Goniec.pl
Restaurator dostał rachunek za prąd i nie wytrzymał, uderzył w rząd

Facebook.com/Cyprysek Góralska Zdrowa Żywność z Dostawą do Domu Chorzów I Okolice

Restaurator z Chorzowa nie gryzł się w język. Czarę goryczy przelał rachunek za prąd

2 Czerwca 2022

Autor tekstu:

Agata Jaroszewska

Restaurator dostał rachunek za prąd i nie wytrzymał. - Wy pi***cie o jakiś tarczach antykryzysowych, które pomagają, pytam się w czym pomagają - grzmiał na zamieszczonym w sieci nagraniu. Mocnych słów wobec rządzących padło więcej.

- Jesteście największą bandą sku***synów, jakich w życiu spotkałem i mam nadzieję, że już nigdy nie spotkam takich patałachów jak wy - powiedział restaurator z Chorzowa na początku nagrania, otwarcie uderzając w rząd.

Werner Kurski

Anita Werner w "Faktach" przekazała radosną nowinę. Jacek Kurski może być wściekły

CZYTAJ DALEJ

Na profilu "Cyprysek Góralska Zdrowa Żywność z Dostawą do Domu Chorzów I Okolice" pojawił się ostry film. Restaurator kryjący się pod pseudonimem "Baca" wskazuje, że gorzej żyje się nie tylko przedsiębiorcom, ale również polskim rodzinom. - Węgiel do góry, prąd do góry, gaz do góry, woda do góry, wszystko idzie do góry. Kredyty idą do góry, a wy pi***cie o jakiś tarczach antykryzysowych, które pomagają, pytam się 'w czym pomagają - grzmiał.

Mocnych słów padło więcej. Pojawiły się nie tylko barwne inwektywy wobec "krawaciarzy" u władzy, ale również informacja o niebotycznym rachunku za prąd.

Restaurator z Chorzowa się nie hamował, powiedział o swoim rachunku za prąd

Restaurator przyznał, że był i nadal jest ostrym przeciwnikiem restrykcji i neguje zasadność noszenia maseczek, wskazując jednocześnie na hipokryzję rządzących, którzy łamali własne przepisy.

Niemniej wrażenie robi rachunek, jaki zajmujący się gastronomią przedsiębiorca musi uregulować. - Ludzie kochani, ja dzisiaj dostałem rachunek za prąd. Jako restauracja płaciliśmy rachunki w granicach 5-6 tys. zł. Przez całą pandemię byliśmy otwarci, przyjmowaliśmy gości, choć według zakłamanych mord nie powinniśmy się otwierać - grzmiał na ośmiominutowym nagraniu mężczyzna.

Okazuje się, że obecnie kwota widniejąca na rachunku za prąd jest zdecydowanie wyższa. Koszty w tej sferze wzrosły o ponad 100 proc. Najnowsza faktura opiewa bowiem na... 14 tys. złotych.

Rząd przyjął projekt ustawy, wakacje kredytowe coraz bliżej

Rząd jest pewien, Mateusz Morawiecki chce ulżyć osobom z kredytami hipotecznymi. Wakacje kredytowe coraz bliżej.

CZYTAJ DALEJ

Wysokie ceny to wina rządu?

- W d**ie macie Polaków i normalnych obywateli, którzy pracują po to, żeby pokazać, że Polska jest pięknym krajem. Wy ją niszczycie, wy ją depczecie, macie ją za skarbonkę bez dna - mówi wprost do kamery rozemocjonowany Baca.

Mężczyzna dodaje, że planem rządzących jest zmuszenie wszystkich do wyjechania i zostawienie wszystkiego w Polsce. - Żebyście mogli to wszystko jeszcze bardziej rozgrabić, jeszcze bardziej sprzedać i jeszcze bardziej wszystko w gówno zmienić, bo w złoto to potraficie zmienić tylko swoje rachunki - oskarżył władzę restaurator z Chorzowa.

