Goniec.pl

KMP Poznań

Rozpoznajesz mężczyznę ze zdjęcia? Niewiarygodne, czego się dopuścił

22 Stycznia 2023

Autor tekstu:

Ada Rymaszewska

Poznańscy policjanci poszukują przestępcy odpowiedzialnego za kradzież z włamaniem do samochodu, do której doszło we wrześniu ubiegłego roku. Jak podano w oficjalnym komunikacie, mężczyzna spowodował straty wyceniane na wartość ok. 8 tysięcy złotych. W sieci opublikowano zdjęcie złodzieja, a także apel o pomoc w jego odnalezieniu.

Poznańska policja poszukuje złodzieja

Skandaliczne i bezwstydne kradzieże to wciąż zmora polskiej policji, która nieustannie ma ręce pełne roboty, poszukując kolejnych sprawców tych przestępstw. Do przykrych zdarzeń dochodzi codziennie, ale nie zawsze udaje się złapać i ukarać winnego, który łasi się na cudzą własność.

Wiele spraw ciągnie się też długimi miesiącami, a do doprowadzenia do ich szczęśliwego finału niezbędna okazuje się też czasem pomoc zwykłych ludzi. Nadzieję na taki obrót spraw ma poznańska policja, która poszukuje sprawcy kradzieży z włamaniem do samochodu osobowego.

Mundurowi proszą o pomoc w identyfikacji mężczyzny ze zdjęcia

Do zdarzenia doszło między 5 a 6 września 2022 r. przy ul. Gabszewicza. Jak oszacowano, przestępca spowodował straty na łączną wartość ok. 8 tysięcy złotych i do dziś cieszy się z nieprawnie uzyskanych dóbr, gdyż nadal jest nieuchwytny dla organów ścigania.

Rozwikłanie zagadki jest jednak na dobrej drodze, bo w śledztwie pojawił się ważny trop. Funkcjonariusze opublikowali w sieci fotografię, na której widać podejrzanego o popełnienie haniebnego czynu. To mężczyzna o szczupłej budowie ciała, który na zdjęciu ubrany jest w puchową kurtkę, dresowe spodnie i czapkę.

Policjanci poszukują mężczyzny ze zdjęcia, źródło: KMP Poznań
Policjanci poszukują mężczyzny ze zdjęcia, źródło: KMP Poznań

Mundurowi wciąż mają nadzieję na pozytywne zakończenie działań, dlatego zdecydowali się zwrócić z prośbą o pomoc do wszystkich osób mogących doprowadzić do zidentyfikowania nieznajomego. W przypadku rozpoznania mężczyzny należy skontaktować się z policjantami z Komisariatu Policji Poznań - Nowe Miasto pod nr tel 47 77 123 11/12.

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

  • Strażacy jechali do 70-latki z tlenem, ich wóz wpadł w rów. Kobieta nie przeżyła

  • Mama Madzi wyjdzie z więzienia przed końcem wyroku? Znamy datę

  • Inowrocław: "Zadzwonił na 112 i poinformował, że zabił 10-letnią córkę"

Źródło: KMP Poznań

Zachęcamy do wsparcia zbiórki , której celem jest zakup 30 kamizelek kuloodpornych dla ukraińskich żołnierzy walczących na froncie. Każda wpłata ma fundamentalne znaczenie! Taka kamizelka bardzo często ratuje życie: nic nie zastąpi kamizelki, jeśli chodzi o skuteczną ochronę krytycznie ważnego obszaru, m.in. serca i płuc. Jeśli masz kamizelkę, postrzał może skończyć się tylko dużym siniakiem. Brak kamizelki w przypadku trafienia oznaczać może śmierć lub w najlepszym razie ciężką ranę, która angażuje wiele osób i duże pieniądze podczas ewakuacji, leczenia i rehabilitacji, bez gwarancji powrotu do pełnego zdrowia. Pomóżmy razem ocalić życie ukraińskich żołnierzy!

Tagi:

Podobne artykuły

Polska

Majątek abp. Głódzia powala. Ukarany przez Watykan duchowny żyje w pałacu
Czytaj więcej >

Polska

Z trumny w zakładzie pogrzebowym nagle rozległ się kaszel. Niebywałe, co się stało
Czytaj więcej >

Polska

Śląskie: Tragedia na drodze, w osobówkę uderzył tir. 34-latka nie udało się uratować
Czytaj więcej >

Polska

Zuchwała kradzież po niedzielnej mszy. Złodziej nie miał żadnych skrupułów
Czytaj więcej >

Polska

Dusił własne dziecko, matka się przyglądała. Nowe, wstrząsające fakty w sprawie
Czytaj więcej >

Polska

Donald Tusk przeszedł na wcześniejszą emeryturę. W PiS zawrzało
Czytaj więcej >
Ada Rymaszewska

Redaktor portalu Goniec.pl. Wcześniej pracowałam w redakcjach TVN24, Kontakt24 oraz b2-biznes.pl. Jestem absolwentką dziennikarstwa i medioznawstwa na Uniwersytecie Warszawskim, a obecnie studiuję politologię. Interesuję się polityką, lubię być na bieżąco z wydarzeniami z kraju i ze świata.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]