Wyszukaj w serwisie
Goniec.pl > Fakty > Wielkopolska: Nie żyje 40-letnia kobieta. Doznała wypadku, przechodząc przez ogrodzenie
Ada Rymaszewska
Ada Rymaszewska 17.08.2021 16:46

Wielkopolska: Nie żyje 40-letnia kobieta. Doznała wypadku, przechodząc przez ogrodzenie

niebieski tekst goniec.pl na białym tle
ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER

Tragiczny wypadek na Zatorzu w Lesznie. Kobieta, przechodząc przez płot, nadziała się na element ogrodzenia. 40-latka najprawdopodobniej wykrwawiła się wskutek odniesionych obrażeń.

Do zdarzenia doszło w sobotę 14 sierpnia. Po godzinie 15 policja, straż pożarna i pogotowie ratunkowe zostały powiadomione o tym, że na jednym z ogrodzeń przy ul. Fałata w Lesznie znajduje się kobieta. Sąsiedzi podejrzewali, że 40-latka usnęła. Prawda okazała się jednak makabryczna.

Nieszczęśliwy wypadek

Służby przybyłe na miejsce odkryły, że kobieta nie żyje. Prawdopodobnie nabiła się na metalowy pręt podczas przechodzenia przez płot. Jak przekazał portalowi Elka.pl Szymon Kurpisz, rzecznik leszczyńskiej straży pożarnej, strażacy musieli użyć sprzętu hydraulicznego, by odciąć kawałek płotu i zdjąć kobietę.

Pręt, który przebił jej ciało doprowadzić miał m.in. do wykrwawienia. Sprawę badają policja i prokuratura. Sekcja zwłok odbyła się w niedzielę. Ze wstępnych ustaleń śledczych wynika, że był to nieszczęśliwy wypadek.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo

- Nie stwierdziliśmy udziału osób trzecich - powiedział Super Expressowi Łukasz Wawrzyniak z Prokuratury Okręgowej w Poznaniu. Prokuratura czeka jeszcze na opinię biegłych i nie zamyka postępowania.

Artykuły polecane przez redakcję Goniec.pl:

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami ze swojego regionu, koniecznie napisz do nas na adres [email protected]

Źródło: radiozet.pl, se.pl