- Jeżeli wy myślicie, że pod tymi krawatami [...] będziecie się wiecznie wozić tymi prywatnymi samolotami [...] to wierzcie mi... tak się nie da. Coraz mniej przedsiębiorców wytrzymuje presję, którą wy narzuciliście - dodawał mężczyzna.

Całość nagrania można obejrzeć poniżej. Zaznaczamy jednak, że jest ono wulgarne i nie jest przeznaczone dla osób niepełnoletnich lub wrażliwych.

Różnica cen w Polsce i Niemczech jest uderzająca, na podstawowe produkty wydasz fortunę

Polacy na początku roku zajrzeli do sklepu w Niemczech, opadły im szczęki. Różnica nawet przy chlebie i ziemniakach

Polak i Niemiec, idąc do sklepu, zostawiają obecnie przy kasie fortunę, ale okazuje się, że mimo wszystko zachodni sąsiedzi mogą sobie pozwolić na więcej. O ile w Polsce chleb jest tańszy, to Niemiec za swoją najniższą krajową aż 1003 bochenki, w czasie gdy Polak za swoje wynagrodzenie minimalne kupi ich... zaledwie 514. Oto porównanie ze sklepów z Polski i Niemiec.

Zobacz galerię >

Artykuły polecane przez redakcję Goniec.pl:

  • Paulina N. udusiła swoje dzieci, ciała znalazła babcia. Prokuratura chce umorzenia zarzutów, jest jeden powód

  • Komisja Europejska zaakceptowała polskie KPO. Ursula von der Leyen w czwartek przyleci do Warszawy

  • Gniezno: z cmentarza zniknął nagrobek. Córka zmarłej dowiedziała się przez przypadek

Źródło: goniec.pl

Tagi:

Agata JaroszewskaAutor

Redaktor portalu Goniec.pl. Studiowałam na Uniwersytecie Warszawskim oraz w Szkole Głównej Służby Pożarniczej. Interesuję się głównie problemami społecznymi oraz zagadnieniami związanymi z kulturą. W swojej pracy skupiam się na nagłaśnianiu ważnych i istotnych spraw w skali lokalnej, a do opisywanych spraw zawsze podchodzę bezstronnie. Moją pasją jest etnologia, szczególnie kwestie związane z kulturowym uwarunkowaniem społeczeństwa oraz dawne wierzenia. Szczególną uwagę przywiązuję do historii mówionej, gdzie nie ma jedynej i słusznej wersji wydarzeń historycznych. Przez trzy lata prowadziłam badania etnograficzne na terenie Ukrainy. Na Huculszczyźnie rozmawiałam ze świadkami historii na temat ich wspomnień o szkołach prowadzonych przez Polaków, czy prześladowaniu grekokatolików w czasie delegalizacji tego Kościoła na tamtejszych terenach.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: agata.jaroszewska@goniec.pl

Podobne artykuły

Reprezentacji Polski

Wiadomości

Katar 2022. Polscy piłkarze wrócili z mundialu. Zaskakujące zachowanie na lotnisku

Czytaj więcej >
BYAMBASUREN BYAMBA-OCHIR/AFP/East News

Wiadomości

Mongolia: Protesty przeciwko inflacji i korupcji. Szturm na budynki rządowe

Czytaj więcej >
Kaczyński Morawiecki

Wiadomości

PiS padł ofiarą własnej propagandy? "Mogą powstrzymać katastrofę"

Czytaj więcej >
Macron Putin

Wiadomości

Macron chce gwarancji dla Putina? "To forma targu"

Czytaj więcej >
Tadeusz Rydzyk

Wiadomości

Tadeusz Rydzyk broni biskupa, który tuszował pedofilię. "Tak powstają święci"

Czytaj więcej >
TVP

Wiadomości

Polacy "wydali wyrok" na TVP. Liczby mówią wszystko

Czytaj więcej >