa nienawiści przeradza się nawet w groźby. “Składają dłoń w pistolet i ‘strzelają' do mnie” – mówił.

Jaka to melodia
01.03.2024 19:13 Historyczna chwila w "Jaka to melodia?". Wygrał finał w 3 sekundy

Historyczne sceny rozegrały się na naszych oczach. W piątek 1 marca w programie "Jaka to melodia?" na antenie TVP uczestnik wyrównał rekord wszech czasów i odgadł 7 utworów w zaledwie 3 sekundy. Prowadzący Rafał Brzozowski wprost nie mógł w to uwierzyć.

Woronicza budynek TVP pieniądze
29.02.2024 11:40 TVP ma problem z wypłatami dla pracowników. "Sytuacja jest niekiedy dramatyczna"

Telewizja Polska wciąż nie może uprać się z problemami związanymi z głęboką reformą mediów publicznych. Prace nad zmianami mocno odbijają się na pracownikach, którzy tracą cierpliwość w oczekiwaniu na wypłatę im zaległych wynagrodzeń. Portal Wirtualne Media rozmawiał z zatrudnionymi w TVP, niekryjącymi nawet, że sytuacja jest ekstremalnie trudna. Dodatkowo, kryzys opanował dział produkcji, zmuszony do ograniczenia swojej dotychczasowej działalności.

Monika Sawka
20.02.2024 10:30 Jak wygląda "odpolitycznianie" TVP? Analitycy wzięli pod lupę "19:30"

Po zmianie władzy i radykalnych decyzjach dotyczących mediów publicznych wiele mówiło się o zmianie przekazu i odpolitycznianiu TVP. Jak sytuacja w głównym serwisie informacyjnym Telewizji Polskiej wygląda po kilku miesiącach? Eksperci wzięli pod lupę "czystą wodę" serwowaną widzom "19:30". Wnioski, do jakich doszli, mogą wielu zaskoczyć.

bartosz cebeńko studio tv tvp
17.02.2024 18:01 Nowy prowadzący "Teleexpressu” zaskoczył widzów

Widzowie mogli dzisiaj zobaczyć nowego gospodarza "Teleexpressu”. Bartosz Cebeńko wystąpił obok Macieja Orłosia i Aleksandry Kostrzewskiej w roli prowadzącego programu. Jak wypadł jego debiut? Dziennikarz już od pierwszych chwil programu podkreślił, jak ważne jest to dla niego wyróżnienie.

Marek Czyż Maciej Orłoś
16.02.2024 22:43 Rewolucja w TVP. Zaskakujące zmiany w "Teleexpressie" i "19:30"

Nowe władze TVP nie zwalniają tempa. Wkrótce zakończyć się ma prowadzona właśnie przeprowadzka, w ramach której studia głównych programów umiejscowione zostaną na stałe na Woronicza. Nie oznacza to jednak, że wyremontowane przestrzenie na Placu Powstańców Warszawy ulegną zmarnowaniu. Na nie też jest już konkretny pomysł. 

dziennikarz tvp 2
16.02.2024 13:13 Pracownicy „Panoramy” mają już dość. Wystosowali list

Dziennikarze pracujący w „Panoramie” TVP 2 napisali list, w którym opisują, w jakich warunkach muszą obecnie tworzyć program. Około 20 osób zwróciło się do szefa TAI, Grzegorza Sajóra w sprawie fatalnej sytuacji pracowników. Jeden z dziennikarzy zapewnia, że odpowiedź przyszła błyskawicznie.

marek czyż studio tvp mężczyzna
15.02.2024 09:57 Seniorzy zabrali głos ws. nowego TVP. Mocne słowa

Jak sprawuje się nowy zespół tworzący programy Telewizji Polskiej? Jak Polacy oceniają zmiany w państwowej telewizji? Na to pytanie odpowiedzieli rozmówcy Eryka Błaszczaka. Seniorzy nie postawili suchej nitki także na działaniach Jarosława Kaczyńskiego i Donalda Tuska.

Wojciech Szeląg studio tvp
12.02.2024 15:11 Przeprosiny w TVP Info. Na antenie padły ważne słowa

Wynikiem przejęcia władzy w Polsce są diametralne zmiany w zarządzie i samym wyglądzie stacji Telewizji Polskiej. Wielu z pewnością czekało na chwilę, która miała miejsce w niedzielnym wydaniu programu "Gość Wieczoru”. W czasie weekendowej emisji TVP Info stacja przeprosiła społeczność LGBT+ za słowa, które nieustannie padały pod ich adresem na antenie w ostatnich latach. Jeden z gości programu był poruszony zachowaniem Wojciecha Szeląga.