Goniec.pl

(zdj. ilustracyjne) KWP Białystok

Tarnów. Tragiczne odkrycie w jednym z mieszkań. Znaleziono ciała czterech osób, w tym dwójki dzieci

21 Października 2022

Autor tekstu:

Agata Jaroszewska

Tarnów. Cztery osoby w tym dwoje dzieci zostało znalezionych martwych w piątkowe popołudnie w jednym z domów w Tarnowie. - Wszystkie ofiary mają podcięte gardła - poinformował rzecznik krakowskich strażaków Hubert Ciepły. Jedna z ofiar żyła w momencie, gdy do budynku weszły służby.

Makabryczne doniesienia z Tarnowa w województwie małopolskim. Osoba przechodząca obok jednego z domów zauważyła, że na podłodze leży kobieta. Szybko okazało się, że to, co służby zastały wewnątrz, przypomina scenerię krwawego horroru.

Tarnów. Znaleziono ciała czterech osób, w tym dwójki dzieci

Leżąca na ziemi kobieta była jedną z czterech osób, które zaalarmowana policja i straż pożarna znaleźli w budynku. Budząca grozę sprawa z Tarnowa ma wiele znaków zapytań. Przed śledczymi stoi wielka zagadka.

- Dzisiaj w domu przy ulicy św. Marcina znaleziono ciała czterech osób, w tym dwoje dzieci - poinformował w rozmowie z TVN24 aspirant sztabowy Paweł Klimek, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Tarnowie. Nie podano wieku najmłodszych ofiar.

Osoba, która zadzwoniła na służby poinformowała, że widzi leżącą na ziemi kobietę. Do domu przy ul. św. Marcina przyjechała policja oraz straż, która otworzyła drzwi mieszkania.

Strażacy potwierdzili, że w budynku znajdowała się nie tylko kobieta. - Wewnątrz ujawniono ciała kobiety oraz dwójki dzieci - wyjaśnił Hubert Ciepły, rzecznik Komendy Wojewódzka Państwowej Straży Pożarnej w Krakowie.

Czwarta z osób znajdujących się w domu, gdzie rozegrała się makabra, to mężczyzna. Żył on jeszcze w momencie przybycia na miejsce służb. Próby jego uratowania spełzły na niczym i lekarz stwierdził zgon.

Mieli podcięte gardła

Krew w żyłach mrozi informacja, iż kobieta oraz dzieci z Tarnowa znalezione zostały z jednoznacznymi obrażaniami. Trudno spodziewać się, że cokolwiek innego przyczyniło się do ich śmierci.

- Wszystkie ofiary mają podcięte gardła - poinformował Hubert Ciepły. Wyjątkiem był mężczyzna. Wśród informacji, do których jako pierwsze dotarło RMF FM wynika, że czwarta z ofiar, o której życie walczyli ratownicy, zginęła z innego powodu.

Służby z Tarnowa przekazały, że u mężczyzny "nie stwierdzono objawów wskazujących na podcięcie gardła". Specjaliści policyjni pod nadzorem prokuratora zabezpieczają wszelkie ślady i dowody na miejscu zbrodni. Pomogą one na ustalenie, co stało się za zamkniętymi drzwiami.

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

  • Co podać dziecku na kaszel i ból gardła?

  • Na co pomaga neo-angin? Sprawdź

  • Media: Poseł PiS leżał nieprzytomny na ulicy. Został zabrany na izbę wytrzeźwień

Źródło: tvn24, rmf fm

Tagi:

Podobne artykuły

Polska

Ulga mieszkaniowa może cię zaskoczyć, warto o tym pamiętać. Rozliczysz się z podatku i zyskasz sporo pieniędzy
Czytaj więcej >

Wiadomości

Koszalin. Została zamknięta w sklepie, nie mogła się wydostać. Na miejsce wezwano służby
Czytaj więcej >

Wiadomości

Siedlce. Martwy 74-latek znaleziony w łazience. Służby nie mają wątpliwości co do przyczyny zgonu
Czytaj więcej >

Życie

Od poniedziałku w Lidlu festiwal okazji. Takich cen nie widzieliśmy już dawno
Czytaj więcej >

Wiadomości

Mariusz Błaszczak wypalił u Rydzyka o Janie Pawle II. Kontrowersyjne słowa
Czytaj więcej >

Wiadomości

Najgroźniejsi przestępcy w Polsce. Policja publikuje wizerunki i prosi o pomoc
Czytaj więcej >
Agata Jaroszewska

Redaktor portalu Goniec.pl. Studiowałam na Uniwersytecie Warszawskim oraz w Szkole Głównej Służby Pożarniczej. Interesuję się głównie problemami społecznymi oraz zagadnieniami związanymi z kulturą. W swojej pracy skupiam się na nagłaśnianiu ważnych i istotnych spraw w skali lokalnej, a do opisywanych spraw zawsze podchodzę bezstronnie. Moją pasją jest etnologia, szczególnie kwestie związane z kulturowym uwarunkowaniem społeczeństwa oraz dawne wierzenia. Szczególną uwagę przywiązuję do historii mówionej, gdzie nie ma jedynej i słusznej wersji wydarzeń historycznych. Przez trzy lata prowadziłam badania etnograficzne na terenie Ukrainy. Na Huculszczyźnie rozmawiałam ze świadkami historii na temat ich wspomnień o szkołach prowadzonych przez Polaków, czy prześladowaniu grekokatolików w czasie delegalizacji tego Kościoła na tamtejszych terenach.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]